» » Phentermine дозування для втрати ваги

Phentermine дозування для втрати ваги

Рекомендоване дозування phentermine для і короткій формі є 15 мг, 30 мг або 37,5 мг щодня. З таблетки Рекомендована доза є 18.75 мг (половина планшет) або 37,5 мг (одна таблетка) один раз на день.

При необхідності, вашим лікарем може збільшити дозу до половини таблетки два рази на день. Ліки призначена виключно для короткострокових.

Натисніть тут, щоб купити Phen375 з офіційного сайту

Дозування з Phentermine

Phentermine дозування для втрати вагиДоза phentermine вашим лікарем наказує буде варіюватися залежно від багатьох факторів, у тому числі:

 • Чи ви розвиваєте phentermine занепокоєння або небезпечні побічні ефекти
 • Як ви реагувати препарат
 • Продукт конкретних phentermine
 • Інші медичні умови, які вас цікавлять
 • Інші препарати, ви можете в даний час приймати.

Як це завжди буває, не скорегувати дозу Якщо вашим лікарем спеціально вказує вам зробити це.

Натисніть тут, щоб купити Phen375 з офіційного сайту

Phentermine дозування для втрати ваги

Рекомендована доза phentermine капсули для схуднення є 15 мг, 30 мг або 37,5 мг, один раз на день, вранці. Для phentermine таблетки рекомендоване дозування є 18.75 мг (половина планшет) або 37,5 мг (одна таблетка) один раз на день в першій половині дня.

При необхідності, вашим лікарем може рекомендувати, приймаючи половину таблетки два рази на день контролювати свій апетит, хоча це збільшує ризик безсоння.

Phentermine призначений для короткострокових використання тільки (протягом декількох тижнів). Тривалого використання, не може бути ефективним, так як тіло пристосовується до придушення апетиту властивості препарату. Крім того, phentermine звиканням і потенціал, щоб зловживати, яка є ще одна причина, чому його застосування повинно бути обмежено протягом декількох тижнів.

Натисніть тут, щоб купити Phen375 з офіційного сайту

Загальна інформація про Phentermine доза

Міркування для люди, що приймають phentermine включають наступне:

 • Phentermine поставляється в планшет і капсули форми. Це зазвичай береться в рот один раз на день, хоча деякі люди, можливо, доведеться приймати два рази на день.
 • Ваші дози повинні бути прийняті до сніданку або одну-дві години після сніданку, в залежності від конкретного phentermine продукту.
 • Цей препарат повинні поєднуватися з відповідного харчування. Він не призначений для використання без дієт.
 • Не приймайте phentermine частіше або в більш високих дозах не вказані, як це може призвести до звикання і залежність.
 • Для ліки, щоб працювати правильно це повинні бути прийняті як вказано.
 • Якщо ви не впевнені, що стосуються phentermine дозування, будь ласка, поговоріть з ваш лікар, медсестра або фармацевт.
Натисніть тут, щоб купити Phen375 з офіційного сайту

Phentermine є хорошим варіантом для втрати ваги

Phentermine (Adipex-P, Suprenza) є амфетаміну, як за рецептом ліків, використовуються для придушення апетиту. Це може допомогти втрата ваги зменшення ваш голод або робить вас відчувати себе повним довше. Phentermine може бути рекомендовано в рамках загального плану втрати ваги, якщо у вас надмірна значно — якщо ви хочете втратити кілька фунтів.

Phentermine може бути способом, щоб дати поштовх вашої втрати ваги. Але після того, як ви перестанете приймати його, ви, мабуть, відновити вагу, який ви втратили. Ось чому phentermine повинна бути частиною плану, який включає в себе здорове харчування і регулярні фізичні вправи-ви ' Re, швидше за все, для підтримки втрата ваги з часом, якщо ви не покладатися тільки на ліки.

Phentermine є розклад IV наркотиків, Класифікація приділено препаратів, що мають потенціал для зловживання, хоча нинішній економічний потенціал є низьким. Phentermine, призначене лише для короткострокове використання — 12 тижнів або менше.

Натисніть тут, щоб купити Phen375 з офіційного сайту

Побічні ефекти Phentermine

Хоча phentermine є одним з ліків, найбільш часто призначаються для зниження ваги, вона має деякі потенційні серйозні недоліки.

Побічні ефекти можуть включати:

 • Підвищення артеріального тиску
 • Запаморочення
 • Сухість у роті
 • Безсоння
 • Нервозність
 • Запор

Phentermine не хороший варіант, якщо у вас є деяких захворювань, зокрема серцево-судинних захворювань, високого кров'яного тиску, щитовидна залоза надактивного або глаукома, або якщо ви вагітні, може стати вагітні або годуєте грудьми. Phentermine не повинні поєднуватися з іншими ліками втрата ваги.

Натисніть тут, щоб купити Phen375 з офіційного сайту

Phentermine дозування для втрати ваги