» » Pirkt Svetol Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu

Pirkt Svetol Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu

Zaļā kafija ir maza pupu, kas ir dzimtā uz sub-Āzijas kontinentā un daļu no Dienvidamerikas. Tās galvenie sastāvdaļu zaļo kafijas pupiņu ir ļoti svarīgs dabas aktīvs savienojums sauc Chlorogenic skābi. Chlorogenic skābes darbojas, kavējot atbrīvošanu no glikozes ķermenī, tai pašā laikā veicinot vielmaiņu vai “ degšanas ” tauku aknās.

Šie divi mehānismi darbojas kopā, lai kavētu tauku uzsūkšanos un novērst svara pieaugumu. Zaļās kafijas ekstrakts ir pazīstama arī ar tās atbalsta sirdī un glikozes veselības priekšrocības.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol zaļās kafijas

Ieguvumi veselībai no zaļās kafijas ekstrakts

Pirkt Svetol Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu

  • Atbalsta novājēšanu efekts
  • Atbalsta palielinājums liesās masas un tauku masas attiecība
  • Atbalsta samazināta glikozes zarnu absorbcijas
  • Atbalsta samazinājuma likme, aknu glycogenolysis, kas palīdz rosināt izmantot tauku kā enerģijas avots

Kādi ir aktīvās sastāvdaļas Svetol zaļo kafiju?

Aktīvās sastāvdaļas zaļā kafija Gold ir polifenoli, kas ir antioksidantu molekulas un Chlorogenic Acids. Chlorogenic Acids ir izdevīga savienojumi, kas ir parādījuši pirmsklīnisko un klīnisko pētījumu atbalsta veselīgu cukura līmeni asinīs, tauku samazināšanu un veselīgu ĶMI grupa.

Kas ir ieteicamajā devā Svetol Green Coffee?

Ieguvumi no zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir ļoti atkarīgi no devas, un tas var svārstīties starp indivīdiem. Terapeitiskās devas Svetol zaļā kafija ir 400 mg dienā veikti ne vairāk kā 30 minūtes pirms jūsu lielākais maltīte dienā.

Tomēr devas līdz 1200 mg dienā (400 mg 30 minūtes pirms katras jūsu 3 ēdienreizes dienā) var droši ņemt, ja jūs neredzat jebkuras ievērojamas priekšrocības ar mazāku devu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol zaļās kafijas

Vai Svetol Green Coffee ietver jebko, kas nav aktīvā viela?

Papildus aktīvā sastāvdaļa, katrs veģetārietis kapsula Svetol Green Coffee produkts satur dažus ĢMO, lipekļa rīsu koncentrēties. Jo dabīgie ekstrakti var atšķirties no partiju konsekvences, mitruma (vai stagnācijas) un daļiņu izmēru, tas reizēm ir vajadzīgs, lai pievienotu rīsu miltu ražošanas procesā, lai palīdzētu nodrošināt produktu integritāti, nesamazinot preču drošību vai efektivitāti.

Pirkt Svetol Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu

Svetol zaļā kafija ir bezmaksas, alergēni un ĢMO?

Svetol zaļā kafija ir sertificējusi bez kviešu, riekstu, sojas, gliemeņu, olu un piena neatkarīgas, trešās puses laboratorija. To arī apliecina brīvas no ĢMO ar Non-ĢMO projekta ™.

Svetol zaļā kafija ir piemērots veģetāriešiem?

Svetol zaļā kafija nesatur visām sastāvdaļām, kas iegūtas no dzīvniekiem un tādēļ ir piemērots gan veģetāriešiem, gan vegāniem.

Veicama, indivīdam ar jutību pret kofeīnu Svetol zaļās kafijas

Katrs veģetārietis kapsula Svetol zaļā kafija tiek garantēta būt mazāka par 2 % kofeīnu. Ņemot vērā atšķirības no partiju, izskatās, ka kofeīns diapazoni apjomu no apmēram 2 mg ne vairāk kā 8 mg kapsulas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol zaļās kafijas

Cik ilgi ir jāņem zaļo kafiju pirms es redzēt nekādu labumu?

Atšķirībā no Ārpusbiržas un recepšu medikamentiem, kas paredz tūlītēju, pagaidu simptomātiska atbrīvojumu nevēršoties pamatproblēmu atbild par sliktu veselību, augu bagātinātājiem nodrošina pakāpenisku, ilgtermiņa priekšrocības, palīdzot pareizu ķermeņa pamatproblēmu.

Kaut arī pastāv noteiktas klases augi, kas strādā arī akūtu apstākļos nodrošināt ātrās palīdzības; garšaugiem kā zaļā kafija ir jāveic vismaz 8-12 nedēļas pirms pilna apjoma pabalsti var tikt realizēta. Zaļās kafijas vislabāk darbojas, ja pieņemts kā daļu no veselības uzturēšanas programma, kas ietver saprātīga diēta un vidēju izmantošanas režīms.

Svetol zaļā kafija tiek piemērots personām, kuru veselības stāvoklis?

Indivīdiem ar zināmu vai aizdomās medicīniskais stāvoklis vienmēr vajadzētu parunāt ar licencētas medicīnas darbinieks, pirms sākas jebkāda veida papildinājumu. Ieteicams nekad sevi diagnosticēt vai pašnodarbinātas ārstēt medicīniskais stāvoklis.

Vai zaļā kafija ir jebkurā blakusparādības vai mijiedarbība?

Zaļā kafija nav kādas zināmas blakusparādības. Tomēr tas vienmēr ir ieteicams konsultēties veselības aprūpes sniedzēja, pirms veikt jebkādu uztura bagātinātāji, it īpaši, ja jums ir iestājusies grūtniecība, sievietēm, kas baro bērnu ar krūti vai pašlaik lieto jebkura Bezrecepšu vai recepšu medikamentus par veselības stāvokli.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol zaļās kafijas