» » Svetol Rohelised Kohvioad Ekstrakti

Svetol Rohelised Kohvioad Ekstrakti

Rohelise kohvi ekstrakti on lihtsalt väljavõte röstimata oad või toorkohvi. Ta on rikas chlorogenic happe, võimas antioksüdant, mis aitab vabaneda vabade radikaalide oma keha ja tervete. Võttes lihtsalt Svetol rohelise kohvi ekstrakti võib aidata blokeerida rasva kogunemine, suurendada kaalulangus, ohjeldada carb imendumist ja reguleerimises pärast sööki veresuhkru taset.

Vajuta siia, et osta Svetol rohelised kohvioad väljavõte

Mis on svetol rohelised kohvioad ekstrakti?

Svetol ®-röstitud rohelise kohvi ekstrakti, kohvi väga oluline tervis kasu säilitavat.

Svetol Rohelised Kohvioad EkstraktiKohvi taim on väike puu, mis toodab puu, nimetatakse kirsid. Saagikoristuse ja tootmise protsessi osana on kirsid kuivatatud päikese mitu nädalat enne, saavad liha lõheneb, vabastades uba. Seda uba on nn rohelise kohvi.

Kui rohelise kohvi valmistatakse jooki, töödeldud oad tehas, mis on spetsialiseerunud küpsetamiseks. Röstimisel paigutama allutamisel rohelised kõrgetel temperatuuridel mitu sekundit või minutit, et vabastada ning kohvi aroom ja maitse.

Röstimisel protsessi vastutab teatud aktiivsete koostisosade, mis sisalduvad rohelised kohvioad konkreetselt Chlorogenic happed, mis on kasulikud tervisele hävitamiseks. Svetol ® tootmisel, nad hoolikalt valima-röstitud rohelised kohvioad, seega jätta nende aktiivsete koostisosade kasu.

Järgmises tabelis esitatakse Chlorogenic hapete sisaldus (väljendatuna kuivatatud kaalu %) kasutatud valmistamisprotsessis ja uba, enne ja pärast röstimist erinevaid rohelised kohvioad.

Vajuta siia, et osta Svetol rohelised kohvioad väljavõte

Svetol rohelised kohvioad ekstrakti kasu

Viimase paari aasta jooksul asub Euroopas, Ameerikas, tarbijatele läbiviidud epidemioloogiliste uuringute ja Asia on esitada selgeid tõendeid positiivse korrelatsiooni kohvi tarbimine ja väheneb risk tüüp 2 diabeet. Inimesed, kes tarbivad rohkem kui 5 tassi kohvi päevas näidanud vähendatud riski tüüp 2 diabeet.

Suure kohvi tarbimine on ka seostatud parandamine glükoositaluvust, kriisiolukordadega regulatiivse mõju veresuhkru tase.

Svetol Rohelised Kohvioad Ekstrakti

Kofeiin on tuntuim aktiivne komponent leiduvad kohvi, kuid pole roll veresuhkru taseme reguleerimisel?

Kofeiinivaba kohvi ka vähendada riski tüüp 2 diabeet, mis näitab, et teiste komponentide leiduvad kohvi kaasa ka veresuhkru määruse programmi. Mitmesugused kliinilised uuringud on näidanud, et Kofeiin ei ole ainult aktiivne komponent, mis aitab vähendada riski tüüp 2 diabeet. Need leiud on paljutõotav, nagu soovitatakse, et üksikisikute piirata oma kofeiini tarbimist.

Vähendatud riski tüüp 2 diabeet ei ole üksnes omistatud mõju kofeiini; See on tõenäoliselt tingitud keerulise sünergia coffee eri osad.

Millised on aktiivne põhikomponentide, mis aitavad kaasa veresuhkru määruse?

Chlorogenic happed, kohvi, aktiivsete koostisosade järgi teadlastega teatavasti on ülimalt tähtis roll veresuhkru määrusega.

Loomulikult esineb arvukalt toidud nagu kohv, Chlorogenic happed on tuntud oma võimet vähendada sattumist maksa glükoosi verre, andes neile võimas roll veresuhkru määruse aktiivsete molekulide.

