» » Svetol Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu

Svetol Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu

Zaļās kafijas ekstrakts ir vienkārši izvilkumu no negrauzdētas pupiņas vai neapstrādātu kafijas. Tā ir bagāta ar chlorogenic skābes, spēcīgs antioksidants, kas būs atbrīvoties no brīvo radikāļu jūsu ķermeņa un veicinātu labu veselību. Ņemot vienkārši Svetol zaļās kafijas ekstrakts var arī palīdzēt bloķēt tauku uzkrāšanos, veicināt svara zudums, ierobežotu carb absorbcijas un palīdzētu regulēt pēc ēšanas cukura līmeni asinīs.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract

Kas ir svetol zaļo kafijas pupiņu ekstraktu?

Svetol ®-grauzdēti zaļās kafijas ekstrakts, kas saglabā būtiska veselības ieguvumiem no kafijas.

Svetol Zaļo Kafijas Pupiņu EkstraktuKafijas augu ir neliels koks, kas ražo augļus, ķirši sauc. Kā daļu no ražas novākšanas un ražošanas procesā, ķirši žāvēti saule, vairākas nedēļas, kamēr viņu miesa sadalās, atbrīvojot bean. Šīs pupiņas ir to, kas ir pazīstams kā zaļās kafijas.

Kad zaļā kafija padarīta par dzērienu, pupiņas tiek apstrādāti rūpnīcā, kas specializējas cepetim. Apdedzināšanas process ietver pakļaujot negrauzdētu kafiju augstā temperatūrā vairākas sekundes vai minūtes, lai atbrīvotu kafijas aromātu un garšu.

Ir atbildīgs par iznīcināšanu dažu aktīvo sastāvdaļu, kas ietverti konkrēti Chlorogenic skābes, kas ir izdevīgs veselību zaļo kafijas pupiņu grauzdēšanas procesā. Svetol ® ražošanā, viņi rūpīgi izvēlēties-grauzdēti zaļās kafijas pupiņas, tādējādi saglabājot ieguvumus no šīs aktīvās sastāvdaļas.

Šajā tabulā ir iekļauti zaļo kafijas pupiņu, pamatojoties uz ražošanas procesu, kas izmanto un dažādu pupiņu, pirms un pēc apdedzināšanas Chlorogenic skābju saturs (izteikts % no masas, kas žāvēti).

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract

Priekšrocības, Svetol zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Pēdējos gados epidemioloģiskie pētījumi veikti uz patērētājiem, kas atrodas Eiropā, Amerikā, un Āzijā ir sniegušas skaidrus pierādījumus pozitīva korelācija starp kafijas patēriņu un samazina risku 2. tipa cukura diabētu. Indivīdiem, kuri patērē vairāk nekā pieci tases kafijas dienā ir pierādīts, samazina risku 2. tipa cukura diabētu.

Augsto kafijas patēriņu, arī ir bijusi saistīta ar uzlabotas glikozes toleranci, tādējādi demonstrējot regulējuma ietekme uz cukura līmeni asinīs.

Svetol Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu

Kofeīns ir pazīstamākajiem aktīvā komponente atrodama kafija, bet tas ir loma, kas regulē cukura līmeni asinīs?

Bezkofeīna kafija ir arī pierādīts, lai mazinātu risku, ka 2. tipa cukura diabētu, norādot citus komponentus, kas atrodama kafija arī sekmēt cukura līmeni asinīs regulu. Dažādi klīniskie pētījumi ir parādījuši, ka kofeīns ir ne tikai aktīvo komponentu, kas palīdz samazināt risku 2. tipa cukura diabētu. Šie rezultāti ir daudzsološi, ieteicams personām ierobežot to patēriņu, kofeīna.

Samazina risku 2. tipa cukura diabētu nevar attiecināt vienīgi uz ietekmi kofeīns; tas, visticamāk, sakarā ar sarežģītu sinerģiju starp kafijas ir dažādi komponenti.

Kādas ir galvenās aktīvās sastāvdaļas, kas veicina asins cukura Regula?

Chlorogenic acids, zināms ar zinātnieku aprindām, aktīvo sastāvdaļu kafiju, sevišķi svarīga nozīme cukura līmeni asinīs regulas.

