» » Rasberry Keton Suplement Dla Utraty Wagi

Rasberry Keton Suplement Dla Utraty Wagi

Keton malinowy jest substancją w maliny, które dają im ich charakterystyczny zapach. Jest powszechnie stosowany jako wzmacniacz smaku i również jest dopuszczony do stosowania w produktach naturalnych zdrowia w Kanadzie.

Mimo, że jest reklamowany jako naturalny związek, wiele produktów keton malinowy na rynku są wykonane syntetycznie. Keton malinowy występuje naturalnie w w bardzo niewielkich ilościach, więc firmy produkuja w laboratorium.

Kliknij tutaj, aby kupić dodatek keton malinowy

Co to jest keton malinowy?

Rasberry Keton Suplement Dla Utraty WagiMalina zawiera 200 cząsteczek, które przyczyniają się do jego wyraźny smak malin. Jeden tych, keton malinowy, został wyróżniony przez producentów żywności kilkadziesiąt lat temu na jego silny zapach.

Cukierki o smaku jagód, mydła i świec, dziś prawdopodobnie używać keton malinowy. Niedawno keton malinowy zdobył uwagę opinii publicznej ponownie, ale tym razem jako rzekomo odchudzania pomocy.

Keton malinowy faktycznie znajduje się w borówki, jeżyny, jak również czerwonej maliny, lub gatunków ideaus Rosaceae Rubus L. Red maliny są rodzime w odniesieniu do Europy, Północnej Afryki i Azji Środkowej.

Mają one niezbędne składniki odżywcze, w tym beta-karotenu oraz witamin A, E i C. Tylko śladowe ilości keton malinowy znajdują się w owocach, więc o smaku jagód żywności wykorzystują keton malinowy produkowane w laboratorium.

Około roku 2010, naukowców zauważył, że że keton malinowy miał podobne struktury molekularnej do kapsaicyny, który jest odpowiedzialny za ciepło w chili peppers chemicznych. Wstępne badania również zasugerował, że kapsaicyna zapobiega przyrost masy ciała. W świetle tych ustaleń naukowcy prowadził badania na myszach oraz tkanek ludzkich, aby zobaczyć, jeśli keton malinowy również wpływa na przyrost masy ciała.

Kliknij tutaj, aby kupić dodatek keton malinowy

Keton malinowy działa?

Obecnie brakuje wiarygodnych badań w zakresie keton malinowy za stan zdrowia u ludzi. Dodatkowo potrzebne jest wysokiej jakości badania, powiedział Catherine Ulbricht, starszy farmaceuty w Massachusetts General Hospital w Bostonie i współzałożyciel naturalne standardowe badania współpracy, które Opinie dowody na zioła i suplementy.

Tylko garstka wstępnych badań zostały wykonane patrzeć keton malinowy jako pomoc odchudzania, a żaden z nich zostały wykonane w ludzi. Ale badania na myszy lub komórki zasygnalizował potencjalnych skutków utraty wagi. 2005 R. badania na myszach karmione dieta wysokotłuszczowa, keton malinowy zapobiec przyrost masy ciała w wątrobie, a zyski trzewnej tkanki tłuszczowej (tłuszczu z brzucha), który otacza organów, zgodnie z papieru w Dzienniku nauk przyrodniczych.

Inne badanie wykazało, keton malinowy zwiększony podział lipidów (cząsteczki tłuszczu) w komórkach tłuszczowych. Papier 2010 czasopisma Planta Medica znaleziono również że keton malinowy pobudzone komórki tłuszczowe do wydzielają więcej adiponektyny białka. Niski poziom adiponektyny w organizmie są bardziej powszechne wśród ludzi, którzy są otyli, a te z typu 2 cukrzycy.

Wstępne badania wykazały również że Ketony Maliny-gdy stosowane bezpośrednio na skórę-może pomóc walki oznaki starzenia się. Studium 2008 15 osób znaleźć aplikacje keton malinowy poprawić elastyczność skóry i włosów wzrostu ponad pięć miesięcy, zgodnie z badania w czasopiśmie hormonu wzrostu i IGF badania.

Badania na myszach, i komórek rośnie w laboratorium dań, często inspiruje więcej badań. Ale do wyników, które można zaufać, lekarze poszukaj wielu ludziach substancji chemicznych, z wielu uczestników. Ogólnie rzecz biorąc USA w departamencie z obrony człowieka wydajność zasobów centrum uzna dowody utraty wagi keton malinowy jako niewystarczające. Naturalne standardowe badania współpracy naturalne stopniem keton malinowy c dla dowodów na poparcie roszczeń z tytułu jakichkolwiek korzyści dla zdrowia.

Kliknij tutaj, aby kupić dodatek keton malinowy

Keton malinowy jest bezpieczny?

US Food and Drug Administration pierwszy podzielone Ketony Maliny jako ogólnie uznane za bezpieczne (GRAS) ywności w 1960 roku. Jednak GRAS status jest podana przy założeniu, że osoba będzie zużywać mniej niż dwóch miligramów keton malinowy dziennie. Większość utrata masy ciała uzupełnia pakiet bardziej malina keton do swoich produktów.

Keton malinowy nie jest dobrze zbadany w stężeniach alkaloidu – które może wynosić od 50 do 250 mg w jednej porcji. I tam są niektóre znane skutki uboczne z ich wykorzystania.

Keton malinowy może obniżyć poziom cukru we krwi i zmniejszyć ryzyko krwawienia, Ulbrichta powiedział. Tak osób przyjmujących leki dla chorych na cukrzycę powinny być ściśle monitorowane przez zespół opieki zdrowotnej.

Keton malinowy może również powodować zmiany w tkanki tłuszczowej i masy ciała, zmiany w stan zapalny, kołatanie serca, drżenie. Keton malinowy może również wchodzić w interakcje z lekami, takie jak te, które regulują tętno i cholesterolu i hormonów.

Kliknij tutaj, aby kupić dodatek keton malinowy

Rasberry Keton Suplement Dla Utraty Wagi