Mõned uuringud on näidanud, tuleb tarbida mitu sada tassi kohvi päevas saavutamiseks mõju ekvivalent. Seetõttu peaks olema võimalik suurendada chlorogenic happed kasutades selleks kavandatud täiendava päevadoosi.

Vajuta siia, et osta Svetol rohelised kohvioad väljavõte

Svetol rohelised kohvioad ekstrakti kaalulangus

Järjestikuse dieediga, rikkalikku menüüd ja vähene füüsiline koormus võivad aidata kaasa kaalutõusu. Säilitada tasakaalustatud toitumine on parim viis jääda õhuke – ning kaitsta oma tervist.

Kaalutõusu vältimiseks on vaja kasutada kõik me tarbime kalorit päevas. Tervishoiutöötajate soovitada süüa erinevaid toiduaineid, tasakaalustades meie toitumise ja kasutavad regulaarselt, et säilitada tervislikku kaalu.

Tasakaalustatud toitumise aluseks on iga üksiku vastavalt tegurid nagu vanus, sugu, pikkus ja kaal toitumisvajadused. Kuigi määra mudel tasakaalustatud toitumine, on kehtestatud nõu, mis saab aidata meil saavutada meie endi tasakaal: Söö rohkem puu- ja köögivilja ja rafineeritud tooted (magus või soolane) tarbimise vähendamist, piirates lisatud rasvu ja söömise toidud madal glükeemiline indeks, nagu riis, pasta ja kartuli.

Toidu püramiid on lihtne vahend, mis aitab tähtsustada igapäevane toitumisvajadused. Praktikas igapäevase toidu tarbimist tuleks jaotada järgmiselt:

  • Vähemalt 50% süsivesikuid koos puu-ja köögiviljad, tärklis (riis, kartul, pasta, kaunviljade jne)
  • 30–35% Lipiidid (õlid, võid, juustu jne.)
  • 11–15% proteiini (liha, kala, munad ja teatavate jaoks)
Vajuta siia, et osta Svetol rohelised kohvioad väljavõte

Lisaks aitab teil säilitada oma kaalulangus, dieedi tasakaalu võimaldab teil hoolitseda oma üldist tervist. Puu- ja köögiviljad on tuntud oma võime esitada mitmeid tervistavaid omadusi nagu kaitse haiguse vastu ja ülekaalulisuse ennetamiseks. PNNS (Prantsuse riiklik programm ja tervislikku toitumist) soovitab tarbivad vähemalt 5 portsjonit puu-ja köögivilju päevas, mis tahes kujul (raw, keedetud, värske, konserveeritud jne.).

Svetol Rohelised Kohvioad Ekstrakti

Tervisliku toitumise põhieesmärk on säilitada piisav hulk energiat,-energiline osa toitu (nt toitaineid) on ka tervisele. Täna, see-energiline osa sageli tähelepanuta.

On äärmiselt oluline säilitada tasakaalustatud toitumist nii tihti. Soovitatakse kasutada toidulisandeid, nagu nad pakuvad toitaineid mis võib olla puudu meie toidus ja/või kompenseerimiseks liiaga ebatervislik rasvu ja suhkruid.

Selline ennetav toiteväärtust lähenemine põhineb Naturex välja terve rea taimeekstraktid, sealhulgas Svetol ®, kofeiinivaba rohelise kohvi ekstrakti.

Vajuta siia, et osta Svetol rohelised kohvioad väljavõte

Kust osta Svetol rohelised kohvioad ekstrakti?

Lihtsalt otsige tooteid, mis kasutavad Svetol ® aktiivseks koostisosa! Leida tooteid, mis kasutavad Svetol ® aktiivseks koostisosa, lihtsalt otsida "Svetol ®" loendis koostisosade ja/või logo toote pakendile. Pea meeles, et Svetol ® on ainulaadne ja ei ole võrreldav teiste roheline kohviekstraktid. Svetol ® on ainult rohelise kohvi ekstrakti tõestatud tõhususega avaldatud kliinilised uuringud.

Svetol Rohelised Kohvioad Ekstrakti

Vajuta siia, et osta Svetol rohelised kohvioad väljavõte