Dabā sastopams daudzos pārtikas produktos, piemēram, kafijas, Chlorogenic acids ir aktīvās molekulas, kas pazīstama ar savu spēju samazināt izplūdi aknu glikoze asinīs, dodot spēcīgu lomu šajā regulu cukura līmeni asinīs.

Tomēr daži pētījumi ir parādījuši, ka ir nepieciešams patērēt ekvivalents vairākus simtus tases kafijas dienā, lai panāktu šādu iespaidu. Tādējādi būtu iespējams palielināt ikdienas devu chlorogenic acids, izmantojot šim nolūkam paredzēta piemaksa.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract

Svetol zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, svara zudums

Kārtas diētas, bagāti ēdieni un nepietiekama fiziskā slodze var visas veicina svara pieaugums. Uzturēt sabalansēts uzturs ir labākais veids, kā palikt slim- un pasargāt savu veselību.

Lai izvairītos no svara pieaugumu, ir nepieciešams izmantot visas mēs patērējam kalorijas katru dienu. Veselības aprūpes speciālisti iesaka ēšanas dažādus pārtikas produktus, līdzsvarot mūsu uzturs un izmanto regulāri, lai uzturētu veselīgu svaru.

Sabalansēta diēta balstās uz uztura vajadzībām katram indivīdam pēc tādi faktori kā vecums, dzimums, garums un svars. Kamēr nav noteikts modeli, lai sabalansētu uzturu, ir izveidota padomu, ko var izmantot, lai palīdzētu mums sasniegt mūsu pašu bilance: ēst vairāk augļu un dārzeņu un rafinēti produkti (saldu vai kalnumētra) patēriņa samazināšanu, ierobežojot pievienotās tauki un ēšana pārtikas produktus ar zemu glikēmisko indeksu, piemēram, rīsi, makaroni un kartupeļus.

Pārtikas piramīdas ir vienkāršs instruments, kas palīdz noteikt prioritātes ikdienas uztura vajadzībām. Praksē ikdienas pārtikas patēriņu vajadzētu iedalīt šādi:

  • Vismaz 50 % ogļhidrātu kopā ar augļiem, dārzeņiem, cietes (rīsi, kartupeļi, makaroni, pākšaugi, u.c.)
  • 30 līdz 35 % lipīdu (eļļas, sviests, siers utt.)
  • 11 – 15 % olbaltumvielu (gaļa, zivis, olas un noteiktiem pākšaugiem)
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract

Papildus, lai palīdzētu jums saglabāt savu svaru, šī uztura līdzsvaru ļaus jums rūpēties par savu veselību kopumā. Augļi un dārzeņi ir zināms ar savu spēju sniegt daudzas veselības priekšrocības, piemēram, aizsargājot pret slimību un aptaukošanās. PNNS (Francijas nacionālās programmas uztura veselības) iesaka patērē vismaz 5 porcijas augļu un dārzeņu dienā, jebkurā formā (izejvielas, vārītu svaigu, konservi, utt.).

Svetol Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu

Savukārt veselīga uztura galvenais mērķis ir uzturēt pietiekamu daudzumu enerģijas, pārtiku (piemēram, barības vielas)-enerģisks daļu ir arī kritiski veselības. Šodien šī-enerģisks daļa bieži vien novārtā.

Ir būtiski, lai uzturētu sabalansētu uzturu, cik bieži vien iespējams. Ieteicams izmantot uztura bagātinātājiem, jo tie nodrošina barības vielas, kas var būt mūsu uzturā trūkst un/vai veido neveselīgs tauku un cukura pārpalikumu.

Šī profilaktiska pieeja uztura pamatā, Naturex izstrādāja vairākas augu ekstraktus, ieskaitot Svetol ®, zaļā bezkofeīna kafijas ekstrakts.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract

Kur nopirkt Svetol Green Coffee Bean Extract?

Vienkārši meklēt produktus, kas izmanto kā aktīvo sastāvdaļu Svetol ®! Atrast produktus, kas Svetol ® izmanto kā aktīvo sastāvdaļu, vienkārši meklēt "Svetol ®" saraksta sastāvdaļas un/vai ražojuma iepakojuma logo. Atcerieties, Svetol ® ir unikāls, un to nevar salīdzināt ar citām zaļās kafijas ekstraktiem. Svetol ® ir tikai zaļās kafijas ekstrakts ar publicētiem klīnisko pētījumu pierādīta efektivitāte.

Svetol Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract