» » Phentermine Ek – Kullanır Ve Yan Etkileri

Phentermine Ek – Kullanır Ve Yan Etkileri

Phentermine Ek – Kullanır Ve Yan EtkileriPhentermine doktor onaylı, düşük kalorili diyet, egzersiz ve davranış değişikliği program ile birlikte size kilo yardımcı olmak için kullanılır. Phentermine çoğu önemli ölçüde (obez) kilolu ve mümkün olmamıştır insan tek başına egzersiz ve beslenme ile yeterli kilo kullanılır.

Kilo ve kapalı tutulması kalp hastalığı, diyabet, yüksek tansiyon ve daha kısa bir hayatı da dahil olmak üzere, obezite ile gelen birçok sağlık riskleri azaltır.

Nasıl insan kilo vermek için ilaç yardımcı bilinen değil. Bu vücudunuzun veya beynin belirli bölümlerini etkileyen kullanılan enerji miktarını artırarak iştahınızı azaltarak çalışabilir. Bu ilaç iştah kesici ve sempatomimetik bir amin denilen uyuşturucu sınıfına ait.

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Nasıl phentermine Supplement kullanılır

Bu ilaç ağız yoluyla, genellikle bir kez bir gün, 1 saat önce kahvaltı ya da 1-2 saat sonra kahvaltı doktorunuz tarafından belirtilen şekilde alın. Gerekirse, doktorunuz sizin doz günde 3 defa kadar küçük bir doz almak için ayarlayabilir. Doktorunun talimatları dikkatle izleyin. Bu tedaviye geç saatte (uykusuzluk) uyku sorunu neden olabilir.

Sürekli yayın kapsüller kullanıyorsanız dozu günde bir kahvaltıdan önce ya da yatmadan önce en az 10-14 saat genellikle alınır. Tüm ilaç Swallow. Ezmek veya sürekli salımlı kapsül çiğnemek değil. Bunu yaparken tüm ilaç, yan etkileri riski artan serbest bırakabilirsiniz.

Ağız içinde çözülmeye yapılan tablet kullanıyorsanız dozu genellikle günde bir kez sabah, ya da gıda olmadan alınır. İlk olarak, ellerinizi tablet tutmadan önce kuru. Sonra yut ya da su olmadan o eriyene kadar dozunu dilin üstüne yerleştirin.

Dozu sağlık durumu ve tedaviye yanıt dayanmaktadır. Doktorunuz doz doz en iyi bulmak için ayarlar. Bu ilaç, bundan en fazla yararı elde için düzenli olarak ve tam olarak kullanın. Hatırlamana yardım için her gün aynı zamanlarda alır.

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Bu ilaçlar genellikle sadece bir seferde birkaç hafta için alınır. Diğer iştah ile alınmamalıdır. Artık bu ilaç kullanımı ve bazı diyet ilaçlar ile birlikte bu ilaç kullanımı ile ciddi yan etkileri olasılığı artar.

Özellikle düzenli olarak yüksek dozlarda veya uzun bir süre kullanılmış, bu ilaç çekilme tepkiler, neden olabilir. Bu gibi durumlarda, aniden bu ilaç kullanmayı durdurmak yoksunluk belirtileri (örneğin, depresyon, şiddetli halsizlik) oluşabilir. Para Çekme reaksiyonları önlemek için doktorunuz dozunu kademeli olarak azaltabilir. Daha ayrıntılı bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışın ve herhangi bir para çekme reaksiyonlar hemen bildirin.

Phentermine Ek – Kullanır Ve Yan Etkileri

Nadiren, anormal ilaç-arama davranışı (bağımlılık) bu ilaç ile mümkündür. Değil dozunu artırmak, daha sık almak veya reçete daha uzun süre kullanabilirsiniz. Düzgün kadar yönettiği ilaç durdurmak.

Bu ilaç de sen onu birkaç hafta için çekici olmuştur sonra çalışmamaya başlayabilir. Bu ilaç tedavisi de bozulacak olursa doktorunuzla konuşun. Doz, senin doktor yönettiği sürece artırmayın. Doktorunuz size bu ilaç almayı durdurmak için yardımcı olabilirim.

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Phentermine takviyesi yan etkileri

Baş dönmesi, ağız kuruluğu, zorluk sleeping, Sinirlilik, bulantı, kusma, ishal veya kabızlık ortaya çıkabilir. Bu etkilerin kalıcı veya daha da kötüye, doktorunuza veya eczacınıza derhal haber verin.

Çünkü o size fayda yan etkileri riski fazla karar doktorunuz bu ilaç reçete unutmayın. Birçok kişi bu ilacı kullanarak ciddi yan etkileri var mı.

Herhangi bir bu olası ama ciddi yan etkiler ortaya hemen doktorunuza söyleyin: vurma/hızlı/düzensiz kalp atışı, zihinsel/duygudurum değişiklikleri (örneğin, ajitasyon, kontrolsüz öfke, halüsinasyonlar, Sinirlilik), kontrolsüz kas hareketleri, cinsel yeteneği/ilgi değiştirin.

Bu ilaç almayı durdurmak ve bu nadir ancak ciddi yan etkilerin oluşursa derhal tıbbi yardım aramak: şiddetli baş ağrısı, slurred konuşma, nöbet, zayıflık vücudun bir tarafında görme değişiklikleri (örneğin, bulanık görme).

Bu ilaç nadiren ciddi (bazen ölümcül) akciğer veya kalp (pulmoner hipertansiyon, kalp kapak sorunları) sorunlara neden olabilir. Artık bu ilaç kullanımı ve diğer iştah kesici ilaç/bitkisel ürün ile birlikte bu ilaç kullanımı ile risk artar. Çok ciddi yan etkileri olası aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, bu ilaç almayı bırak ve hemen doktorunuza veya eczacınıza danışın: bayılma, bacaklar/ayak/ayak şişmesi göğüs ağrısı, nefes egzersizi ile zorluk egzersiz yeteneği azalmış.

Bu ilaç çok ciddi bir alerjik reaksiyon nadirdir. Ciddi bir alerjik reaksiyon aşağıdaki belirtilerden herhangi biriyle karşılaşırsanız, ancak, acil tıbbi yardım isteyin: döküntü, kaşıntı/şişmesi (özellikle yüz/dil/boğaz), şiddetli baş dönmesi, nefes sorun.

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız