» » Svetol Zelených Kávových Bôbov Extrakt

Svetol Zelených Kávových Bôbov Extrakt

Zelená káva extrakt je jednoducho extrakt z nepražených fazuľa alebo surovej kávy. Je bohatá na kyselinu chlorogenová, silný antioxidant, ktorý sa zbaviť telo voľných radikálov a podporu dobrého zdravia. Pričom jednoducho Svetol zelená kávového extraktu môže tiež pomôcť zablokovať hromadenie tuku, zvýšenie chudnutie, obmedzenie sacharidov absorpcie a pomáhajú regulovať hladinu krvného cukru po jedle.

Kliknite tu kúpiť Svetol zelených kávových bôbov extrakt

Čo je svetol zelených kávových bôbov extrakt?

Svetol ®, non-pečené zelené kávový extrakt, ktorý zachováva dôležité zdravotné prínosy z kávy.

Svetol Zelených Kávových Bôbov ExtraktKáva rastliny je malý strom, ktorý produkuje ovocie, volal čerešne. Ako súčasť procesu zberu a výroby, sú čerešne sušený na slnku za niekoľko týždňov, kým ich telo rozdelí, uvoľnenie fazuľa. Tento bean je, čo je známe ako zelenej kávy.

Pri zelenej kávy do nápoja, fazuľa sú spracované v továrni, ktorá sa špecializuje na pečenie. Proces praženia zahŕňa podrobenie zelenej kávy vysokých teplotách počas niekoľkých sekúnd alebo minút, aby uvoľnenie arómu a chuť kávy.

Proces praženia je zodpovedný za zničenie určitých účinných zložiek, ktoré sa nachádzajú v zelené Kávové bôby, konkrétne kyseliny kyseliny, ktoré sú prospešné pre zdravie. Pri výrobe Svetol ®, starostlivo vyberte non-pečené zelené kávové zrná, čím sa zachová výhody týchto účinných zložiek.

Nasledujúca tabuľka predstavuje chlorogenová kyselina obsah (vyjadrené v % hmotnosti sušených) zelené Kávové bôby založené na výrobný postup používaný a rôznych fazuľa, pred a po praženie.

Kliknite tu kúpiť Svetol zelených kávových bôbov extrakt

Výhody Svetol zelenej kávy fazule extrakt

Za posledných niekoľko rokov, epidemiologických štúdií vykonaných na spotrebiteľov nachádza v Európe, Amerike a Ázii poskytli jasný dôkaz pozitívneho vzťahu medzi spotrebou kávy a znížené riziko vzniku cukrovky typu 2. Jedincov, ktorí konzumujú viac ako päť šálok kávy denne preukázala znížené riziko cukrovky typu 2.

Spotreba vysoké kávy tiež spájaná s vylepšené glukózovej tolerancie, čo dokazuje regulačný účinok na hladiny cukru v krvi.

Svetol Zelených Kávových Bôbov Extrakt

Kofeín je najviac známy aktívna zložka v káve, ale má úlohu v regulácii hladiny cukru v krvi?

Bezkofeínová káva tiež bolo preukázané, že znižujú riziko vzniku cukrovky typu 2, čo naznačuje, že ostatné komponenty v káve tiež prispievajú k regulácii hladiny cukru. Rôzne klinické štúdie preukázali, že kofeín nie je len aktívna zložka, ktorá pomáha znížiť riziko cukrovky typu 2. Tieto zistenia sú sľubné, ako sa odporúča, že jednotlivci obmedziť ich príjem kofeínu.

Znížené riziko cukrovky typu 2 je možné výlučne pripísať účinky kofeínu; to je najviac likely Due komplexná súčinnosť medzi kávy rôznych zložiek.

Aké sú hlavné aktívne zložky, ktoré prispievajú k regulácii hladiny cukru?

Chlorogenová kyseliny, známe vedecký svet, že aktívne zložky kávy, hrajú rozhodujúcu úlohu v regulácii hladiny cukru.

Prirodzene prítomné v mnohých potravinách ako je káva, chlorogenová kyselín aktívne molekuly sú známe pre ich schopnosť znížiť uvoľňovanie pečeňové glukózy do krvi, im dôležitú úlohu v regulácii hladiny cukru.

