» » Rasberry Ketonas Papildas Svorio Netekimas

Rasberry Ketonas Papildas Svorio Netekimas

Aviečių Ketonai yra medžiagos, avietės, kad suteikti jiems savo skiriamąjį kvapas. Jis paprastai naudojamas kaip skonio stipriklis, taip pat yra aprobuotas naudoti gamtos sveikatos produktų Kanadoje.

Nors ji yra touted kaip natūralus junginys, daug aviečių Ketonai produktų rinkai gaminami sintetiniu būdu. Aviečių Ketonai atsiranda natūraliai, tik labai mažais kiekiais, todėl bendrovės pateikti jį laboratorijoje.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių Ketonai papildymas

Kas yra aviečių ketonai?

Rasberry Ketonas Papildas Svorio NetekimasAviečių yra 200 molekules, kurios prisideda prie aiškaus aviečių skonio. Vienas iš tų, aviečių ketonai, buvo išskirtas iš maisto gamintojai dešimtmečius dėl jo stiprus kvapas.

Uogų skonio saldainiai, muilas ir žvakėms padarė šiandien gali naudoti aviečių Ketonai. Neseniai aviečių Ketonai kaupiama visuomenės dėmesį vėl, bet šį kartą kaip tariamai svorio pagalba.

Aviečių Ketonai randamas iš tikrųjų Spanguolės, gervuogės, taip pat raudona aviečių arba rūšių vandeningojo ekstrakto Rubus ideaus L. raudonos avietės yra gimtoji Europoje, Šiaurės Afrikoje ir Centrinėje Azijoje.

Jie turi pagrindinių maistinių medžiagų, įskaitant beta-karotino ir vitaminai A, E ir C. Tik pėdsakų aviečių Ketonai randama vaisių, todėl uogų skonio maisto produktų paprastai naudoja aviečių ketonai, pagamintas laboratorijoje.

2010 M., mokslininkai pastebėjo, kad aviečių Ketonai turėjo panašių molekulinę struktūrą, kapsaicinas, kuri yra atsakinga už šilumos čili pipirų cheminė medžiaga. Parengtiniai tyrimai taip pat rodo, kad kapsaicinas apsaugo nuo svorio priaugimo. Atsižvelgiant į šias išvadas, mokslininkai vyko tyrimai su pelėmis ir žmogaus audinių Norėdami pamatyti, jei aviečių Ketonai taip pat turi įtakos svorio padidėjimas.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių Ketonai papildymas

Ar aviečių ketonai?

Šiuo metu trūksta patikimų tyrimai aviečių Ketonai naudojimo bet sveikatos būklės žmonėms. Taip pat reikia labai išsilavinusių mokslininkų, sakė Catherine Ulbricht, vyresnysis vaistininkui Massachusetts General Hospital, Boston ir vienas iš įkūrėjų gamtos standartinės mokslinių tyrimų bendradarbiavimo, kuri peržiūri įrodymų žolės ir papildų.

Reta kuri parengtiniai tyrimai buvo padaryti pažvelgti aviečių Ketonai kaip svorio netekimas pagalba, ir nė vienas iš jų buvo padaryta žmonėms. Bet pelės arba ląstelių tyrimų yra pasinaudojama galimas svoris nuostolių poveikis. 2005 M. tyrimą su pelėmis šeriami riebaus maisto rasti aviečių ketonai, išvengti svorio padidėjimas kepenyse, ir visceralinių riebalų (pilvo riebalų) aplink organų, prieaugio, pagal popieriaus leidinyje gyvosios gamtos mokslų.

Kitas tyrimas parodė aviečių Ketonai padidėjo lipidų (riebalų molekulių) per riebalų ląstelių suskirstymas. 2010 M. popieriaus leidinyje Planta Medica nustatyta, aviečių Ketonai paskatino riebalų ląstelių turi išskirti daugiau baltymų adiponectin. Žemas adiponectin organizme yra labiau paplitęs tarp žmonių, kurie yra nutukę, ir tie su tipo 2 diabetas.

Preliminarūs tyrimai taip pat nustatyta, kad aviečių Ketonai – kai tiesiogiai ant odos – galėtų padėti kovoti su senėjimo požymiai. 2008 M. tyrimas 15 žmonių programas, aviečių Ketonai pagerėjo odos elastingumą ir plaukų augimą per penkis mėnesius, į tyrimą žurnalo augimo hormono ir IGF tyrimai.

Mokslinių tyrimų su pelėmis, ir ląstelių auginimo laboratoriją lėkštelėse, dažnai įkvepia daugiau tyrimų. Bet už rezultatus, kurie gali būti patikimas, gydytojai atkreipti daug žmonių tyrimų cheminės medžiagos, su daug dalyvių. Apskritai, JAV departamentas ir gynybos žmogaus veiklos Resource Center mano svorio netekimas turimi aviečių Ketonai nepakankamas. Dėl gamtos standartinės mokslinių tyrimų bendradarbiavimo gamtos priskirti aviečių Ketonai C dėl įrodymų, patvirtinančių pretenzijas dėl bet kokios naudos.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių Ketonai papildymas

Ar aviečių Ketonai saugūs?

JAV maisto ir vaistų administracija pirmiausia klasifikuojama aviečių Ketonai kaip visuotinai pripažintas kaip saugus (GRAS) maisto priedų į 1960-ųjų. Tačiau GRAS statusą apskaičiuojamas darant prielaidą, kad asmuo bus suvartojama mažiau nei du miligramai aviečių Ketonai per dieną. Dauguma weight loss papildai paketas labiau aviečių Ketonai į savo produktus.

Aviečių Ketonai nėra gerai ištirtas koncentracijomis naudojami papildai – kuri gali svyruoti nuo 50 iki 250 mg vienai porcijai. Ir yra šiek tiek žinomas šalutinis poveikis nuo jų naudojimo.

Aviečių Ketonai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje, ir sumažinti kraujavimo pavojus, Ulbricht sakė. Taigi, žmonės, vartojantys narkotikus diabeto turėtų atidžiai stebėti savo sveikatos priežiūros komanda.

Aviečių Ketonai taip pat gali sukelti pokyčiai kūno riebalų ir svorio, pokyčiai uždegimas, širdies plakimas ir drebėjimas. Aviečių Ketonai taip pat gali sąveikauti su vaistais, pavyzdžiui, kurie reguliuoja širdies susitraukimų dažnį ir cholesterolio, ir hormonų.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių Ketonai papildymas

Rasberry Ketonas Papildas Svorio Netekimas