» » Svetol Yeşil Kahve çekirdeği Ekstresi

Svetol Yeşil Kahve çekirdeği Ekstresi

Yeşil kahve, sade bir şekilde hulâsa yeşil fasulye ya da çiğ kahve yapılan özüdür. Klorojenik asit, vücudun serbest radikallerin kurtulmak ve sağlık teşvik güçlü bir antioksidan zengin. Sadece Svetol Yeşil Kahve özü alarak da yağ birikimini engellemek, kilo kaybı artırmak, karbonhidrat emilimi frenlemek ve yemek sonrası kan şekeri regüle yardımcı yardımcı olabilir.

Svetol yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Svetol yeşil kahve çekirdeği özü nedir?

Svetol ®, kahve çok önemli sağlık yararları koruyan bir sigara kavrulmuş Yeşil Kahve özü.

Svetol Yeşil Kahve çekirdeği EkstresiKahve bitki meyve, kiraz denilen üreten küçük bir ağaçtır. Hasat ve üretim sürecinin bir parçası, kiraz bırakmadan bean etlerini böler kadar birkaç hafta süreyle güneşte kurutulur. Bu fasulye ne yeşil kahve bilinir.

Yeşil Kahve içecek yapıldığında, fasulye kavurma içinde uzmanlaşmış bir fabrikada işlenir. Kavurma işlemi yeşil kahve kahve aroma ve lezzet serbest bırakmak için birkaç saniye veya dakika, Yüksek sıcaklığa tabi içerir.

Kavurma işlemi, özellikle sağlık için yararlı klorojenik asitler yeşil kahve çekirdeği içinde yer alan bazı aktif bileşenleri imha sorumludur. Svetol ® üretiminde, onlar sigara kavrulmuş yeşil böylece bu aktif bileşenler faydaları istinat kahvenin, dikkatle seçin.

Aşağıdaki tabloda kullanılan üretim yordamı ve fasulye, önce ve sonra kavurma çeşitli dayalı yeşil kahve çekirdeği (kuru ağırlığının % ifade edilir) klorojenik asit içeriği sunar.

Svetol yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Svetol yeşil kahve çekirdeği özü faydaları

Son birkaç yıl içinde Avrupa'da, Amerika'da bulunan tüketicilere epidemiyolojik çalışmalar yürütülen ve Asya kahve tüketimi ve tip 2 diyabet daha az risk arasında pozitif bir korelasyon açık bir delil olması koşuluyla. Birden fazla 5 bardak kahve günlük tüketilen bireyler, tip 2 diyabet daha az risk gösterdi.

Yüksek kahve tüketimi de böylece kan şekeri düzeyleri düzenleyici etkisi gösteren geliştirilmiş glikoz toleransı ile ilişkili olduğu düşünülmektedir.

Svetol Yeşil Kahve çekirdeği Ekstresi

Kafein, kahvenin içinde bulunan en iyi bilinen aktif bileşeni olmakla birlikte, kan şekeri seviyesini düzenleyen bir rol var mı?

Kafeinsiz kahve de kahvenin içinde bulunan diğer bileşenleri de kan şekeri düzenlenmesi için katkıda gösteren tip 2 diyabet riskini azaltmak için gösterilmiştir. Çeşitli klinik çalışmalar, kafein, tip 2 diyabet riskini azaltmaya yardımcı olur sadece aktif bileşeni değildir göstermiştir. Bu bulgular umut verici, bu bireylerin kendi tüketimi kafein sınırlamanız önerilir şunlardır.

Tip 2 diyabet daha az risk sadece kafein etkileri isnat edilemez; kahve çeşitli bileşenler arasındaki karmaşık bir sinerji nedeni büyük olasılıkla.

Kan şekeri düzenlenmesi için katkıda bulunmak ana aktif bileşenler nelerdir?

Klorojenik asitler, bilim dünyasına göre kahve, aktif bileşenleri olarak bilinen, kan şekeri yönetmelikte en önemli bir rol oynamaktadır.

Doğal kahve gibi çok sayıda gıdalar, klorojenik asitler etkin moleküller kapasitelerini hepatik glukoz sürümü içine kan, kan şekeri yönetmelikte güçlü bir rol vererek azaltmak için bilinen mevcut.

