» » Výhody Kolagénu

Výhody Kolagénu

Výhody kolagénu.

Výhody Kolagén doplnky je najviac vzrušujúce vec prísť na trh pre zdravie a krásu priemysel v poslednej dobe. Som začal pridávať kolagénu na moje dieta pred pár rokmi a ja som viac ako spokojný s výsledkami.

Kolagén v kozmetických výrobkoch.

Ste pravdepodobne oboznámení s kolagénom ako kozmetické výrobky. Kozmetický priemysel sú obzvlášť nadšení výhody kolagénu, pretože to má taký omladzujúci vplyv na pokožku, vlasy a nechty. Ich problém je, že kolagén nie je dobre vstrebáva, ak vôbec, cez pokožku pomocou krémov. Aj vo vašej strave alebo užívanie doplnok je najlepší spôsob, ako získať všetky úžasné výhody kolagénu.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Čo je kolagén?

Výhody KolagénuKolagén je bielkovina v spojivového tkaniva všetkých cicavcov vrátane človeka. 16 Typov I, II a III sú spoločné kolagénu našiel u ľudí. Kolagén predstavuje viac ako 25% bielkovín v našom tele; v skutočnosti to je často označovaná ako lepidlo, ktoré drží nás dohromady. Je druhým najväčším komponentom v našom tele po vode.

Typy kolagénu. Typ I, II a III kolagén tvoriť až 90% kolagénu v našom tele. Typ I je potrebné pre zdravú pokožku, väzov, kostí, zubov a šliach. Kolagén typu II sa nachádza v chrupavky a oči. Zatiaľ čo typ III je potrebné pre svalový tonus, krvných ciev, a opäť v koži.

Kolagén divu prírodný produkt. Novonarodené dieťa je bohatá na kolagén, však od o 25 rokov schopnosť reprodukovať kolagénu je znížená. Po dosiahnutí veku 35 prestane úplne a proces starnutia dostane v plnom prúde. Najlepším zdrojom kolagénu zo zvierat je hovädzie alebo kuracie mäso, Avšak morský kolagén je teraz ukázala byť lepší. Vaječných bielkov alebo pšeničné klíčky môžu byť jediným zdrojom pre vegetariánov.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Vyzerať mladšie.

 • Výhody kolagénu môže pomôcť posilniť vlasy a stimulovať svoj rast.
 • Klince môžu stať silnejší, biele škvrny by mali zmiznúť a nechtového lôžka mali zachovať zdravú farbu.
 • Kože sa objaví menej suché a pružnosť je pravdepodobné, že zlepšenie, hladké mladý vzhľad.
 • Koža tiež rýchlo hojí a pomôže pri znižovaní zjazvené tkanivo.
 • Celulitída. Pretože jeho hydratačné vlastnosti, kolagén pomáha znížiť výskyt celulitídy.
 • Chudnutie. Kolagén pomáha pri chudnutí je to všetky bielkoviny a to metabolizuje tuku a pomáha vývoj svalov.
 • Pomáha slabnúť stareckých škvŕn. V mojom prípade veľmi temna mieste na zadnej strane mojej ruke takmer zmizol.

Cítiť mladšie.

 • Artritídy a bolesti kĺbov. Kolagén môže pomôcť zmierniť bolestivosť a trenie v kĺboch, ako to obnovuje chrupavky.
 • Kosti. Kolagén je rovnako dôležité pre vaše kosti ako vápnik. Výhody kolagénu pomoc na posilnenie kostí a zníži šancu im stále krehké.
 • Dobré pre vaše oči. Rohovka potrebuje kolagénu a tiež pomôže udržať svaly vo vašich očiach ohybný dáva vám lepšie videnie.
 • Ochorenia srdca. Kolagén pomôže odstránenie plaku z cievnej steny pri posilňovaní a opravy.
 • Fitnes. Kolagén vytvára svalový tonus a pomáha s kardiovaskulárne zdravie.
 • Udržať zdravú mozgu. Glya bunky dodávať výživu pre váš mozog a tieto sú podporované kolagénu. Je dôležité, aby sa ubezpečil, váš mozog dostane výhody kolagénu, tak vaša myseľ zostáva v dobrej kondícii ako ste veku.

Toto sú len niektoré z výhod sa môžu vyskytnúť, v podstate kolagénu bude výhodou pre každú časť vášho tela.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Ako ste si kolagén?

Kolagén je ťažké absorbovať v prirodzenej stravy, je to v podstate nájdené v želatína. Kozmetické krémy nie sú veľmi účinné ako pleť nebude absorbovať kolagénu, kým injekcie sú veľmi drahé, len trvá niekoľko mesiacov. Najlepšou formou kolagénu a najjednoduchší spôsob, ako pre telo vstrebať, je však vziať cez dodatok, a odporúčame hydrolyzované kolagén.

Výborný, maximálna pevnosť proti starnutiu a spoločné starostlivosť kombinácia vzorec má tiež údajne prispieť k posilneniu vlasov, pokožky a nechtov rovnako ponúka spoločná podpora.

Kolagén je prirodzené kostrové proteín a je jedným z najhojnejšie súčasti tela predstavuje takmer 80% tela pokožky, svalov a spojivového tkaniva. Vyčerpanie kolagénu v koži je hlavným dôvodom pre vznik liniek, vrásky a vzhľad starnutia.

 • Vhodný ako kože a kĺbov v kapsulovom stravy pre mužov a ženy
 • Ideálne pre každého, kto chcú pomôcť spomaliť kože je proces starnutia
 • Môže pomôcť znížiť príznaky osteoartrózy

To je si myslel, že od 25 rokov, vaše telo stráca kolagénu vo výške 1,5% ročne, tak do 35 rokov, vaše telo bude mať stratil 15% a 45 30%. To je, keď ste naozaj začať vnímať zmeny v koži pružnosť a textúru. Riadne kolagénu rovnováhy v tele je preto veľmi žiaduce a nevyhnutné, ak váš vzhľad a tvárovej štruktúry sú zachované.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Výhody Kolagénu