» » Wyciąg Z Ziaren Kawy Svetol Zielony

Wyciąg Z Ziaren Kawy Svetol Zielony

Ekstrakt z zielonej kawy jest po prostu ekstraktu z fasoli niepalonego lub surowej kawy. Jest bogaty w Kwas chlorogenowy, silny przeciwutleniacz, który będzie pozbyć się ciała wolne rodniki i promocji zdrowia. Biorąc, po prostu Svetol zielonej kawy Wyciąg może również pomóc zablokować akumulacji tłuszczu, zwiększenie masy ciała, zahamowania wchłaniania węglowodanów i pomagają regulować poziom cukru we krwi po posiłku.

Kliknij tutaj, aby kupić Svetol Green Coffee Bean Wyciąg

Co to jest wyciąg z ziaren kawy svetol zielony?

Svetol ®, wyciąg-palona Kawa zielona, która zachowuje istotne zdrową kawę.

Wyciąg Z Ziaren Kawy Svetol ZielonyKawa jest małych drzew, które wytwarza owoców, o nazwie wiśni. Jako część procesu produkcji i zbiorów wiśnie są suszone na słońcu przez kilka tygodni, dopóki nie dzieli ich ciała, uwalniając fasoli. Ta fasola jest, co jest znane jako zielonej kawy.

W przypadku zielonej kawy do napoju, ziarna są przetwarzane w fabryce, która specjalizuje się w pieczenia. Proces pieczenia obejmuje poddanie zielonej kawy do wysokich temperatur na kilka sekund lub minut, aby zwolnić aromat i smak kawy.

Proces pieczenia jest odpowiedzialny za zniszczenie niektórych składników aktywnych, które są zawarte w zielone ziarno kawy, specjalnie chlorogenowy kwasów, które są korzystne dla zdrowia. W produkcji Svetol ®, starannie wybrać-pieczone zielone ziarna kawy, zachowując w ten sposób korzyści tych składników aktywnych.

Poniższa tabela przedstawia zawartość Kwas chlorogenowy (wyrażona w % masy suszonych) w zielone ziarno kawy w oparciu o procedurę produkcji i odmiany fasoli, przed i po pieczeniu.

Kliknij tutaj, aby kupić Svetol Green Coffee Bean Wyciąg

Korzyści ekstraktu kawy fasola Zielona Svetol

W ciągu ostatnich kilku lat badania epidemiologiczne przeprowadzone na konsumentów w Europie, Ameryce, a Asia dostarczyły niezbite dowody na pozytywny związek między spożycie kawy i mniejsze ryzyko cukrzycy typu 2. Osoby, które jadły więcej niż pięć filiżanek kawy dziennie wykazać zmniejszone ryzyko cukrzycy typu 2.

Picie kawy wysokiej został również związane z tolerancją glukozy ulepszony, wykazując tym samym regulacyjny wpływ na poziom cukru we krwi.

Wyciąg Z Ziaren Kawy Svetol Zielony

Kofeina jest najbardziej znany aktywny składnik Znalezione w kawie, ale ma on również rolę w regulacji poziomu cukru we krwi?

Kawa bezkofeinowa wykazano również, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2, wskazując, że inne składniki zawarte w kawie, przyczyniają się również do regulację cukru we krwi. Różne badania kliniczne wykazały, że kofeina nie jest tylko aktywny składnik, który pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2. Te wyniki są obiecujące, zalecane jest, że osoby ograniczyć ich spożycie kofeiny.

Mniejsze ryzyko cukrzycy typu 2 nie mogą być wyłącznie przypisane działanie kofeiny; jest to najprawdopodobniej ze względu na kompleks synergii między różnymi składnikami kawy.

Jakie są główne składniki aktywne, które przyczyniają się do regulację cukru we krwi?

Kwasy chlorogenowy, znany przez świat nauki aktywne składniki kawy, odgrywają pierwszoplanową rolę w regulację cukru we krwi.

Naturalnie obecne w wielu produktach spożywczych takich jak kawa, chlorogenowy kwasy są aktywne cząsteczki znane ze swoich zdolności do zmniejsza uwalnianie glukozy z wątroby do krwi, dając im istotną rolę w regulację cukru we krwi.

