» » Yacon були сироп

Yacon були сироп

Yacon є коренем, яка росте в Південній Америці. Це зазвичай називається "apple землі". Вона була більшу частину Андське гора культури дієти протягом століть. Виключено, що сироп з кореня yacon буде next big thing просувати здоровий втрата ваги в західних культур, де цукровий діабет, ожиріння управлінням загрозливих масштабів.

Yacon сироп підтримує гарному травленню і видається допомогти регулювати рівень цукру в крові без необхідності приймати рецептом ліків, ін'єкції або великою кількістю щоденних таблетки. Не менш важливо, вона також показує потенційно може значно зменшити талії і жиру в організмі.

Натисніть тут, щоб купити Yacon сироп з офіційного сайту

Що таке Yacon сироп?

Yacon були сиропYacon сироп є природний замінник цукру, який не хімічні засновані, не цукру на основі і може виявитися дуже популярні в майбутньому. Багато людей, лікарів і цивільних осіб, вважає, що підходить і навіть корисні для діабетиків.

Стоматологи подобається ідея підсолоджувач, що не шкодить зубів, як у випадку з Yacon сиропом. Час це не піймали ще в Сполучених Штатах, багато хто очікують стала досить популярною, як він стає більш широко відомо.

Yacon сироп виробляється з картоплі, як рослини, що виходить від південноамериканського Анд. Вона на смак трохи яблуко і зазвичай їдять сирими. Древніх інків споживається рясне кількість його як це високим вмістом клітковини і дуже наповнення, таким чином роблячи Yacon сиропом, один з найстаріших цілісних продуктів у світі!

Сироп, сама є досить солодкий і обробляється від коренів рослин. Це іноді називають землі apple і нарізаний і їдять сирими. Для отримання соку, Бульби до землі і натиснута. Сік потім нагрівають, щоб зменшити вміст вологи. Це не досить солодкого, як мед або кленовим сиропом і приносить із собою прекрасний аромат нагадують карамель.

Натисніть тут, щоб купити Yacon сироп з офіційного сайту

Які переваги Yacon сироп?

Оскільки Yacon сироп пробіотиками та не вірно цукру, тіло дайджестів її по-різному. Тіло metabolizes Yacon як розчинної клітковини, і ми всі знаємо, що додавання волокна в нашому раціоні є корисним для нашого здоров'я!

Оскільки це так дуже низький глікемічний індекс, Yacon сироп підходить для використання з боку діабетиків. Ранні дослідження показують, можливість регулювання рівня цукру в крові і інсуліну і холестерину в крові.

Yacon були сироп

Правда весь харчування, Yacon сироп дуже низьким вмістом калорій, глюкоза безкоштовно і містить на набагато нижчому рівні чистий вуглеводів ніж агави сиропом. Більшу частину природних цукрів в Yacon сироп не всмоктується, отже, не виробляти цукор spike, відчували, коли споживає інші форми підсолоджувачів.

Натисніть тут, щоб купити Yacon сироп з офіційного сайту

Доктор Оз рекомендує Yacon сироп

Yacon були сиропДоктор Оз, мабуть, перший охорони здоров'я професійних принести Yacon сироп до увагу американської громадськості. Є так багато втрата ваги примхи, і вони приходять і йдуть, як погода, це ще один слух майже занадто багато, чи не так? Є й інші способи, щоб споживати Yacon, але всі вони метаболізму в організмі людини так само.

Там було кілька клінічних випробувань, цілеспрямовано вирішуючи Yacon сироп. Результати вказують на те, що щоденне споживання Yacon сиропу виробляють зниження ваги і талії окружності тіла.

Доктор Оз-з ким ми не афілійовані – публічно заявила, що він провів рік дослідження та вивчення цього досі невідома підсолоджувач, щоб переконатися, що він міг повірити, що він був бачачи й чуючи-цієї Yacon сироп – насправді ж – є життєздатним вага втрати рішення.

Оскільки Yacon сиропом, було доведено, бути prebiotic, ефективно годування, те, що доктор Оз називає "Худі бактерії", наші тіла буде більш ефективним у поглинаючи поживні речовини з іншими цілісних продуктів ми їмо, забезпечують кращу підтримку для нашої імунної системи і допомагає організму виробляти свою власну Пробіотики.

Натисніть тут, щоб купити Yacon сироп з офіційного сайту