» » Rasberry Ketona Papildinājums Svara Zudums

Rasberry Ketona Papildinājums Svara Zudums

Aveņu ketona ir viela ar avenēm, kas dod viņiem to atšķirtspēja smarža. Tas parasti tiek izmantots kā garšas uzlabotāju un apstiprina arī dabisko veselības aizsardzības līdzekļos, Kanādā.

Lai gan tas ir touted kā dabas nožogotā teritorijā, daudz aveņu ketona produktu tirgū tiek veikti sintētiski. Aveņu ketona dabiski rodas tikai ļoti nelielā daudzumā, tāpēc uzņēmumi ražo to lab.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona Papildinājums

Kas ir aveņu ketona?

Rasberry Ketona Papildinājums Svara ZudumsAvenes satur 200 molekulas, kas veicina tās atšķirīgās aveņu garšu. Viens no tiem, aveņu ketona bija izcelt pārtikas ražotāji pirms divdesmit gadiem tās spēcīgi smarža.

Berry piegaršu konfektes, ziepes un sveces, kas šodien varētu izmantot aveņu ketona. Nesen aveņu ketona uzkrāt sabiedrības uzmanību vēlreiz, bet šoreiz kā apliecinātu svara zudums atbalstu.

Aveņu ketona faktiski konstatēts, dzērvenes, mellenes, kā arī sarkanās avenes, vai sugas Rosaceae Rubus ideaus L. Red avenes ir dzimtene ir Eiropā, Ziemeļāfrikā un Centrālajā Āzijā.

Tie ir būtisku uzturvielu, tostarp beta-karotīnu un vitamīni A, E un C. Tikai nelielā daudzumā aveņu ketona atrodami augļus, tāpēc berry piegaršu pārtikas produktiem parasti izmanto aveņu ketona ražo lab.

Ap 2010 zinātnieki pamanīja, ka aveņu ketona bija līdzīgs molekulāro struktūru, lai kapsaicīns, kas ir atbildīga par siltumu chili peppers ķīmiskās vielas. Iepriekšējus pētījumus arī ierosināja, ka kapsaicīns novērš svarā. Ņemot vērā šos konstatējumus, zinātnieki ilga pētījumos pelēm un uz cilvēka audiem, lai redzētu, ja aveņu ketona ietekmē arī svarā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona Papildinājums

Aveņu ketona darbojas?

Pašlaik trūkst ticamu izpētes par aveņu ketona izmantošanu jebkurā veselības stāvokļa cilvēkiem. Tālāk ir vajadzīga augstas kvalitātes izpēte, sacīja Catherine Ulbricht, vecākais farmaceita Boston Massachusetts General Hospital un līdzdibinātājs dabas standarta sadarbību pētniecībā, kas atsauksmes pierādījumus par garšaugiem un papildinājumi.

Iepazīties ar aveņu ketona kā svara zudums atbalstu ir izdarīts tikai saujiņa iepriekšējus pētījumus, un neviens no šiem cilvēkiem tiktu veikts. Bet pētījumi par pelēm vai šūnas ir vēstīja par iespējamo svara zudums ietekmi. 2005 Pētījums par pelēm baroti augsta tauku satura diēta, atrada aveņu ketona novērst svara pieaugumu, aknās un ieguvumi viscerālu tauku (vēdera tauku), kas ieskauj orgānus, saskaņā ar papīra žurnālā Life Sciences.

Vēl viens pētījums parādīja aveņu ketona palielinājās iedalījums lipīdu (tauku molekulu) tauku šūnās. 2010 Papīra žurnālā Planta Medica konstatēja arī aveņu ketona pamudināja tauku šūnu izdalīt vairāk protein adiponectin. Zems adiponectin ķermenī ir vairāk izplatīta starp cilvēkiem, kuri ir aptaukošanās un tiem, kam ir 2. tipa cukura diabētu.

Sākotnējā izpēte ir arī konstatēts, ka aveņu ketona – kad piemērota tieši uz ādas-varētu palīdzēt cīnīties pret novecošanās pazīmes. 2008 Pētījums par 15 cilvēkiem atrast aveņu ketona pieteikumi uzlabot ādas elastību, gan matu augšanu vairāk nekā piecus mēnešus, saskaņā ar pētījumu žurnāls augšanas hormona & IGF Research.

Pētniecības pelēm un šūnu aug laboratorijas traukus, bieži iedvesmo vairāk pētījumu. Bet rezultāti, kas var būt uzticama, ārsti meklēt daudz cilvēku pētījumos ķīmiskas vielas, ar daudz dalībnieku. Kopumā ASV departaments par Defense cilvēka veiktspēja Resource Center uzskata par svara zudumu pierādījumi par aveņu ketona kā nepietiekama. Dabas standarta pētniecības sadarbība dabas iedalījums aveņu ketona c pierādījumus, kas atbalsta prasību par jebkuru veselības labā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona Papildinājums

Aveņu ketona ir droši?

ASV pārtikas un zāļu pārvalde vispirms kategorizēti aveņu ketoniem vispāratzīti kā drošu (GRAS) pārtikas piedevas 1960. Tomēr GRAS statuss ir dots saskaņā ar pieņēmumu, ka persona tiks patērēts mazāk nekā divas miligrami aveņu ketona diennaktī. Lielākā daļa svara zudums piedevas pack daudz aveņu ketona to produktos.

Aveņu ketona nav pētīts arī koncentrācijās, kas izmantotas piedevas – kas var būt no 50 līdz 250 miligrams uz porciju. Un tur ir dažas zināmas blakusparādības no to izmantošanas.

Aveņu ketonu var samazināt cukura līmeni asinīs, un samazināt, asiņošanas risks, Ulbricht teica. Tātad, cilvēki, ņemot zāles diabēta cieši jāpārrauga ar savu veselības aprūpes komandu.

Aveņu ketonu var izraisīt arī izmaiņas, ķermeņa tauku un svaru, mainās iekaisums, sirds sirdsklauves un drebuļi. Aveņu ketonu var mijiedarboties arī ar medikamentiem, piemēram, tiem, kas regulē sirdsdarbību un holesterīna un hormoniem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona Papildinājums

Rasberry Ketona Papildinājums Svara Zudums