Ancak, bazı çalışmalar eşdeğer birkaç yüz bardak kahve bu etkiyi elde etmek için günde tüketmek için gerekli olduğunu göstermiştir. Bu nedenle klorojenik asit bu amaç için tasarlanmış ek kullanarak günlük alımı artırmak mümkün olacaktır.

Svetol yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Svetol yeşil kahve çekirdeği özü için kilo kaybı

Ardışık diyet, zengin yemek ve fiziksel egzersiz eksikliği her kilo için katkıda bulunabilir. Dengeli bir diyet sürdürmek ince-kalın ve sağlığınızı korumak için en iyi yoldur.

Kilo artışı önlemek amacıyla, tüm tükettiğimiz kalori günlük olarak kullanmak gereklidir. Sağlığı uzmanları çeşitli gıdalar yeme, Dengeleme diyet ve sağlıklı bir kiloyu korumak için düzenli olarak egzersiz öneririz.

Dengeli bir diyet beslenme ihtiyaçları her bireyin yaş, cinsiyet, boy ve ağırlık gibi faktörlere göre dayanır. Dengeli bir diyet için ayarlanmış bir model olsa da, kendi dengesini sağlamak amacıyla kullanılan kurulan tavsiye var: daha fazla meyve ve sebze yeme ve rafine ürün (tatlı veya tuzlu) tüketimini azaltarak, eklenen yağ sınırlama ve düşük Glisemik Endeksi, pirinç, makarna ve patates gibi gıdalar yeme.

Gıda piramit günlük beslenme ihtiyaçları öncelik yardımcı olan basit bir araçtır. Uygulamada, günlük gıda tüketim aşağıdaki gibi bozuk aşağı:

  • En az %50 karbonhidrat kombine ile meyve, sebze, nişasta (pirinç, patates, makarna, baklagiller, vb)
  • % 30-35 lipidler (yağlar, yağ, peynir, vb)
  • 11-%15 protein (et, balık, yumurta ve belirli baklagiller)
Svetol yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Kilonuzu korumaya yardımcı olmanın yanı sıra, bu diyet denge sonra genel sağlık bakmak olanak sağlar. Meyve ve sebze hastalığına karşı korumak ve Obezite önlenmesi gibi birçok sağlık yararları sağlamak yeteneklerini için bilinir. PNNS (Fransız Ulusal Program beslenme sağlık), en az 5 porsiyon meyve ve sebzeler günde herhangi bir biçimde (raw, pişmiş, taze, konserve, vb) tüketen önerir.

Svetol Yeşil Kahve çekirdeği Ekstresi

Ana amacı, sağlıklı bir diyet yeterli miktarda enerji sağlamak için ise, gıda (besin gibi) enerjik olmayan kısmı da sağlığı için önemlidir. Bugün, bu enerjik sigara bölümü genellikle ihmal.

Dengeli bir diyet sürdürmek mümkün olduğunca sık esastır. Diyet takviyeleri kullanılması önerilir, besin sağlamak gibi bu bizim diyet eksik ve/veya sağlıksız yağ ve şeker için aşırı makyaj.

Bu koruyucu beslenme yaklaşıma göre Naturex, bitki özleri, Svetol ®, kafeinsiz Yeşil Kahve özü de dahil olmak üzere bir dizi geliştirdi.

Svetol yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın

Svetol yeşil kahve çekirdeği özü satın alınır?

Yalnızca bir etkin madde olarak Svetol ® kullanan ürünler için bak! Bir etkin madde olarak Svetol ® kullanan ürünler bulmak için basitçe "İçin Svetol ®" maddeler ve/veya ürün paketleme logo listesinde bulun. Unutma, Svetol ® benzersizdir ve diğer yeşil kahve özleri karşılaştırılamaz. Svetol ® ile kanıtlanmış etkinliği yayımlanmış klinik çalışmalarda sadece yeşil kahve özüdür.

Svetol Yeşil Kahve çekirdeği Ekstresi

Svetol yeşil kahve çekirdeği özü almak için burayı tıklayın