» » Svetol Zelené Kávové Boby Extrakt

Svetol Zelené Kávové Boby Extrakt

Extrakt zelené kávy je jednoduše extrakt z nepražených fazole nebo surové kávy. Je bohatá na kyselinu chlorogenová, silný antioxidant, který bude vaše tělo volných radikálů a prosazovat dobré zdraví. Užívat jednoduše Svetol zeleného kávového extraktu může také pomoci blokovat hromadění tuku, zvýší úbytek hmotnosti, omezení carb absorpce a pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi po jídle.

Chcete-li koupit Svetol zelené kávové boby extrakt

Co je svetol zelené kávové boby extrakt?

Svetol ®-pražené zelené kávový extrakt, který zachovává zásadní zdravotní přínosy kávy.

Svetol Zelené Kávové Boby ExtraktKávovníku je malý strom, který produkuje ovoce, zvané třešně. V rámci sběru a výrobního procesu třešně se suší na slunci za několik týdnů, dokud se jejich tělo se rozdělí, uvolnění fazole. Fazole, toto je, co je známé jako zelené kávy.

Zelená káva se podává na nápoj, fazole jsou zpracovány v továrně, která se specializuje na pražení. Proces pražení spočívá ve vystavení zelené kávy vysokým teplotám na několik sekund nebo minut, uvolněte aroma a chuť kávy.

Proces pražení je zodpovědný za zničení některých aktivních složek, které jsou obsaženy v zelené kávy bean, konkrétně chlorogenová, které jsou prospěšné pro zdraví. Při výrobě Svetol ®, jsou pečlivě vybírat-pražená kávová zrna, a zachovat tak výhody těchto aktivních složek.

Následující tabulka představuje obsah kyselin chlorogenová (vyjádřeným v % hmotnosti sušených) v zelené kávové boby založené na použitý postup výroby a odrůda fazole, před a po pražení.

Chcete-li koupit Svetol zelené kávové boby extrakt

Výhody Svetol zelené kávové boby extrakt

Během posledních několika let epidemiologické studie prováděné na spotřebitele v Evropě, Americe a Asii poskytly jasné důkazy o pozitivní korelaci mezi spotřebu kávy a snížené riziko diabetu typu 2. Jedinci, kteří konzumují více než pět šálků kávy denně prokázala snížené riziko diabetu typu 2.

Spotřeba vysoké kávy byla také spojena s zlepšení glukózové tolerance, což prokazuje regulační účinek na hladiny cukru v krvi.

Svetol Zelené Kávové Boby Extrakt

Kofein je nejvíce známý aktivní složkou v kávě, ale má roli v regulaci hladiny cukru v krvi?

Káva bez kofeinu také ukázal snížit riziko vzniku diabetu typu 2, což naznačuje, že ostatní komponenty v kávě také přispívají k nařízení cukru v krvi. Různé klinické studie prokázaly, že kofein není jedinou účinnou součást, která pomáhá snížit riziko vzniku diabetu typu 2. Tyto nálezy jsou slibné, doporučuje se, aby jednotlivci omezit svou spotřebu kofeinu.

Snížené riziko diabetu typu 2 nelze připsat pouze účinky kofeinu; To je s největší pravděpodobností kvůli složité součinnosti mezi různými složkami kávy.

Jaké jsou hlavní aktivní složky, které přispívají k nařízení cukru v krvi?

Chlorogenová, známý ve vědeckém světě se aktivní složky kávy, hrají rozhodující roli v nařízení cukru v krvi.

Přirozeně přítomné v mnoha potravinách, jako je káva, chlorogenová jsou aktivní molekuly, které jsou známé pro jejich schopnost snížit uvolňování jaterní glukózy do krve, že jim silnou roli v nařízení cukru v krvi.

Některé studie však ukázaly, že je nezbytné konzumovat ekvivalent několika set šálků kávy denně k dosažení tohoto efektu. Proto by mělo být možné zvýšit denní příjem chlorogenová pomocí doplněk určený pro tento účel.

Chcete-li koupit Svetol zelené kávové boby extrakt

Svetol zelené kávové boby extrakt pro hubnutí

Po sobě jdoucích diety, bohatá jídla a nedostatek pohybu mohou přispět k nárůstu tělesné hmotnosti. Udržení vyvážené stravy, je nejlepší způsob, jak zůstat štíhlý – a chránit své zdraví.

Aby nedocházelo k přibývání na váze, je nezbytné využít všechny kalorie, které konzumujeme denně. Zdravotníci doporučují jíst různé potraviny, vyrovnávání naše strava a cvičení pravidelně, aby se udržovat si zdravou váhu.

Vyvážená strava je založena na nutriční potřeby každého jednotlivce podle faktory jako věk, pohlaví, hmotnosti a výšky. Třebaže neexistuje žádný modelu sady pro vyváženou stravu, je poradit zavedených, které lze použít k nám pomohli dosáhnout vlastní rovnováhy: jíst více ovoce a zeleniny a snížit spotřebu rafinovaných produktů (sladké nebo slané), omezit přidané tuky a jíst potraviny s nízkým glykemickým indexem, jako je rýže, těstoviny a brambory.

Potravinová pyramida je jednoduchý nástroj, který pomáhá upřednostňovat každodenní potřeby výživy. V praxi denní spotřeba potravin by měla být rozděleno takto:

  • Nejméně 50 % sacharidů v kombinaci s ovocem, zeleninou, škrob (rýže, brambory, těstoviny, luštěniny, atd.)
  • 30 až 35 % lipidů (oleje, máslo, sýry, atd.)
  • 11 až 15 % bílkovin (maso, ryby, vejce a některé luskoviny)
Chcete-li koupit Svetol zelené kávové boby extrakt

Kromě pomoci udržet svou váhu, stravovací rovnováhy umožní starat se o vaše celkové zdraví. Ovoce a zelenina jsou známé pro jejich schopnost poskytovat mnoho zdravotních výhod, například ochranu před nemocí a prevenci obezity. PNNS (francouzský národní Program nutriční zdraví) doporučuje konzumovat nejméně 5 porcí ovoce a zeleniny za den, v jakékoliv formě (syrové, vařené, čerstvá, konzervovaná, apod.).

Svetol Zelené Kávové Boby Extrakt

Hlavním účelem zdravé stravy je udržet dostatečné množství energie, je také důležité pro zdraví-energický část potravin (například živiny). Dnes se tato-energický část je často opomíjen.

To je zásadní pro udržení vyvážené stravy tak často, jak je to možné. Doporučujeme používat doplňky stravy, neboť poskytují živiny, může být chybějící z naší stravy či vynahradit nadbytek nezdravých tuků a cukrů.

Založena na prevenci nutriční, Naturex vyvinuli řadu rostlinných výtažků, včetně Svetol ®, extrakt zelené kávy bez kofeinu.

Chcete-li koupit Svetol zelené kávové boby extrakt

Kde koupit Svetol zelené kávové boby extrakt?

Jednoduše hledejte produkty, které používají Svetol ® jako aktivní složka! Chcete-li najít produkty, které používají Svetol ® jako aktivní složka, prostě hledejte "Svetol ®" v seznamu složek nebo na logo obalu výrobku. Pamatujte si, že Svetol ® je jedinečný a nemůže být srovnávána s jinými zelené kávové extrakty. Svetol ® je pouze zelený kávový extrakt s prokázanou účinnost v publikovaných klinických studií.

Svetol Zelené Kávové Boby Extrakt

Chcete-li koupit Svetol zelené kávové boby extrakt