» » Kuidas Valida Kollageeni Toidulisandeid?

Kuidas Valida Kollageeni Toidulisandeid?

Kollageeni toidulisandeid on väga populaarne, sest kollageeni toetab naha ja on oluline meie keha loomulik liigutuste ulatus. Kollageen on väga oluline lihased, kõõlused, kõhred, sidemete ja luude põhistruktuuri. Longus naha ja kortse arendada kollageeni hävida.

Mõned suurepärane looduslik Retseptid kodus teha ja kollageeni toidulisandeid koos abil hoida naha otsin elavat, salli te vaadake uskumatult populaarne Loomulikult Skinsational. Selle raamatu retseptid on ideaalne täiendus õige täiendus.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Kuidas valida kollageeni toidulisandeid?

Kuidas Valida Kollageeni Toidulisandeid?Paljud inimesed artriit või luu seotud valu aruanne tõusis funktsiooni ning langes valu kasutades kollageeni toidulisandeid. Kui te kaalute ortopeedilist operatsiooni või on valu, tungivalt kaaluda kollageeni täiendada programmi kas saab parandada oma funktsionaalsuse, vastupidavuse ja vähendada valu.

Paljud inimesed kasutada ka kollageeni paikselt ja via täiendamist parandamiseks juuste, naha ja küünte välimus. Praegu paljudel huule plumpers, naha tooted ja kollageeni täiendab suurenenud kollageeni taotlemisel ja tout, sest kollageeni on mõelnud, et luua rohkem nooruslik välimus.

Kollageeni süste, koor ja muud näo kollageeni tooted on muutumas üha populaarsemaks ja saadaval.

Kui te kaalute algab raviskeemi kollageeni toidulisandeid, seal on mõned asjad, siis peaks kaaluma esmalt.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Määratleda oma pea

Kui te võtate kollageeni arthritic muutused, luuvalu või remont kahju eest, mida soovite kaaluda glükoosamiini kombinatsioonid – nagu glükoosamiini, kondroitiini, MSM-mis on sageli olemas.

Kui olete huvitatud kollageeni toidulisandeid esteetiline naha eesmärkidel, sul on rohkem huvitatud glükoosamiini toidulisandid. On kolme tüüpi kollageen: kollageeni I, II ja III. Kollageen II kasutatakse peamiselt artriit seotud vajadused.

Lisatud täiendus määrata

C-vitamiini peamine ülesanne on muuta kollageeni ja lüsiini abivahendid kollageeni moodustumist. Kui C-vitamiini toidulisandeid podagra või muid ravimeid ei talu, kaaluge C Ester vorm C-vitamiini, mida tuntakse Ascorbyl Palmatate; See on kergesti kättesaadav ja on vähem happeline keha talub paremini.

C-vitamiini toidulisandeid saab osta. Kui te ei saa võtta vitamiin C täiendada, Vaata suurendada oma C-vitamiini toidu tarbimist, nagu kollageen peab olema C-vitamiini tööle.

Alfa Lipoic hape, kuigi ei vaja kollageeni täiendamist ning iseenesest aitab “ recycle ” C-vitamiini toitainete juba keha, edendades sellega ka C-vitamiini, mis töötab moodustada ja säilitada kollageeni tõhusust. Alpha Lipoic hape on väga universaalne antioksüdant luuvalu või kahju seotud turse vähendamiseks. See eemaldada toksiine ja parandada funktsionaalsust vedeliku ühine, mis põhjustab valu ja on suurepärane nahka ning välimus.

Glükoosamiini töötab koos kollageeni toidulisandeid artriit ja muud luude valu küsimusi aga otseselt mõjutavad kollageeni tootmiseks või hooldamiseks. Kui plaanite hoida teil on esteetiline muresid nagu ennekuulmatut kortse kollageen, C-vitamiin on vajalik täiendus. Teised tüüpilised “ beauty ” seotud põhjused võttes kollageeni sisaldavad nõrgad küüned ja haprad juuksed.

