» » Svetol žalių Kavos Pupelių Ekstraktas

Svetol žalių Kavos Pupelių Ekstraktas

Žalios kavos ekstraktas yra tiesiog ekstraktas, pagamintas iš neskrudinto pupelių arba žaliavinės kavos. Jame gausu chlorogenic rūgšties, stiprus antioksidantas, kuris bus atsikratyti savo kūno laisvųjų radikalų ir skatinti gerą sveikatą. Atsižvelgiant tiesiog Svetol žaliosios kavos ekstraktas taip pat gali padėti blokuoti riebalų kaupimosi, padidinti svorio, pažaboti angliavandenių absorbciją ir padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje po valgio lygius.

Spauskite čia Norėdami pirkti Svetol žaliosios kavos pupelių ekstraktas

Kas yra svetol žalių kavos pupelių ekstraktas?

Svetol ®, ne Skrudintos žalios kavos ekstraktas, kuris išsaugo kavos labai svarbus sveikatos nauda.

Svetol žalių Kavos Pupelių EkstraktasKavos augalų yra nedidelį medį, kurį sukuria vaisių, vadinama vyšnių. Kaip ruošos ir gamybos proceso dalis, vyšnios džiovinami saulėje keletą savaičių kol jų kūnas skyla, atleidžiantis pupelių. Šios pupelės yra vadinamųjų žaliai kavai.

Kai žalios kavos į gėrimą, pupelės yra tvarkomi gamykloje, kuri specializuojasi Skrudinimas. Skrudinimo proceso yra žalios kavos aukštai temperatūrai keletą sekundžių ar minučių, norint išlaisvinti dėl kavos aromatą ir skonį.

Skrudinimo proceso atsako už tam tikrų aktyvių komponentų, kurie yra išdėstytos žalios kavos pupelės, specialiai Chlorogenic rūgščių, kurios yra naudingi sveikatai sunaikinimą. Gaminant Svetol ®, jie atidžiai pasirinkti ne Skrudintos žalios kavos pupelės, tokiu būdu išlaikyti šių aktyvių sudedamųjų dalių naudą.

Toliau pateikiamoje lentelėje Chlorogenic rūgšties kiekis (išreikštas % džiovintų masės), žalios kavos pupelės gamybos tvarka, taikoma ir įvairiausių vaisių, prieš ir po skrudinimo.

Spauskite čia Norėdami pirkti Svetol žaliosios kavos pupelių ekstraktas

Privalumai Svetol žaliosios kavos pupelių ekstraktas

Per pastaruosius kelerius metus, epidemiologiniai tyrimai atliekami su vartotojų Europoje, Amerikoje, ir Azijos pateikė įrodymų, teigiamos koreliacijos tarp kavos vartojimo ir sumažinti riziką susirgti 2 tipo cukriniu diabetu. Asmenų, kurie sunaudotos daugiau nei penkis puodelius kavos per dieną parodė mažesne rizika 2 tipo cukriniu diabetu.

Didelis kavos vartojimas taip pat buvo susijęs su geresnis gliukozės toleranciją, tokiu būdu parodydamas reguliavimo poveikį cukraus kiekį kraujyje.

Svetol žalių Kavos Pupelių Ekstraktas

Kofeinas yra gerai žinomas aktyviosios sudėtinės dalies rasti kavos, bet jis turi svarbų vaidmenį reguliuojant cukraus kiekį kraujyje?

Kava be kofeino turi taip pat įrodyta, kad sumažinti riziką susirgti 2 tipo cukriniu diabetu, rodo, kad kitus komponentus rasti kavos taip pat prisidėti prie kraujo cukraus reguliavimo. Įvairūs klinikiniai tyrimai parodė, kad kofeino yra ne tik aktyvus komponentas, kuris padeda sumažinti riziką susirgti 2 tipo cukriniu diabetu. Šios išvados yra perspektyvi, kaip rekomenduojama, kad asmenys apriboti savo kofeino suvartojimą.

Mažesne rizika 2 tipo diabeto tik sietinos su kofeinu; tai greičiausiai dėl sudėtinga sąveika tarp coffee įvairių sudedamųjų dalių.

Kas yra pagrindinių veikliųjų komponentų, kurie prisideda prie cukraus kiekio kraujyje Reglamento?

Chlorogenic rūgščių, žinoma iš mokslo pasaulio, kad aktyvūs komponentai kavos, žaisti pirmaeilis vaidmuo kraujyje reglamente.

Natūraliai yra daug maisto produktų, pavyzdžiui, kavos, Chlorogenic rūgštys yra aktyvių molekulių žinomas dėl savo gebėjimą sumažinti kepenų gliukozės išsiskyrimą į kraują, suteikiant jiems svarbų vaidmenį kraujyje reglamente.

