» » Yacon סירופ מומלץ על ידי ד ר. עוז

Yacon סירופ מומלץ על ידי ד ר. עוז

ד ר. עוז ממליצה Yacon סירופ לירידה במשקל- האם ברצונך לאבד משקל אבל הם פשוט לא רואים תוצאות? ובכן הרבה תוכניות אובדן משקל להיכשל כי הם פשוט לא פרקטי. אם אכלתם נורא לא בריא במשך שנים ועכשיו אתה רוצה ללכת במשטר. דיאטה בריאה, אז הסיכויים שזה לא יעבוד. קשה דיאטה ובטח שלא לבצע שינויים דרסטיים לחיים שלך.

לחץ כאן כדי לקנות סירופ Yacon מהאתר הרשמי

Yacon סירופ מומלץ על ידי ד ר. עוזהדבר השני זה הרבה אנשים לנסות ללכת לחדר כושר, פעילות גופנית. שוב הבעיה העיקרית עם זה היא שזה הלם גדול אל הגוף. מתי יש לא את כל פעילות גופנית במשך שנים אתה יהפוך כואבת מאוד, סביר יעצור לפני קבלת תוצאות כלשהן.

הדבר השני עם פעילות גופנית היא העובדה כי זה זמן רב מאוד. קל להפסיק לעשות משהו כאשר זה זמן רב והוא קשה.

ובכן, מה אם אמרתי לך כי יש מוצר חדש קרא ד ר אוז Yacon סירופ. ד ר עוז Yacon סירופ הוכח לייצר במשקל ולקחת רק כמות קטנה לפני כל ארוחה. אנשים רבים התראו תוצאות מדהימות מלהשתמש ד ר אוז Yacon סירופ.

. אז אם אתה רוצה לרדת במשקל מבלי לבצע שינויים דרסטיים לחיים שלך. אז ד ר אוז Yacon סירופ ייתכן הנכון בשבילך! לא לחכות ולהתחיל הקזת פאונדים לא רצויים היום!

לחץ כאן כדי לקנות סירופ Yacon מהאתר הרשמי

Yacon סירופ: ד ר עוז תביעות ממתיק מגביר את חילוף החומרים, ירידה במשקל איידס

שומר על ידי משטר קפדני של דיאטה ופעילות גופנית יכולה להיות קשה עבור אנשים המעוניינים מזיל לירות, תן נשיקה שלהם בטן שמנה. אבל דיאטה כבר אין לי ללכת על דיאטה או לחדר הכושר לפגוש את מטרתם של אובדן משקל היעד. מאכל טבעי-סירופ yacon — יכול לעזור לנשים לאבד עד 5 ק ג בתוך ארבעה שבועות, על פי מחקר ד ר. עוז.

הסירופ נובע דרום אמריקה, הגבוה בהרי האנדים, והוא נחשב להיות מרכיב עיקרי בתזונה פרואני. זה נפוץ כממתיק טבעי, הגשה ביעילות תחליף סוכר במובנים מסוימים. Yacon סירופ מתואר "סוכריות בצנצנת" והוא "הדומה מולסה, ” אומר משתתפי המחקר של ד ר אוז, חישוב ממוצע בסך הכל שבע קלוריות / כפית עם תוכן בסיבים.

Yacon סירופ מומלץ על ידי ד ר. עוז

על פי המרכז תפוחי אדמה הבינלאומי, yacon סירופ מכיל כ- 30 אחוזים fructooligosaccharides (פוס) — סוג של fructo-רב-סוכר משמש של ממתיק אלטרנטיבית – יש גם רמות נמוכות של סוכרים פשוטים, כגון גלוקוז, פרוקטוז, סוכרוז.

לחץ כאן כדי לקנות סירופ Yacon מהאתר הרשמי

Yacon סירופ מומלץ על ידי ד ר. עוזגוף האדם לא קיים אנזים לשבור את פוס, מה שגורם לו לעבור דרך מערכת העיכול unmetabolized, מתן כמה קלוריות, אמר ד ר. עוז. פוס פועל כמו סיבים מסיסים אשר מגביר את הצואה בצובר כדי לסייע למנוע אפילו לשלוט עצירות.

זה יכול לעזור לסובלים של כולסטרול גבוה לחימה תסמונת מטבולית וסוכרת. כמו פרוביוטיקה, הסירופ משמש מזון עבור חיידקים "ידידותיים" כגון Bifidobacterium , לקטובצילוס המעי הדק, המעי הגס.

כדי לבחון את ההשפעה של yacon סירופ על קבוצה של נשים שסבלו מעודף משקל, ד ר. עוז במקור ביקש 60 הצופים הנשי של עוז המופע של ד ר לצרוך כף אחת של yacon סירופ או לפני כל ארוחה – בוקר, צהריים וערב — במשך ארבעה שבועות בלי לעשות שינויים אחרים שלהם דיאטות או הרגלי פעילות גופנית. מתוך המשתתפים הנשי 60, 40 רק להשלים המשפט המחקר.

עשרים ותשע מתוך 40 משתתפים דיווחו על אובדן משקל כלשהו בזמן 14 נשים הפסידו 5 ק ג או יותר. אובדן המשקל הממוצע בקרב הצופים הנשי היה בערך 3 ק ג. בנוסף, היה צמצום 1.9 אינטש גודל מותניים, לדברי ד ר עוז הכולל, יותר ממחצית המשתתפים ממליץ yacon סירופ ככלי אובדן משקל.

לחץ כאן כדי לקנות סירופ Yacon מהאתר הרשמי

Yacon סירופ מומלץ על ידי ד ר. עוזYacon סירופ ביעילות והציגה את חילוף החומרים ואת סייעו במשקל אלא גם לייצב את רמות הסוכר בדם. "עכשיו זה הסיבה שאני תשוקה לזה, הוא לא רק מאבד משקל, כן תקבל שאני יודע למה אנשים. ננסה את זה, אך אם זה יכולים לרדת הסוכר בדם זה מכרה זהב בשבילנו כשזה נוגע לבריאות שלך," אמר ד ר. עוז.

בזמן הניסוי של ד ר. עוז נראה מאוד מבטיח עם תוצאות טובות, המחקר יש מספר מגבלות. לא ידוע אם המשקל המשתתפים איבד נובע את הסירופ yacon או אפקט הפלצבו.

ייתכן כי המשתתפים צפויים לאבד משקל, ולכן חש מחויב יותר לעקוב בקפדנות אחר התזונה שלהם. מחקר מבוקר פלסבו צריך להיעשות כדי לבדוק עוד את ההשפעות של סירופ yacon על קבוצה גדולה יותר.

? האם Yacon סירופ המתאים לך

עם כל הניסויים הקליניים ואת חוויות אישיות מוצר זה מופיע כדי לספק תוצאה בבטחה! זה היה מאוד יעיל בהפקת במשקל ורמות הכולסטרול הרע נמוכה יותר. הוכח יעיל במינון להמליץ, אתה לא יעלה את המינון. כאשר המינון אירעה חריגה זה דווח לכמה יחד עם שלשולים, התכווצויות.

סקירה Yacon סירופ כבר לייצר תוצאות דומות דיאטה ופעילות גופנית. ההבדל העיקרי הוא כי אתה לא צריך להתאמן להרעיב את עצמך כדי להשיג את התוצאות האלה! מוצר זה הוא אחד הגדול ביותר הרזיה תוספי תזונה כדי אי פעם להכות את השוק. רק לקחת סירופ Yacon, תתחיל לרדת במשקל!

לחץ כאן כדי לקנות סירופ Yacon מהאתר הרשמי