Jednak niektóre badania wykazały, że zachodzi konieczność spożywania równowartość kilku kilkaset filiżanek kawy dziennie, aby osiągnąć ten efekt. Dlatego należy umożliwić zwiększenie dziennej dawki kwasów chlorogenowy suplement przeznaczony do tego celu.

Kliknij tutaj, aby kupić Svetol Green Coffee Bean Wyciąg

Svetol zieloną kawę wyciąg dla utraty wagi

Kolejne diety, obfite posiłki i brak ćwiczeń fizycznych może przyczynić do przybierania na wadze. Utrzymanie zrównoważonej diety jest najlepszym sposobem na pobyt szczupły- i ochrony zdrowia.

W celu uniknięcia przyrost masy ciała, jest konieczność stosowania wszystkich kalorii, które spożywamy na co dzień. Pracownicy służby zdrowia polecam jedzenie różnych produktów spożywczych, równoważenie naszej diety i ćwiczenia regularnie, w celu utrzymania zdrowej wagi.

Zrównoważona dieta opiera się na potrzeby pokarmowe poszczególnych zależnie od czynników takich jak wiek, płeć, wzrost i waga. Podczas tu jest nie zestaw modelu zrównoważonej diety, istnieje kilka rad ustalone, że można pomóc nam osiągnąć nasz własny bilans: jeść więcej owoców i warzyw oraz zmniejszenie zużycia produktów rafinowanych (słodkie lub pikantne), ograniczenie dodane tłuszcze i jedzenie żywności z niski indeks glikemiczny, ryż, makaron i ziemniaki.

Piramida żywieniowa jest prostym narzędziem, które pomaga ustalić priorytety dziennych potrzeb żywieniowych. W praktyce codziennej konsumpcji żywności powinna być rozdzielona w następujący sposób:

  • Co najmniej 50% węglowodany połączone z owoców, warzyw, skrobi (ryż, ziemniaki, makaron, rośliny strączkowe, itp.)
  • 30-35% lipidów (oleje, masła, sera, itp.)
  • 11-15% białka (mięso, ryby, jaja i niektórych roślin strączkowych)
Kliknij tutaj, aby kupić Svetol Green Coffee Bean Wyciąg

Ponadto pomaga utrzymać wagę, tej równowagi diety pozwoli dbać o ogólny stan zdrowia. Owoce i warzywa są znane ze swoich zdolności do zapewnia wiele korzyści zdrowotnych, takich jak ochrona przed chorobami i zapobieganie otyłości. PNNS (francuski Narodowy Program żywieniowy zdrowia) zaleca spożywanie co najmniej 5 porcji warzyw i owoców dziennie, w jakiejkolwiek formie (surowe, gotowane, świeże, puszkach, itp.).

Wyciąg Z Ziaren Kawy Svetol Zielony

Chociaż głównym celem zdrowej diety jest utrzymanie odpowiedniej ilości energii,-energiczny część żywności (na przykład składniki odżywcze) jest również kluczem do zdrowia. Dzisiaj ta część-energetyczny jest często zaniedbywane.

To ma zasadnicze znaczenie dla utrzymania zrównoważonej diety tak często, jak to możliwe. Zalecane jest stosowanie suplementów diety, ponieważ dostarczają one składników odżywczych, może brakować z naszej diety lub uzupełnienia nadmiar Niezdrowych tłuszczy i cukrów.

W oparciu o ten zapobiegawczego podejścia nutritional, Naturex opracował szereg z ekstraktów roślinnych, w tym Svetol ®, ekstrakt z zielonej kawy bezkofeinowej.

Kliknij tutaj, aby kupić Svetol Green Coffee Bean Wyciąg

Gdzie kupić, Svetol Green Coffee Bean Wyciąg?

Wystarczy spojrzeć na produkty, które korzystają z Svetol ® jako składnik aktywny! Aby znaleźć produkty, które korzystają z Svetol ® jako składnik aktywny, wystarczy spojrzeć na "Svetol ®" listy składników i/lub logo opakowania produktu. Pamiętaj, że Svetol ® jest unikatowy i nie można porównywać do innych zielonych ekstraktów kawy. Svetol ® jest tylko zielony Ekstrakt kawy z udowodnionej skuteczności w opublikowanych badań klinicznych.

Wyciąg Z Ziaren Kawy Svetol Zielony

Kliknij tutaj, aby kupić Svetol Green Coffee Bean Wyciąg