» » Rasberry кетонових добавка для втрати ваги

Rasberry кетонових добавка для втрати ваги

Кетони малини є речовиною в Малина, які дають їм характерний запах. Він використовується як підсилювач смаку і також схвалений для використання в натуральних продуктів охорони здоров'я в Канаді.

Хоча це підноситься як природних, більшу частину на ринку, продукти кетони малини виготовляються синтетично. Кетони малини природно виникає в тільки дуже невеликих кількостях, тому компаній виробляти в лабораторії.

Натисніть тут, щоб купити кетони малини доповнення

Що таке кетони малини?

Rasberry кетонових добавка для втрати вагиМалина містить 200 молекул, які сприяють його відмінність смаком малини. Один з тих, кетони малини, була відзначена за виробники продуктів харчування десятиліть тому для його потужним запах.

Ягідний ароматизовані цукерки, мила і свічок, зроблені сьогодні, ймовірно, використовувати кетони малини. Нещодавно кетони малини отримала уваги громадськості знову, але цього разу, як передбачуваний схуднення допомоги.

Кетони малини знаходиться фактично в журавлину, ожина, а також Червоної малини, або видів розоцвітих Малина ideaus л. червоного Малина є рідні до Європи, Північної Африки та Центральної Азії.

Вони мають необхідних поживних речовин, у тому числі бета-каротин і вітаміни А, Е і с. Тільки слідові кількості кетони малини знаходяться в плодах, так ягідних ароматизовані продукти зазвичай використовують кетони малини проводиться в лабораторії.

Близько 2010, вчені помітили, що кетони малини мав аналогічний молекулярної структури до капсаїцин, яка є хімічна відповідає за тепло в chili peppers. Попередні дослідження також припустив, що Капсаіцин запобігає ваги. У світлі цих висновків вчені побіг досліджень у мишей і на тканинах людини, щоб побачити, якщо кетони малини також впливає на збільшення ваги.

Натисніть тут, щоб купити кетони малини доповнення

Чи працює кетони малини?

Надійний дослідження з використання кетони малини для будь-якого стану здоров'я у людей в даний час відсутні. Далі необхідні якісного дослідження, сказав, Кетрін Ulbricht, старший фармацевта в Массачусетсі Генеральний лікарні в Бостоні і співзасновник природні стандартний дослідження співпрацю, яка розглядає докази про трави та добавки.

Лише невелика кількість попередні дослідження було зроблено, щоб подивитися на кетони малини як посібник втрата ваги, і жоден з них були зроблені в організмі людини. Але дослідження на мишах або клітини мають сигнал потенційний вплив втрата ваги. 2005 Року дослідження на мишах годували високим вмістом жирів дієти, знайшов кетони малини запобігти збільшення ваги в печінці і приріст вісцерального жиру (жиру на животі), яка оточує органів, відповідно до статті в журналі життя науки.

Інший кетони малини дослідження показали, збільшилася пробою ліпідів (жирів молекули) в рамках жирових клітин. 2010 Паперу в журналі Planta центру Medica також знайшов кетони малини spurred жирові клітини виробляти більше білка adiponectin. Низький рівень adiponectin в організмі є більш поширена серед людей, які страждають ожирінням, і ті, з цукровим діабетом 2 типу.

Попередні дослідження також знайшов, що кетони малини-коли застосований безпосередньо на шкіру – може допомогти боротьбі з ознак старіння. 2008 Дослідження з 15 чоловік, які знайшли застосування кетони малини поліпшити еластичність шкіри і волосся зростання протягом п'яти місяців, за даними дослідження, в журналі гормон росту і IGF досліджень.

Дослідження у мишей, і на клітини ростуть в лабораторії страви, часто надихає більше досліджень. Але для досягнення результатів, що можна довіряти, лікарі шукати багато людини випробування хімічної, з великою кількістю учасників. В цілому, департамент з оборони людини продуктивність ресурсний центр США вважає доказів втрати ваги на кетони малини як недостатні. На природні стандартний дослідження співпраця природні градуйовані кетони малини як C для докази, що підтверджують претензій щодо будь-якої користі для здоров'я.

Натисніть тут, щоб купити кетони малини доповнення

Наскільки безпечно кетони малини?

США з продовольства і медикаментів спочатку віднесені кетони загально визнана як безпечний (GRAS) харчова добавка, в 1960-х. Однак GRAS статус дається в припущенні, що людина буде споживати менше ніж два міліграма кетони малини на день. Більшість втрата ваги добавок pack набагато більш малини кетонових у свої продукти.

Кетони малини не добре вивчені в концентраціях, використана в – яка може бути в діапазоні від 50 до 250 міліграм на порцію. Є й деякі побічних ефектів від їх використання.

Кетони малини може знизити рівень цукру в крові і зниження ризику кровотечі, Ulbricht сказав. Таким чином, люди, що приймають препаратів для лікування діабету повинна контролюватися тісно охорони здоров'я командою.

Кетони малини також може призвести до змін в організм вітамінами і мінералами, зміни в запалення, прискорене серцебиття і хиткість. Кетони малини також може взаємодіяти з ліків, таких як ті, що регулюють частота серцевих скорочень і холестерину і гормони.

Натисніть тут, щоб купити кетони малини доповнення

Rasberry кетонових добавка для втрати ваги