» » Rasberry Ketone Doplněk Pro Hubnutí

Rasberry Ketone Doplněk Pro Hubnutí

Malina ketonovou je látka v maliny, které jim jejich charakteristickou vůni. To se běžně používá jako příchuť enhancer a je rovněž schválen pro použití v přírodních zdravotních výrobků v Kanadě.

Přestože je nabízený jako přírodní preparát, Velká část malina keton produkty na trh jsou vyráběny synteticky. Malina ketonovou přirozeně vyskytuje v jen velmi malé množství, takže společnosti vyrábějí v laboratoři.

Chcete-li koupit malinové ketone doplněk

Co je Raspberry keton?

Rasberry Ketone Doplněk Pro HubnutíMalin obsahuje 200 molekul, které přispívají k jeho odlišné malinovou příchuť. Jeden z těch, raspberry keton, byl vytipovali výrobcům potravin desetiletími pro její silný zápach.

Berry ochucené bonbóny, mýdla a svíčky vyrobené dnes pravděpodobně použít raspberry keton. Nedávno raspberry keton sbíral pozornost veřejnosti znovu, ale tentokrát jako údajné hubnutí pomoci.

Raspberry keton se ve skutečnosti nachází v brusinky, ostružiny, stejně jako červené maliny, nebo druh ideaus Rosaceae Rubus L. červené maliny jsou původní v Evropě, severní Africe a střední Asie.

Mají základní živiny, včetně beta-karoten a vitamíny A, E a C. Pouze stopové množství raspberry keton se nacházejí v ovoci, takže berry ochucená jídla obvykle používají raspberry keton vyrobené v laboratoři.

Kolem roku 2010, vědci si všiml, že ten malina keton podobnou molekulární strukturu kapsaicin, který je odpovědný za tepla v chili peppers chemické. Předběžné studie také navrhl, že kapsaicin brání přibývání na váze. Ve světle těchto zjištění vědci spustili studie na myších a na lidské tkáně zjistit, jestli raspberry keton také ovlivňuje tělesné hmotnosti.

Chcete-li koupit malinové ketone doplněk

Malina ketonovou funguje?

Spolehlivý výzkum využití raspberry keton pro jakékoliv zdravotního stavu u lidí v současné době chybí. Dále je zapotřebí vysoce kvalitní výzkum, řekl Catherine Ulbricht, vedoucí lékárník v Massachusetts General Hospital v Bostonu a spoluzakladatel přírodní Standard výzkumnou spolupráci, který přezkoumává důkazy o byliny a doplňků.

Jen hrstka předběžné studie byly provedeny se podívat na raspberry keton jako úbytek hmotnosti, a nikdo z nich byly v člověka. Ale studie na myších nebo buňky mají naznačil potenciál úbytek hmotnosti účinek. 2005 Studii na myších krmil high tuk stravy raspberry keton zabránila váhový přírůstek v játrech, a zisky viscerální tuk (břišní tuk), který obklopuje orgány, podle papíru v deníku vědy o životě.

Další studie prokázala raspberry keton zvýšil rozdělení lipidů (tuků molekuly) ve tukových buněk. 2010 Článek v časopise Planta Medica také zjistili, že malina keton pobídl tukové buňky vylučují z adiponektinu bílkovin. Nízké hladiny adiponektinu v těle jsou častější u lidí, kteří jsou obézní, a ti s diabetes typu 2.

Předběžný výzkum také zjištěno, že malina keton – když aplikovat přímo na kůži – by mohl pomoci proti známky stárnutí. 2008 Studie 15 lidí nalézt aplikace raspberry keton zlepšit pružnost pleti a vlasů růst více než pět měsíců, podle studie v deníku růstového hormonu a IGF výzkum.

Výzkum u myší, a na buňky rostou v laboratorní nádobí, často inspiruje další výzkum. Ale pro výsledky, které lze důvěřovat, lékaři hledají mnoho lidských studiích chemické látky, s mnoha účastníků. Celkově USA Department of obrany lidské výkon Centrum zdrojů považuje za váhu ztráta důkazy o raspberry keton jako nedostatečné. Přírodní standardní výzkumná spolupráce přírodní třídí raspberry keton jako C pro důkazy podporující tvrzení za jakékoli zdravotní přínos.

Chcete-li koupit malinové ketone doplněk

Je raspberry keton bezpečně?

US Food and Drug Administration nejprve dělí Malina ketony všeobecně považovaný za bezpečný (GRAS) potravinářské přídatné látky v šedesátých letech. Avšak GRAS status je uveden za předpokladu, že osoba bude spotřebovávat méně než dva miligramy raspberry keton denně. Většina hubnutí doplňků pack mnohem víc malina keton do svých produktů.

Malina ketonovou není dobře studoval v koncentracích v doplňky – které může být v rozsahu od 50 do 250 mg na porci. A tam jsou některé známé vedlejší účinky od jejich použití.

Raspberry keton může snížit hladinu cukru v krvi a snižuje riziko krvácení, řekl Ulbricht. Lidé léky pro diabetes, by měla pečlivě sledovat jejich zdravotní tým.

Malina ketonovou může také způsobit změny tělesného tuku a hmotnosti, změny v zánětu, bušení srdce a třes. Malina ketonovou může také komunikovat s léky, jako jsou ty, které regulují srdeční frekvenci a cholesterolu a hormony.

Chcete-li koupit malinové ketone doplněk

Rasberry Ketone Doplněk Pro Hubnutí