» » Zaudēt Svaru Ar Svetol Zaļās Kafijas Ekstrakts

Zaudēt Svaru Ar Svetol Zaļās Kafijas Ekstrakts

Zaudēt svaru ar Svetol zaļās kafijas ekstrakts.

Nav burvju maz diētu tableti, kas ir bijis hogging lielāko uzmanību svara zudums pasaulē pēdējā laikā. To vidū Dr Oz visvairāk ļoti ieteicamas papildinājumiem, zaļās kafijas ekstrakts, šķiet, ir atbilde visiem, kas turpina cīnīties ar zaudēt svaru.

Pat ja ir pētījumi, kas liecina, cik labi tā darbojas, un Oz pat nebija savu pētījumu, joprojām ir daži cilvēki, kas vienkārši nevar uzskatīt prasību. Protams, tas var būt grūti ticēt jauna svara zudums bagātinātājos, jo tur ir tik daudz kas tur, kas nekad dot rezultātus, ko viņi sola. Bet šoreiz tas ir atšķirīgs. kāpēc? Let's apskatīt.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract

Kā var zaļā kafija liek jums zaudēt tik daudz svara

Zaudēt Svaru Ar Svetol Zaļās Kafijas EkstraktsŠis ekstrakts ir viena sastāvdaļa, ka citas piedevas nav un kas ir chlorogenic skābe. Chlorogenic skābes tikai atrodami dabas kafijas pupiņas (pirms viņi jebkad iegūt grauzdētas).

Ja šīs Zaļās kafijas pupiņas tiek grauzdētas, skābei chlorogenic ir sistemātiski detstroyed. Tādēļ jūsu mīļākie tasi kafijas dzeršanu katru dienu nav gatavojas sniegt jums labumu no zaļo kafijas pupiņu ekstraktu.

Kādi pētījumi nav veikti?

Tur ir faktiski vairāki pētījumi, kas tika izdarīts, lai parādītu cik zaļa kafijas ekstrakts palīdz zaudēt svaru. Pirmajā pētījumā, kas publicēts diabēts, metabolo sindromu un aptaukošanās žurnālā dalībnieki ieņēma ekstraktu divpadsmit nedēļas.

Viņi veikuši nekādas izmaiņas viņu uzturu. Patiesībā, viņi ēda apbrīnojams skaita kalorijas cilvēkiem, kas mēģina zaudēt svaru – vidēji ēd gandrīz 2500 kalorijas dienā.

Tie bija arī uzdeva pildīt nav vairs nekā parasti. Parasti gandrīz vienmēr tas novestu pie ieguvējai svaru. Bet kaut kā viņi nebija gūt jebkāda svara. Viņi zaudēja svaru. Ne tikai bija tās kritums par 17lbs, bet tas bija labs veids, jo aptuveni 15 procentiem, kas bija tīri ķermeņa tauku zudumu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract

Jaunu pētījumu, kas Featured par Dr Oz

Tikai šo pagājušo septembri (2012), Dr Oz atklāts pārsteigums: viņš veica savu pētījumu un atklāja rezultātu dzīvo šovs ar dzīvu auditoriju dalībnieki. Dr Oz nekad lec uz bandwagon, tikai tāpēc, ka visi citi dara.

Viņš vienmēr dara savu pētījumu par kaut ko, pirms ieteikt viņa rāda. Bet viņš bija tik optimistisks par zaļās kafijas ekstrakts, ka viņš nolēma veikt faktisko izpēti, lai noskaidrotu sev kādus rezultātus viņi dabūs.

Zaudēt Svaru Ar Svetol Zaļās Kafijas Ekstrakts

Viņš cēla viņa vidusdaļa ekspertu komanda pārraudzīt pētījuma. Viņi sekoja gandrīz 100 sievietes: puse no viņiem tika dota ekstraktu veikt katru dienu un pusi no tām saņēma placebo. Viņi tikai darīja šo divu nedēļu laikā, tad šīs dāmas atvesta atpakaļ, lai var parādīt kā rezultāti tika atklāts dzīvot. Un guess what?

Ne tikai bija dāmas, kas lietoja ekstraktu divas reizes lielāku zaudēt mārciņas, bet pat teica, ka viņa nokrita divas visai kleita lieluma tikai divu nedēļu laikā.

Kāpēc mēs mīlam zaļās kafijas ekstrakts

Pirmkārt, tas acīmredzot darbojas. Tas ir pierādīts vairākkārt un faktisko lietotāju atsauksmes ir pārsteidzošs. Palēnina tauku uzsūkšanos un veicinot vielmaiņu, tas palīdz zaudēt svaru, jūs esat "diētas" vai darba veikšanu vai nav.

Tātad, ja jūs esat noguris mēģina diēta pēc uztura tikai saprotam, ka jums nav jāturas pie tā paškontroles, paceliet jūsu augšējus augsts, zinot, ka beidzot ir kaut kas, kas var strādāt jūsu labā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract

Svarīgumu, Svetol

Savukārt zaļo kafijas pupiņu ekstrakts noteikti darbu, tas nenozīmē, ka katrs zaļās kafijas piemaksa par pārdošanu (tiešsaistē vai veikalā) ir tik labi, kā nākamo. Dažus izvilkumus tiek veidotas ar uzpildes sastāvdaļām, kas nav neko par jums. Plus, ja viņiem nav absolūtu minimumu, 45 % chlorogenic skābes tad var nedarboties.

Kā Dr Oz saka, būt pārliecināti, ka jebkura ekstraktu izvēlas iegādāties ir vismaz 45 % chlorogenic skābi. Pārliecinieties, ka etiķete konkrēti saka, tajā ir Svetol, vai to var saukt arī par GCA (zaļās kafijas antioksidants). Svetol nāk no Robusta kafijas pupiņas un vienmēr ir 45 % līdz 50 % chlorogenic skābes, kas ir iemesls, kāpēc mēs iesakām Svetol zaļo kafijas pupiņu ekstraktu.

Zaudēt Svaru Ar Svetol Zaļās Kafijas Ekstrakts

Vārdu uz Wise par zaļās kafijas ekstrakts

Kamēr tas ir pārbaudīts laiku un atkal pieaugušajiem, nav bijis visu pētījumu par to, kā tas ietekmē bērnus vai nedzimušam bērnam. Tāpēc tas nav ieteicams izmantot, ja jums ir vai varētu būt iestājusies grūtniecība. Tas arī nebūtu jādod bērniem.

Ir bijuši nulle blakusparādības, kas konstatēts, ir saistīts ar zaļās kafijas ekstrakts. Taču tas satur ļoti neliels daudzums kofeīna. Tas ir mazāk nekā parastā kafijas tasi. Bet ja tu esi ārkārtīgi senstive caffeeine, tad jūs varētu vēlēties, lai runāt ar savu ārstu pirms sākt ņemot jebkuru zaļo kafijas pupiņu ekstraktu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract