» » Soursop Sağlık Faydaları

Soursop Sağlık Faydaları

Soursop için sağlık diyet dahil sayısız faydası vardır bir meyvedir. Bu meyve gibi bir tatlı veya sağlık ek diyet dahil olan çok sayıda hastalık tedavi edilebilir. Çünkü ilaçların yan etkileri olmadan sağlar en iyi hekim doğasıdır.

Böyle bir tanınmış doğal ‘ Tıp ' olduğunu soursop, bilimsel olarak Annona muricata adlandırılır. Graviola, guanabana, Brezilyalı papaya, vb gibi farklı isimler tarafından bilinen, soursop besinler, bir dizi ile yüklenir ve de birçok hastalık tedavisi için alternatif bir ilaç olarak kullanılır.

Bir araştırmaya göre soursop ve kanser tedavisi ilgilidir ve bu dikenli, tropikal meyve kanser yayılmasını kontrol etmek yararlı olabilir. Sadece meyve ama da tohum, yaprak, kabuk ve bitki kökleri çok bir illet ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Soursop kapsül özü almak için burayı tıklayın

Soursop nedir?

Muhallebi apple benzer, soursop, bu lezzetli bir meyve kalp şekilli ve koyu yeşil renkli ham olduğunu. Dış çıkıntıları ile kaplıdır ve yumuşak, sulu içinde ten, soursop meyve tatlı ekşi bir tadı vardır. Bu meyve ağırlıklı olarak Güneydoğu Asya ve Güney Amerika yağmur ormanlarında bulunur.

Soursop Sağlık Faydaları

Şimdi bu bitki kendi mutfak gibi tıbbi amaçlar ticari olarak yetiştiriliyor. Meyve içinde bulunan beyaz hamuru için kullanılan candies, içecekler ve aynı zamanda bir lezzet olarak kullanılan yapım. Yaprak, kök, kabuk ve tohum yüzyıllardır geleneksel bir çare olarak dahil edilmiş. Meyve yemek veya soursop, terapötik değeri faydalanmak için sağlık gıda mağazalarında mevcut özleri tüketir.

Soursop kapsül özü almak için burayı tıklayın

Soursop sağlık faydaları

Yukarıda belirtildiği gibi her soursop ağaç parçası çok sayıda fiziksel rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır. Bu meyve, sadece iyi sağlık destekler ama aynı zamanda vücudun içinde mevcut parazitlere karşı mücadele yardımcı olur. Genel vücut gelişimi için gerekli sayıda dolu soursop özü yapılan ve sağlık mağazalarında satılan ve hatta online.

Soursop içinde mevcut besin amino asit, askorbik asit (C vitamini), kalsiyum, karbonhidratlar, lifler, demir, niasin, fosfor, riboflavin ve tiamin, vb vardır. Soursop, faydaları meyve yeme ya da onun takviyeleri dahil önerilen doz tarafından availed. Bu avantajları şu tepeden tırnağa boşuna.

  • Askorbik asit, vücutta antioksidan miktarını artırır. Bu yardım vücuttaki serbest radikallere karşı mücadele ve hastalık ve bozukluklar uzak tutmak yardımcı olur.
  • Bu meyve aynı zamanda ağrı ve rahatsızlık kabızlık neden giderici yardımcı olur. Meyve çözünür ve çözünmez lif içerdiğinden, tabure için toplu ekler ve vücuttan kolay eleme kolaylaştırır.
  • Bir soursop Yaprak'ın sağlık faydaları ağız Ülseri tedavisinde etkin bir şekilde görülebilir. İnce yaprak su ile ezme ve üzerinde kaynar uygulama zamanla onları tamamen kür ve ayrıca tahrişi azaltmak ülser boyutunu yardımcı olacaktır.
  • Soursop concocting tarafından yapılan soursop çay içmeye gider ya da kök su bel ağrısı azaltmak bilinmektedir. Özel alt sırt veya bel bölgesi bel ağrısı sırt ağrısı, bir gibi. Çay her gün sırt kas iltihabı rahatlatmak yardımcı olur.
  • Taze soursop ile yapılan Hamurlar yaprakları ve gül suyu cilde uygulandığında sivilce, siyah nokta ve diğer cilt sorunları oluşumunu engeller.
  • Soursop meyve suyu, Eğer günde iki kez, tüketilen yardımcı böbrek rahatsızlıkları gidermek olabilir karaciğer sorunları, idrar yolu enfeksiyonu (urethritis da bilinir) ve hematüri (veya İdrarda kan) vs.
  • Meyve etli kısmı herhangi bir yara uyguladıysanız iyileşme sürecini hızlandırmak ve ayrıca herhangi bir bakteriyel enfeksiyonu önlemek.
  • Soursop çiçek ve genç sürgünleri kaynatma sinüsler ve aynı zamanda boğaz ve burun iltihabı tedavi yardımcı olur. Ayrıca mukus salgısı içinde tahrişi azaltmak için yardımcı.
  • Sen başarılı bir şekilde kafa bitleri ve yatak hata soursop yaprağı kaynatma kullanımı ile kurtulabilirsiniz. Bu sadece bu zararlıları yok ama aynı zamanda onları tutmak.
  • Soursop, öksürük, ishal, ateş ve hazımsızlık için bir ilaç olarak da kullanılır. Soursop takviyeleri de dahil olmak üzere bu koşullar yoğunluğunu getirmek ve ayrıca kurtarma geliştirmek.

Soursop sağlık yararları bir dizi bu meyve diyet dahil ederek hasat rağmen sonuç olarak, vücut sistemi üzerinde gereksiz etkileri önlemek için sınırı içinde tüketilmelidir hatırlamak gereklidir.

Soursop kapsül özü almak için burayı tıklayın