» » Phentermine Papildināt – Izmanto Un Blakusparādības

Phentermine Papildināt – Izmanto Un Blakusparādības

Phentermine Papildināt – Izmanto Un BlakusparādībasPhentermine tiek izmantots kopā ar ārsta apstiprinājums, samazināts kaloriju diētu, īstenošanu un uzvedību mainīt programmu, lai palīdzētu jums zaudēt svaru. Phentermine lieto cilvēki, kuri ir būtiski liekais svars (aptaukošanās) un nav varējuši zaudēt pietiekami ietekmīga ar diētu un īstenot atsevišķi.

Daudzi veselības riskiem, kas nāk ar aptaukošanos, ieskaitot sirds slimības, diabēts, paaugstināts asinsspiediens un īsāku dzīvi var samazināt zaudēt svaru un saglabāt to izslēgtu.

Nav zināms, kā šīs zāles palīdz cilvēkiem zaudēt svaru. Tā var strādāt, samazinot savu apetīti, palielinot izlietotās enerģijas daudzumu jūsu organismā, vai kas ietekmē dažas smadzeņu daļas. Šīs zāles ir ēstgribas nomācošas un pieder pie kategorijas narkotiku sauc simpatomimetiskie amīni.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Kā lietot phentermine Papildinājums

Veikt šīs zāles ar muti, kā norādījis ārsts, parasti vienu reizi dienā, 1 stundu pirms brokastīm vai 1-2 stundas pēc brokastīm. Ja nepieciešams, ārstu var pielāgot jūsu devu uzņemt nelielu devu līdz pat 3 reizes dienā. Uzmanīgi Sekojiet ārsta norādījumiem. Lietojat šīs zāles vēlu šajā dienā var izraisīt miega traucējumi (bezmiegs).

Lietojot ilgstoši atbrīvošanas kapsulas, deva parasti ņem reizi dienā pirms brokastīm vai vismaz 10 līdz 14 stundas pirms gulētiešanas. Norīt veselu medikamentu. Ne simpātiju vai košļāt stabilu izlaišanu kapsulas. To darot, var atlaist visus narkotiku vienlaikus, palielinot risku blakusparādības.

Ja lietojat tabletes, kas izšķīst mutē, devas parasti ņem vienreiz dienā no rīta, ar vai bez pārtikas. Pirmkārt, Veļas rokas pirms apstrādes tableti. Vieta jūsu devu uz mēles, līdz brīdim, kad tas izšķīst, tad norīt, ar vai bez ūdens.

Devu, kas ir balstīta uz veselības stāvokli un reakcija uz terapiju. Jūsu ārsts pielāgos devu, lai atrastu vislabāko devu jums. Lietot šīs zāles regulāri un tieši tā, kā noteikts, lai iegūtu lielāko daļu labumu no tā. Lai labāk atcerētos, ņemt to pie pašā laikā katru dienu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Šīs zāles parasti tiek ņemta tikai pāris nedēļas laikā. Tas nebūtu jāņem ar citiem apetīti. Nopietnas blakusparādības iespējamība palielinās līdz ar garāku šo medikamentu izmantošanu un šīs narkotikas, kā arī dažu citu Diēta narkotikas.

Šīs zāles var izraisīt atsaukšanas reakcijas, it īpaši, ja tā tikusi lietota regulāri uz ilgu laiku vai lielām devām. Šādos gadījumos abstinences simptomi (piem., smags nogurums depresija) var rasties, ja jūs pēkšņi apstāties, lietojot šīs zāles. Lai novērstu izstāšanos reakcijas, jūsu ārsts var samazināt savu devu pakāpeniski. Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu sīkāku informāciju, un nekavējoties ziņot jebkura izstāšanās reakcijas.

Phentermine Papildināt – Izmanto Un Blakusparādības

Reti, ir iespējams ar šo medikamentu narkotiku meklē patoloģisku uzvedību (atkarība). Nevis palielināt savu devu, ņemt to biežāk vai izmantot ilgāku laiku, nekā noteikts. Pareizi pārtrauktu medikamentu, ja tā vērsta.

Šīs zāles var pārstāt darboties arī pēc tam, kad jūs esat ņēmis to uz pāris nedēļām. Runāt ar savu ārstu, ja šīs zāles pārtrauc savu darbu labi. Palielināt devu, izņemot gadījumus, kad ārsts Uģis Olte. Jūsu ārsts var vadīt jūs pārtraucat lietot šīs zāles.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Papildināt Phentermine blakusparādības

Var rasties reibonis, sausa mute, grūtības guļamvagonos, uzbudināmība, slikta dūša, vemšana, caureja vai aizcietējums. Ja šie efekti turpinās vai pasliktinās, paziņot savam ārstam vai farmaceitam nekavējoties.

Atcerieties, ka ārstam ir noteikts šīs zāles, jo viņš vai viņa ir vērtēt labumu jums ir lielāks risks blakusparādības. Daudziem cilvēkiem, lietojot šīs zāles nav nopietnas blakusparādības.

Pastāstiet ārstam uzreiz, ja kāds no šiem maz ticams, bet nopietnas blakusparādības rodas: neregulāras/fast/dunoņu sirdspuksti, garīgās/garastāvokļa izmaiņas (piemēram, uzbudinājums, nekontrolētu dusmas, halucinācijas, nervozitāte), nekontrolēta muskuļu kustībām, seksuālās spējas/procentu izmaiņas.

Pārtrauciet šīs zāles un meklēt neatliekama medicīniskā palīdzība, ja kāds no šiem retas, bet ļoti nopietnas blakusparādības rodas: smagas galvassāpes, slurred runas, konfiskāciju, vājums, uz vienu pusi no ķermeņa, redzes izmaiņas (piemēram, neskaidra redze).

Nereti šīs narkotikas var rasties nopietnas (dažreiz letālu) plaušu vai sirds problēmas (plaušu hipertensija, sirds vārstuļa problēmas). Risks palielinās līdz ar garāku šo medikamentu lietošana un kopā ar citiem ēstgribas nomācošas narkotiku/zāļu produktiem šīs narkotikas lietošana. Ja jūs novērojat kādu no šīm darbībām, kas ir maz ticams, bet ļoti nopietnas blakusparādības, pārtraucat lietot šīs zāles un nekavējoties konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu: sāpes krūtīs, elpošanas vingrinājumu, ar grūtībām samazinājies spēju īstenot, ģībonis, kājas/potītes/pēdu tūska.

Ļoti nopietna alerģiska reakcija pret šo medikamentu ir reti. Tomēr meklēt neatliekama medicīniskā palīdzība, ja pamanāt, ka kāda no šīm pazīmēm nopietnas alerģiskas reakcijas: izsitumi, nieze/tūska (īpaši sejas/mēles/rīkles), smagas reibonis, problēmas ar elpošanu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa