» » Rasberry Ketooni Täiendus Kaalulangus

Rasberry Ketooni Täiendus Kaalulangus

Vaarika ketoon on aine vaarikad, mis neile iseloomulik lõhn. See on tavaliselt kasutatakse lõhna-ja ja on ka lubatud kasutada looduslike saaduste Kanadas.

Kuigi see on touted looduslik ühend, tehakse palju Vaarika Ketooni tooteid turule sünteetiliselt. Vaarika Ketooni esineb looduslikult vaid väga väikestes kogustes, nii toodavad see Lab.

Vajuta siia osta Vaarika Ketooni täiendus

Mis on Vaarika Ketooni?

Rasberry Ketooni Täiendus KaalulangusVaarika sisaldab 200 molekulid, mis aitavad kaasa erinevad Vaarika maitse. Üks neist, Vaarika Ketooni oli esile toidutootjate aastakümneid tagasi tema tugev lõhn.

Marja maitsega kommid, seebid ja küünlad tegi täna võib kasutada Vaarika Ketooni. Hiljuti Vaarika Ketooni pälvis avalikkuse tähelepanu taas, kuid seekord nagu väidetava kaalulangus abi.

Vaarika Ketooni tegelikult leitud Jõhvikad, murakad, samuti punane vaarikad või liikide Roosõielised Rubus ideaus L. punane vaarikad on levinud Euroopas, Põhja-Aafrika ja Kesk-Aasias.

Nad on asendamatute toitainete, sealhulgas beetakaroteeni ja vitamiinide A, E ja C. Vaid jälgedena Vaarika Ketooni leidub puu, nii berry maitsestatud toidud kasutavad tavaliselt Vaarika Ketooni toodetud Lab.

Umbes 2010 teadlased märganud Vaarika muskusketooni oli sarnase molekuli struktuur kapsaitsiin, mis on kemikaal, mis vastutavad soojusenergia chili peppers. Esialgsed uuringud näidanud, et kapsaitsiin takistab kaalu kasumi. Arvestades neid järeldusi teadlased jooksis uuringud hiirtel ja kude näha kui Vaarika Ketooni valikuvõimalusi ja kehakaalu tõus.

Vajuta siia osta Vaarika Ketooni täiendus

Kas Vaarika Ketooni toimib?

Usaldusväärne teadus Vaarika Ketooni kasutamise tervisliku seisundi inimestel puudub praegu. Täiendavalt vaja kvaliteetseid uuringuid, ütles Catherine Ulbricht, vanem apteeker Massachusetts General Hospital Bostonis ja asutaja loomulik Standard teaduskoostöö, milles vaadatakse läbi tõendite maitsetaimed ja toidulisandid.

Üksikud ettevalmistavaid uuringuid teinud pilk Vaarika Ketooni kehakaalu kaotus abina ja ükski neist ei teinud inimestele. Kuid uuringud hiirtel või rakud on märku võimaliku kaalu kadumise mõju. 2005 Uuringus hiirtel toidetud kõrge rasvasisaldusega dieedil leitud Vaarika Ketooni ära hoida kaalutõusu maksas ja kasumid vistseraalse rasva (kõht rasva), mis ümbritseb elundid, vastavalt ajakirja Maaülikooli paber.

Teine uuring näitas Vaarika Ketooni kasvasid lipiidide (rasva molekulide) jooksul rasvarakkude jaotus. 2010 Raamat journal Planta Medica leitud ka Vaarika Ketooni innustas rasvarakkude eritama palju muud valgu adiponectin. Madala taseme tõttu adiponectin kehas on rohkem levinud inimesed, kes on rasvunud ja need, kellel on II tüüpi suhkurtõbi.

Esialgsed uuringud on leidnud Vaarika muskusketooni – kui kohaldada otse nahale – võib aidata võidelda märke vananemisest. 2008 Uuring 15 inimest leida rakendusi Vaarika Ketooni parandada naha elastsust ja karvakasv üle viie kuu töölehe kasvuhormooni & IGF Research uuringu kohaselt.

Uuringud hiirtel ja rakkude lab nõud kasvavad sageli inspireerib rohkem uuringuid. Aga saab usaldusväärsete tulemuste saamiseks arstid välja paljude inimeste uuringutes kemikaali, paljude osalejatega. Üldiselt USA osakond ning kaitseministeeriumi inimeste Performance ressursi Center leiab kehakaalu kaotus tõendeid Vaarika Ketooni ebapiisavaks. Loomulik Standard teadusuuringute koostööd füüsiliste sorteeritud Vaarika Ketooni c tõendit kinnitamaks tervishoiu hüvitisi.

Vajuta siia osta Vaarika Ketooni täiendus

On Vaarika Ketooni ohutu?

USA Food and Drug Administration kõigepealt liigitada Vaarika ketoonid üldiselt tunnustatud kui ohutu (GRAS) toidu lisaaine 1960. Aga GRAS olek on antud eeldusel, inimene tarbib vähem kui kaks milligrammi Vaarika Ketooni päevas. Enamik kaalulangus toidulisandeid pack palju Vaarika Ketooni oma tooteid.

Vaarika ketoon on hästi uuritud kontsentratsioonide puhul kasutada toidulisandeid – mis võib ulatuda 50 kuni 250 milligrammi ühe toidukorra kohta. Ja seal on mõned teadaolevad kõrvaltoimed saavutatavale.

Vaarika ketoonperoksiidid võib alandada veresuhkru taset ja vähendada verejooksu riski, ütles Ulbricht. Niisiis, peaksid inimesed diabeedi ravimite manustamist oma tervishoiu meeskond hoolikalt jälgida.

Vaarika ketoonperoksiidid võib põhjustada ka muutused keha rasva ja kaal muutub põletik, südame kloppimine ja värisemine. Vaarika ketoonperoksiidid võib suhelda ka ravimid, nagu need, mis reguleerivad südame löögisageduse ja kolesterooli ja hormoonid.

Vajuta siia osta Vaarika Ketooni täiendus

Rasberry Ketooni Täiendus Kaalulangus