Tačiau kai kurie tyrimai parodė, kad būtina vartoti keletą šimtų puodelių kavos per dieną, siekiant pasiekti šio tikslo ekvivalentas. Todėl galima padidinti paros dozė yra chlorogenic rūgščių, naudojant šiam tikslui priedas.

Spauskite čia Norėdami pirkti Svetol žaliosios kavos pupelių ekstraktas

Svetol žaliosios kavos pupelių ekstrakte svorio netekimas

Iš eilės dietos, sočiai ir fizinės veiklos trūkumas gali padėti svorio padidėjimas. Palaikyti subalansuota mityba yra geriausias būdas sustabdyti plonas – ir apsaugoti savo sveikatą.

Siekiant išvengti svorio padidėjimas, būtina naudoti visos Kalorijos mes vartojame kasdien. Sveikatos specialistai rekomenduoja valgyti iš įvairių maisto produktų, subalansuoti mityba ir naudojasi reguliariai, siekiant išlaikyti sveiką svorį.

Subalansuota mityba remiasi mitybos poreikius kiekvieno individo atsižvelgiant į veiksnius, pvz., amžių, lytį, ūgį ir svorį. Nors nėra nustatyto modelio subalansuota mityba, yra keletas nustatytas patarimų, kurie gali būti naudojami siekiant padėti mums mūsų pačių pusiausvyrai pasiekti: valgyti daugiau vaisių ir daržovių ir sumažinti vartojimui, perdirbtus produktus (Saldūs arba Dašis), apriboti pridėta riebalų ir maistą, žemą glikemijos indeksą, pvz., ryžių, makaronų ir bulvių.

Mitybos piramidės yra paprastas įrankis, kuris padeda suteikti prioritetus dienos mitybos poreikius. Praktikoje, kasdienio maisto vartojimo turi būti paskirstomas taip:

  • Ne mažiau kaip 50 % angliavandenių kartu su vaisių, daržovių, krakmolo (ryžių, bulvių, makaronų, ankštinių augalų, ir tt.)
  • 30-35 % riebalų (aliejaus, sviesto, sūrio ir tt)
  • 11-15 % baltymų (mėsos, žuvies, kiaušinių ir tam tikriems ankštiniams augalams)
Spauskite čia Norėdami pirkti Svetol žaliosios kavos pupelių ekstraktas

Ne tik padeda jums išlaikyti savo svorį, šis mitybos balansas leis jums atrodo po jūsų bendrą sveikatą. Vaisiai ir daržovės yra žinomi dėl jų gebėjimas teikti daug naudos sveikatai, pvz., apsisaugoti nuo ligų ir nutukimo prevencijos. PNNS (Prancūzijos nacionalinė programa mitybos sveikatos) rekomenduoja vartoja mažiausiai 5 porcijas vaisių ir daržovių per dieną, bet kuria forma (žalias, virti, šviežių, konservuotų, ir pan.).

Svetol žalių Kavos Pupelių Ekstraktas

Nors sveika mityba pagrindinis tikslas yra išlaikyti pakankamą kiekį energijos, ne energingas dalis maisto (pvz., maistinių medžiagų) taip pat labai svarbios sveikatai. Šiandien, šis ne energingas dalis yra dažnai pamirštama.

Svarbu išlaikyti subalansuotą mitybą taip dažnai, kaip įmanoma. Rekomenduojama naudoti maisto papildų, nes jie suteikia maistinių medžiagų, gali būti trūksta mūsų racione ir/ar atsigriebti už nesveikų riebalų ir cukraus perteklius.

Remiantis šiuo prevencinių mitybos požiūriu, natūralius augalinius sukūrė nemažai augalų ekstraktai, įskaitant Svetol ®, žalia kava be kofeino ekstraktas.

Spauskite čia Norėdami pirkti Svetol žaliosios kavos pupelių ekstraktas

Kur įsigyti Svetol žaliosios kavos pupelių ekstraktas?

Tiesiog ieškoti produktų, kurie naudoja Svetol ® kaip veiklioji medžiaga! Ieškodama produktų, kuriuose Svetol ® yra veiklioji medžiaga, tiesiog ieškoti "Svetol ®" sąraše sudedamųjų dalių ir (arba) ant produkto pakuotės logotipą. Atminkite, kad Svetol ® yra unikalus ir negali būti lyginama su kitų žaliosios kavos ekstraktų. Svetol ® yra tik žaliosios kavos ekstrakto dalis praskiedžiama paskelbtų klinikinių tyrimų įrodytas veiksmingumas.

Svetol žalių Kavos Pupelių Ekstraktas

Spauskite čia Norėdami pirkti Svetol žaliosios kavos pupelių ekstraktas