» » Yacon şurubu Değerlendirmeden Edinildi

Yacon şurubu Değerlendirmeden Edinildi

Yacon Güney Amerika'da yetişen bir kök dizinidir. Daha çok "Earth apple" adlandırılır. Yüzyıllardır and dağ kültürün diyetler büyük bir parçası. Diyabet ve obezite yaygın çalıştırdığı yacon kök şurubu Batı kültürlerinde, sağlıklı kilo kaybı tanıtmak için bir sonraki büyük şey olacak mümkündür.

Yacon şurubu iyi hazım destekler ve reçeteli ilaç enjeksiyonları veya çok sayıda günlük hap almak zorunda kalmadan kan şekeri regüle yardımcı görünüyor. Daha az önemli, ayrıca önemli ölçüde genişliğimiz azaltmak ve vücut yağ için potansiyel gösterir.

Yacon şurubu resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Yacon şurup nedir?

Yacon şurubu Değerlendirmeden EdinildiYacon şurubu kimyasal değil doğal bir tatlandırıcı bağlı olarak, temel şeker değil ve gelecekte çok popüler olarak kanıtlamak olabilir. Birçok kişi, doktorlar ve sivil hem, şeker hastaları için uygun ve hatta yararlı olduğunu hissediyorum.

Yacon şurubu ile olduğu gibi diş hekimi diş, zarar vermez bir tatlandırıcı fikir gibi. Süre Amerika Birleşik Devletleri'nde çok daha yaygın olarak bilinen olur gibi oldukça popüler olmaya bekliyoruz henüz almadı.

Yacon şurubu Güney Amerika Andes gelen bir patates gibi bitki elde edilir. Bu, küçük bir elma gibi tadı ve genellikle çiğ yenir. Yüksek lif ve çok doyurucu olduğu gibi antik Incans böylece yapım Yacon şurubu dünyanın en eski tüm yiyecek bol miktarda tüketilen!

Şurup kendisi oldukça is sweet ve bitki kökleri işlenir. Bu bazen bir yere elma denir ve dilimlenmiş ve çiğ yenir. Suyu ayıklamak için yumru yukarı zemin ve bastırdı. Suyu sonra nemi azaltmak ısıtılır. Bal veya pekmez gibi tatlı değil ve çok güzel bir lezzet karamel anımsatan beraberinde getiriyor.

Yacon şurubu resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Yacon şurubu faydaları nelerdir?

Vücut bu yana Yacon şurubu bir probiyotik ve gerçek bir şeker değil, farklı digests. Vücut olarak çözünür lif Yacon metabolize ve elyaf diyet için ekleme sağlığımız için yararlı olduğunu biliyoruz!

Ondan beri onun'öylesine çok düşük Glisemik indeks, Yacon şurubu, şeker hastaları tarafından kullanım için uygundur. İlk çalışmalar kan şekeri ve insülin ve kolesterol düzeyleri düzenleyen olasılığını gösteriyor.

Yacon şurubu Değerlendirmeden Edinildi

Gerçek bir yemek, Yacon şurubu çok düşük kalori, glikoz ve ücretsiz çok daha düşük düzeyde net karbonhidrat agave şurubu daha içerir. Doğal şekerler Yacon şurup çoğunu absorbe olmayan, böylece bir tatlandırıcı diğer formları tüketir deneyimli ani bir şeker üretmek değildir.

Yacon şurubu resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Dr Oz Yacon şurubu önerir.

Yacon şurubu Değerlendirmeden EdinildiDr Oz, belki de ilk sağlık Yacon şurubu Amerikan kamuoyunun dikkatine getirmek için profesyonel olduğunu. Orada o kadar çok kilo kaybı fads ve gelip bu başka bir işitme neredeyse çok fazla hava olmuyor gibi giderler? Yacon tüketmek için başka bir yol vardır, ama hepsi aynı şekilde insan vücudunda metabolize.

Özellikle Yacon şurubu adresleme çeşitli klinik çalışmalarda olmuştur. Günlük tüketim Yacon şurubu bir azalma vücut ağırlığı ve bel çevresi üretilen sonuçlar gösterir.

Dr Oz-kiminle biz bağlı değildir – genel olarak ne o görme ve işitme inanamadım, şimdiye kadar bilinmeyen bu tatlandırıcı emin olmak için eğitim ve araştırma bir yıl geçirdi-o Yacon şurup-hatta-kalıcı kilo kaybı çözüm olduğunu belirtti.

Yacon şurubu Prebiyotik, olmak kanıtlanmış etkili ne "Sıska bakteri" Dr Oz aramalar besleme vücudumuzun tüm diğer gıdalar yemek, bağışıklık sistemi için daha iyi destek sağlar ve vücudun kendi probiyotikler üretiminde yardımcıları besin emici daha etkili olabilir.

Yacon şurubu resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız