» » Yacon Sīrups Atsauksmes

Yacon Sīrups Atsauksmes

Yacon ir saknes, kas aug Dienvidamerikā. Tās parasti dēvē par "ābolu zeme". Tā ir liela daļa no Andu kalnu kultūras uztura gadsimtiem. Tas ir iespējams, ka sīrups yacon saknes būs nākamā lielā lieta, lai veicinātu veselīga svara zudums, rietumu kultūrās, kur diabēts un aptaukošanās darbojas nikns.

Yacon sīrups nodrošina labu gremošanu un, šķiet, lai palīdzētu regulēt cukura līmeni asinīs bez nepieciešamības veikt recepšu zāles, injekcijas vai ikdienas tablešu partijām. Ne mazāk svarīgi, tas arī liecina potenciāls, lai ievērojami samazinātu waistlines un ķermeņa tauku.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon sīrups no oficiālā mājas lapa

Kas ir Yacon sīrups?

Yacon Sīrups AtsauksmesYacon sīrups ir dabas saldinātāju, kas nav ķīmisko balstīta, ne cukura, pamatojoties un varētu izrādīties ļoti populāra arī nākotnē. Daudzi cilvēki, ārstiem un civiliedzīvotāju līdzīgi, liekas, ka tas ir piemērots un pat izdevīga diabētiķiem.

Zobārsti, piemēram, ideja par saldinātājs, kas neapdraud zobus, kā tas ir gadījumā ar Yacon sīrupu. Tajā pašā laikā ir ir nav nozvejotas vēl Amerikas Savienotajās valstīs, daudzi gaida kļuvis diezgan populārs, jo tas kļūst plaši pazīstams.

Yacon sīrupa ražo no kartupeļu līdzīgu augu, kas nāk no Dienvidamerikas Andu. Tas garšo mazliet kā ābols, un parasti ir jēli. Seno Incans patērē lielu daudzumu, kā tas ir daudz šķiedrvielu, un ļoti pildījumu, tādējādi padarot Yacon sīrups, viena no pasaules vecākajām visa foods!

Sīrupu, pats par sevi ir diezgan salds un no augu saknēm, pārstrādā. Tas dažkārt tiek dēvēts par zemes ābolu un šķēlēs un jēli. Lai iegūtu sulu, bumbuļu pamatnes un piespieda. Tad sulas silda, lai samazinātu mitruma saturu. Tas nav gluži tik salda kā medus vai kļavu sīrupu, un līdz ar to izraisa jauks aromāts atgādina Grauzdētā cukura pievienošana.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon sīrups no oficiālā mājas lapa

Kādi ir ieguvumi no Yacon sīrups

Jo Yacon sīrups ir probiotikas un nav taisnība, cukurs, ķermeņa hidrolizētie to savādāk. Ķermeņa metabolizes Yacon kā šķīstošā šķiedra, un mēs visi zinām, ka pievienojot šķiedrvielu mūsu uzturs ir labvēlīgi ietekmē mūsu veselību!

Jo tas ir tik ļoti zemu glikēmisko indeksu, Yacon sīrups ir piemērota lietošanai pēc cukura diabēta slimniekiem. Agri pētījumi izrāda iespēju regulēt cukura līmeni asinīs un insulīna un holesterīna līmeni.

Yacon Sīrups Atsauksmes

Patiesība visa pārtika, Yacon sīrups ir ļoti maz kalorijas, glikozes bezmaksas, un tajā ir daudz zemāka līmeņa neto ogļhidrātu nekā agaves sīrups. Lielākā daļa dabas cukuri Yacon sīrupā nav absorbē, tādējādi nevar uzrādīt pieredzējis, kad viens patērē cita veida saldinātāji cukura smaile.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon sīrups no oficiālā mājas lapa

Dr Oz iesaka Yacon sīrups

Yacon Sīrups AtsauksmesDr Oz, iespējams, ir pirmā profesionālā darba ņēmējus Yacon sīrups amerikāņu sabiedrības veselības aprūpi. Tur ir tik daudz svara zudums ZPI, un viņi nāk un iet, piemēram, laika apstākļi, ka noklausīšanās vēl viena ir gandrīz pārāk daudz, vai ne? Ir daži citi veidi, kā patērēt Yacon, bet viņi visi vielmaiņu tāpat cilvēka organismā.

Ir notikušas vairākas klīniskās izpētes, īpaši pievēršoties Yacon sīrupu. Rezultāti liecina, ka ikdienas patēriņa Yacon sīrupa ražo samazinātu ķermeņa svaru un vidukļa apkārtmēra.

Dr Oz-ar kurām mums nav saistīts – publiski paziņoja, ka viņš pavadīja gadu, pētot un pētot šo līdz šim nezināmu saldinātājs būt pārliecināts, ka viņš spēja noticēt, ko viņš bija redzēt un dzirdēt-ka Yacon sīrups-patiesībā – ir dzīvotspējīga svara zudums risinājumu.

Jo Yacon sīrups ir pierādījusi, ka prebiotic, efektīvi barošana Dr Oz aicina "Izdilis baktērijas", mūsu ķermeņi būs efektīvāk absorbē uzturvielas no citiem visu pārtiku ēdam, nodrošina labāku atbalstu mūsu imūnsistēmu un palīglīdzekļi ķermeņa ražot savas probiotikas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Yacon sīrups no oficiālā mājas lapa