» » Phentermine Devu, Svara Zudums

Phentermine Devu, Svara Zudums

Phentermine kapsulas formā ieteicamā deva ir 15 mg, 30 mg vai 37,5 mg vienu reizi dienā. Ar tabletēm, ieteicamā deva ir 18.75 mg (pusi tablete) vai 37,5 mg (viena tablete) vienu reizi dienā.

Nepieciešamības gadījumā veselības aprūpes sniedzējs var palielināt savu devu, lai pusi tablete divas reizes dienā. Zāles ir paredzētas īstermiņa lietošanai tikai.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Dozēšanu ar Phentermine

Phentermine Devu, Svara ZudumsPhentermine veselības aprūpes sniedzējs nosaka devas atšķirsies atkarībā no vairākiem faktoriem, tostarp:

 • Vai jūs izstrādāt apnicīgs vai bīstami phentermine blakusparādības
 • Tas, kādā veidā atbildēsit uz narkotiku
 • Phentermine konkrētā produkta
 • Citi medicīnas apstākļos var būt
 • Citas zāles, ko šobrīd var veikt.

Tāpat kā vienmēr, nevar pielāgot jūsu devu, ja vien jūsu veselības aprūpes sniedzēju īpaši uzdod jums to darīt.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Phentermine devu, svara zudums

Phentermine kapsulas svara zudums ieteicamā deva ir 15 mg, 30 mg vai 37,5 mg vienu reizi dienā no rīta. Phentermine tabletes ieteicamajā devā ir 18.75 mg (pusi tablete) vai 37,5 mg (viena tablete) reizi dienā no rīta.

Vajadzības gadījumā, veselības aprūpes sniedzējs var ieteikt ņemot pusi tablete divas reizes dienā kontrolēt apetīti, kaut arī tas palielina risku par bezmiegu.

Phentermine paredzētas īstermiņa lietošanai tikai (tikai dažas nedēļas). Ilgāk izmantot nav iespējams būtu efektīva, jo ķermenis piemērojas apetītes apspiešanu narkotikas īpašības. Tāpat, phentermine ir habit-forming un ir potenciāls, lai tiktu apvainota, kas ir vēl viens iemesls, kāpēc tās izmantošana jāierobežo tikai dažas nedēļas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Vispārīga informācija par Phentermine devas

Apsvērumi par cilvēkiem, ņemot phentermine iekļauj šādu tekstu:

 • Phentermine tabletes un kapsulas formas nāk. To parasti pieņem mutē, vienu reizi dienā, lai gan daži cilvēki var būt nepieciešams ņemt to divas reizes dienā.
 • Pirms brokastīm vai vienu līdz divas stundas pēc brokastīm, atkarībā no konkrētā phentermine produktu, ir jāveic jūsu devu.
 • Šīs zāles ir jāapvieno ar atbilstošu uzturu. Tas nav domāts, lai izmantot bez diētas.
 • Nebūt ne-apejos phentermine biežāk vai pēc lielākas devas, nekā noteikts, kā tas var novest pie atkarības vai atkarību.
 • Pēc zālēm, lai pareizi darbotos, jāveic, kā paredzēts.
 • Ja neesat pārliecināts par jebko, kas saistīts ar phentermine devu, lūdzu, konsultējieties ar ārstu, medmāsu vai farmaceitam.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Phentermine ir laba iespēja, lai svara zudums

Phentermine (Adipex P, Suprenza) ir amfetamīna kā recepšu zāles izmanto apspiest apetīti. Tas var palīdzēt svara zudums, samazinās jūsu bada vai padara jūtaties pilnu ilgāk. Phentermine var ieteikt kā daļa no kopējā svara zaudēšanas plāna, ja jūs būtiski liekais svars — Nē, ja vēlaties zaudēt dažas mārciņas.

Phentermine var būt veids, lai strauji uzsāktu savu svara zudumu. Bet, kad jūs pārtraucat lietot tā, jūs varētu atgūt jūs zaudējis svaru. Tas ir iemesls, kāpēc phentermine vajadzētu būt daļa no plāna, kas ietver veselīgu uzturu un regulāras fiziskās aktivitātes — jūs esat vairāk varētu uzturēt savu svara zudumu ilgākā laika posmā, ja jūs nedomāju paļauties tikai uz medikamentiem.

Phentermine ir grafika IV narkotiku, klasifikācija dota narkotikas, kas ir potenciāls par ļaunprātīgu izmantošanu, lai gan faktisko potenciāls ir zema. Phentermine tiek apstiprināts tikai īstermiņa lietošanai — 12 nedēļas vai mazāk.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Phentermine blakusparādības

Lai gan phentermine ir viens no visbiežāk izrakstītā svara zudums zāles, ir daži nopietni trūkumi.

Blakusparādības var būt:

 • Paaugstinātu asinsspiedienu
 • Reibonis
 • Sausa mute
 • Bezmiegs
 • Nervozitāte
 • Aizcietējums

Phentermine nav laba izvēle, ja jums ir atsevišķu medicīnisko stāvokļu, ieskaitot sirds slimības, paaugstināts asinsspiediens, hiperaktīva vairogdziedzera dziedzeris vai glaukomu, vai ja jūs esat grūtniece, var kļūt grūtniece vai ir krūts barošanu. Phentermine nevajadzētu apvienot arī ar citiem svara zudums zāles.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Phentermine Devu, Svara Zudums