Avšak, niektoré štúdie ukázali, že je potrebné konzumovať ekvivalent niekoľko stoviek šálok kávy denne na dosiahnutie tohto efektu. Teda malo umožniť zvýšiť denný príjem kyseliny kyseliny pomocou doplnok určený na tento účel.

Kliknite tu kúpiť Svetol zelených kávových bôbov extrakt

Svetol zelených kávových bôbov extrakt pre chudnutie

Po sebe idúcich diéta, bohatá jedla a nedostatku fyzického cvičenia môže prispieť k nárastu telesnej hmotnosti. Zachovať vyváženej stravy je najlepší spôsob, ako zostať štíhly- a chrániť svoje zdravie.

Aby sa zabránilo priberanie na váhe, je potrebné použiť všetky kalórie, ktoré konzumujeme na dennej báze. Zdravotníci odporúčajú jesť rôzne potraviny, vyrovnávanie našej diéty a cvičenia pravidelne, aby sa udržať si zdravú váhu.

Vyvážená strava je založená na nutričné potreby každého jednotlivca podľa faktorov ako je vek, pohlavie, výšku a hmotnosť. Hoci neexistuje žiadny nastaviť model pre vyváženú stravu, je sídlom poradil, že môže byť použitý na pomoc nám dosiahnuť naše vlastné vyváženie: jesť viac ovocia a zeleniny a zníženie spotreby rafinovaných výrobkov (sladké alebo slané), obmedzenie pridané tuky a jesť potraviny s nízkym glykemickým indexom, ako je ryža, cestoviny a zemiaky.

Potravinová pyramída je jednoduchý nástroj, ktorý pomáha priorizovat každodenných výživových potrieb. V praxi dennej spotreby potravín by sa člení takto:

  • Najmenej 50% sacharidov v kombinácii s ovocím, zeleninou, škrobu (ryža, zemiaky, cestoviny, strukoviny, atď.)
  • 30 až 35% lipidov (oleje, maslo, syr, atď.)
  • 11 až 15% bielkoviny (mäso, ryby, vajcia a niektoré strukoviny)
Kliknite tu kúpiť Svetol zelených kávových bôbov extrakt

Okrem pomôže vám udržať si svojej hmotnosti, tento diétna zostatok vám umožní sa starať o vaše celkové zdravie. Ovocie a zelenina sú známe pre ich schopnosť poskytovať mnoho zdravotných výhod, ako ochrana proti chorobám a prevencii obezity. PNNS (francúzsky Národný Program nutričné zdravotníctva) odporúča konzumovať aspoň 5 porcií ovocia a zeleniny denne, v akejkoľvek forme (surové, varené, čerstvé, konzervované, atď.).

Svetol Zelených Kávových Bôbov Extrakt

Zatiaľ čo hlavným účelom zdravej výživy je udržať dostatočné množstvo energie, non-energický porcie jedla (ako napríklad živiny) je tiež dôležité pre zdravie. Tento non-energický časť je dnes často zanedbávané.

Je dôležité zachovať vyváženej stravy tak často, ako je to možné. Odporúča sa použiť stravy, pretože poskytujú živiny ktoré môžu chýba z našej stravy alebo doplňte prekročenie nezdravé tuky a cukry.

Na základe tejto preventívnej nutričné prístup, Naturex vyvinula celý rad rastlinných extraktov, vrátane Svetol ®, extrakt na zelenej kávy bez kofeínu.

Kliknite tu kúpiť Svetol zelených kávových bôbov extrakt

Kde nakúpiť Svetol zelených kávových bôbov extrakt?

Jednoducho vyhľadať produkty, ktoré používajú Svetol ® ako aktívna zložka! Nájsť produkty, ktoré používajú Svetol ® ako aktívna zložka, jednoducho Hľadať "Svetol ®" v zozname zložiek, alebo na logo na obale výrobku. Pamätajte si, že Svetol ® je jedinečný a nemôže byť v porovnaní s Ostatné zelené kávové extrakty. Svetol ® je len zelená kávový extrakt s preukázanou účinnosťou v publikovaných klinických štúdií.

Svetol Zelených Kávových Bôbov Extrakt

Kliknite tu kúpiť Svetol zelených kávových bôbov extrakt