» » Svorio Dozė Phentermine

Svorio Dozė Phentermine

Tai rekomenduojama ploviklio dozė Phentermine kapsulė formos yra 15 mg, 30 mg arba 37,5 mg vieną kartą per dieną. Tos tabletės, rekomenduojama dozė yra 18.75 mg (pusę tabletės) arba 37,5 mg (vieną tabletę) vieną kartą per dieną.

Jei reikia, jūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas gali padidinti savo dozę iki pusę tabletę du kartus per dieną. Vaistai yra skirti trumpalaikiam naudojimui tik.

Spauskite čia Norėdami nusipirkti Phen375 iš oficiali svetainė

Chemikalo Phentermine

Svorio Dozė PhenterminePhentermine savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas nustato dozė gali skirtis, priklausomai nuo įvairių veiksnių, įskaitant:

 • Ar imate įkyrus ar pavojingų phentermine šalutinis poveikis
 • Kaip jums reaguoti į vaisto
 • Ypač phentermine produkto
 • Kiti medicinos sąlygos gali būti
 • Kiti vaistai gali būti šiuo metu vartojate.

Kaip visada, ne koreguoti savo dozę, nebent jūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas specialiai liepia daryti.

Spauskite čia Norėdami nusipirkti Phen375 iš oficiali svetainė

Svorio dozė Phentermine

Rekomenduojama dozė phentermine kapsulės svorio netekimas yra 15 mg, 30 mg arba 37,5 mg vieną kartą per parą ryte. Phentermine tablečių, tai rekomenduojama ploviklio dozė yra 18.75 mg (pusę tabletės) arba 37,5 mg (vieną tabletę) vieną kartą per dieną ryte.

Jei reikia, jūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas gali rekomenduoθiau pusę tabletę du kartus per dieną kontroliuoti apetitą, nors tai padidina riziką, nemiga.

Phentermine yra skirti trumpalaikiam naudojimui tik (už kelias savaites). Ilgiau naudoti nėra gali būti veiksmingas, nes kūnas prisitaiko prie narkotikų apetitas slopinamąjį ypatybes. Be to, phentermine yra įpročiai ir turi galimybę būti piktnaudžiaujama, kuris yra dar viena priežastis, kodėl jo naudojimas turėtų būti apribotas tik po kelių savaičių.

Spauskite čia Norėdami nusipirkti Phen375 iš oficiali svetainė

Bendra informacija apie jūsų Phentermine dozė

Aplinkybes žmonėms atsižvelgiant phentermine yra šie:

 • Phentermine yra tabletės ir kapsulės formos. Jis paprastai yra priimami geriamas vieną kartą per parą, nors kai kurie žmonės gali prireikti imtis jį du kartus per dieną.
 • Savo dozę reikėtų prieš pusryčius arba 1-2 valandas po pusryčių, atsižvelgiant į ypatingą phentermine produktą.
 • Šis vaistas turėtų būti derinama su tinkamu maistu. Jis nėra skirtas būti naudojamas be dietų.
 • Nevartokite phentermine dažniau arba didesnes dozes negu nustatyta, nes tai gali sukelti priklausomybę ar priklausomybės.
 • Kad vaistas veiktų tinkamai, turi būti imtasi, 1.945.
 • Jei abejojate dėl dalykų, susijusių su savo phentermine dozę, pasitarkite su jūsų gydytojas, slaugytoja ar vaistininkas.
Spauskite čia Norėdami nusipirkti Phen375 iš oficiali svetainė

Phentermine yra geras pasirinkimas svorio

Phentermine (Adipex-P, Suprenza) yra amfetamino panašių receptinių vaistų, kuriais slopinti apetitą. Jis gali padėti svorio mažinant savo badas arba kad jaučiatės visiškai ilgiau. Phentermine gali būti rekomenduojama kaip bendrą svorio mažinimo planą, kuris jei esate labai antsvorį-ne jei norite prarasti tik keletą svarų.

Phentermine gali būti, kad spartinti savo svorio. Bet kai jūs nutraukti jo vartojimą, jums gali atgauti prarado svorį. Štai kodėl phentermine turėtų būti įtraukti į planą, kuriame būtų sveikos mitybos ir reguliarios mankštos-esate labiau linkę išlaikyti savo svorio per tam tikrą laiką, jei jums priklauso ne tik nuo vaistų.

Phentermine yra tvarkaraštis IV narkotikų, yra klasifikacija narkotikai, kad yra piktnaudžiavimo, galimybes nors realiomis yra žemas. Phentermine yra patvirtintas tik trumpalaikiam naudojimui — 12 savaičių ar mažiau.

Spauskite čia Norėdami nusipirkti Phen375 iš oficiali svetainė

Šalutinis poveikis, Phentermine

Nors phentermine yra vienas iš vaistų, dažniausiai nustatytas svorio, jis turi tam tikrų potencialiai rimtų trūkumų.

Šalutinis poveikis gali būti:

 • Padidėjęs kraujo spaudimas
 • Galvos svaigimas
 • Burnos džiūvimas
 • Nemiga
 • Nervingumas
 • Vidurių užkietėjimas

Phentermine nėra geras pasirinkimas, jei turite tam tikrų sveikatos sutrikimų, įskaitant širdies ligos, aukštas kraujo spaudimas, skydliaukės veikla pernelyg aktyvi ar glaukoma, arba jei esate nėščia, gali pastoti ar yra žindymą. Taip pat phentermine neturėtų būti derinamas su kitais Lieknėjimo vaistais.

Spauskite čia Norėdami nusipirkti Phen375 iš oficiali svetainė

Svorio Dozė Phentermine