Kui teie eesmärgiks on osta ühise toidulisandeid valu leevendamisel, otsige kombinatsioon täiendamiseks ette nähtud selliseks kasutuseks nagu glükoosamiini tabletid. Glükoosamiini ja kondroitiini toidulisandid on suhteliselt odav ja võib olla tõhus. Nii on tavaliselt kasutatakse luu tervislikel põhjustel.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Määrata sobiv annus

Doosid on kindlaks määratud kollageeni võtmise põhjuseks. Seal tundub olevat üleannustamise oht, kuna kollageeni on vees lahustuv ja kiiresti kõrvaldada kehast. Kuid see tähendab vajadust regulaarselt täiendada.

FDA peab kollageeni täiendab toidu aine olevat. Kui te võtate kollageeni Ilu seotud põhjustel või üldine luu toetust, mis on seotud reumatoidartriidi, umbes 5-6 grammi on piisav. Suur valik on “ Super kollageeni + C, Type I ja III ” Neocell laborites. See komplekt 250 pillid müüb umbes $ 20 Amazonist.

Kui otsite aadress artriidi valu, eriti reumatoidartriidi, kollageeni II doos peab olema konkreetsemad ning võib ulatuda kuskil 5 10 grammi päevas. Kollageeni II tüübi kasutamine vähendab ühise paistetus, põletiku ja valu, nii et see saab olla tõhus lahendus.

Yale Orthopedic kirurgid on soovitamine glükoosamiini ja kollageeni toidulisandeid vältida invasiivse kirurgia kui vähegi võimalik. Kaubamärkide nagu Schiff ühise vaba pluss glükoosamiini kondroitiini MSM & kollageeni pulber kuiva segu sisaldavad piisavate annuste sel eesmärgil.

Vali Hinnavahemik

Glükoosamiini ja kollageeni kombinatsioonid on kallimad, kuid peetakse üldiselt seda väärt, kuna nad on sageli väga efektiivne, vähendades valu ja ravimite kasutamise netomüügist funktsiooni. Sa üldiselt tead kolme kuu jooksul, kui nad on aidanud artriidi valu. Palju variante on olemas nagu Schiff tootenime "Liikumine vaba".

Oma arsti või apteekriga saab tõenäoliselt soovitame brändi, mis teie arvates on eriti kasulik; sõpradega koos arthritic tingimused on sageli häid ettepanekuid tõhusa täiendab samuti.

Valige brändi, mis saab põhjendatult endale osta igapäevaseks kasutamiseks ilma koonerdamine kulu. Hea universaalne-glükoosamiini kollageeni täiendada nimetatakse “ Super kollageeni + C, Type I ja III ” Neocell laborites.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Hinnata allergia, ravimite ja elustiili konflikt

Mõned täiendavad kapslid sisaldavad suhkrut, nisu, pärmi, gluteen, soja, soola või karpide, nii peaks läbi vaatama kõik võimalikud allergeenid vitamiini pudel etiketid. Karpide, eriti, on oht glükoosamiini täiendada ja ja võib olla vastuolus mõne kõrge vererõhu ravimeid.

Hinnata, kui teie kollageen on kana või veise põhinevad kui teile on muret hullu lehma tõve või veise tooteid. Taimetoitlased ja Vegaanid soovivad samuti kaaluma hoolikalt kõik nende täiendused kollageeni allikas. Glükoosamiini üldjuhul ei ole saadaval tootena Vegaanid või taimetoitlased.

Alternatiivset vormi kollageeni täiendamist lihtsalt võtab kõrgemate annuste vitamiine, mis loomulikult toota kollageeni, nagu vitamiin c vitamiin täiendused on saadaval paljudes eri vormides, näiteks vedelate C-vitamiini, mis on väga populaarne toidulisandiga. Mõned taimetoitlased kaalunud ka tooted näiteks “ Multi-Scorb ” järk-järgult Labs, mis sisaldab säilitamine ja ehitada oma tuntud loomse kollageeni toidulisandeid.

Kuidas Valida Kollageeni Toidulisandeid?

Vajuta siia osta kollageeni täiendus