» » Kollageeni Toidulisandeid Nahk

Kollageeni Toidulisandeid Nahk

Kollageeni toidulisandeid turustatakse sageli anti vananemist tooted, mis aitavad parandada naha. Valk leitud kogu keha, sidekoe kollageen on suur osa teie nahk. Nagu te vanusest teie nahk sisemine kiht kaotab kollageeni ja tulemusena muutub vähem elastseks ja kindlalt ja haavatavamad kahju.

Nõuded kollageeni toidulisandeid saab taastada kollageeni ja peatada vananemise protsessi, hoolimata on kollageeni toidulisandeid saab kasu nahka tõendite puudumise tõttu.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Kollageeni toidulisandeid kasu tervisele:

Kollageeni Toidulisandeid NahkPraeguseks on väga vähe uuringuid testitud kollageeni toidulisandeid mõju tervisele. Alljärgnevalt mõned tähelepanekud uurimine.

1. Luude tervist

2010 Uuring avaldati journal Maturitas, teadlased leidsid, et kollageeni toidulisandeid ei suutnud parandada luude tervist postmenopausis naistel. Õppimiseks, määrati 71 naised osteopeenia võtaks hüdrolüüsitud kollageeni toidulisandeid või platseebot iga päev 24 nädalat.

Tulemusi näitas, et kollageeni toidulisandeid ei tooda mingit mõju luu ainevahetuse.

2. Kehaehitus

Võttes hüdrolüüsitud kollageeni toidulisandeid võib aidata säilitada kõhn keha mass vanematel naistel vastavalt 2009 uuringus ajakirjas Journal of American Dieet Liit. Uuring hõlmas üheksa terve Eakad naised, kõik anti hüdrolüüsitud kollageeni toidulisandeid 15 päeva.

Ühine Kasutusalad kollageeni toidulisandeid

Mõned pooldajad väidavad, et kollageeni toidulisandeid pakkuda mitmesuguseid eeliseid, sealhulgas:

  • paranemine naha, juuste ja küünte
  • parema silma tervis
  • kaitse südamehaigused
  • suurenenud sportlikku sooritusvõimet
  • tugevamad luud
Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Kollageeni täiendavad vormid:

1. Hüdrolüüsitud kollageeni

Hüdrolüüsitud kollageeni on valmistatud lagundada kollageeni loomade luu ja/või sidekoe saadud aine. Kollageeni jaotatakse kaudu protsessi nimetatakse hüdrolüüsi, millega kaasneb ühendite toimel reaktsioonil vee molekule. Palju tooteid turustatakse kollageeni toidulisandeid või kollageeni põhinev kosmeetikatooted sisaldavad hüdrolüüsitud kollageeni.

2. Kollageeni süste

Edaspidi "täitja" ühte tüüpi kosmeetiline protseduur hõlmab pritsides teatavate ainete vähendamiseks märke vananemine nahka (näiteks trahvi read). Polü-L-piimhappe happe täiteaineid, näiteks aidata võidelda toime vananemise stimuleerides kollageeni tootmise nahka. Kuigi täiteaineid peetakse üldiselt ohutu, nad mõnikord põhjustada kõrvaltoimeid nagu naha värvimuutus ja allergilisi reaktsioone. Lisaks nende menetluste vananemisvastased mõju on ajutine ja vaja korrata ravi tulemuste säilitamiseks.

3. Kollageen kreemid

Praegu puuduvad teaduslikud tõendid anti vananemist kreemid, vedelikud ja muud kosmeetikatooted, mis sisaldavad kollageeni mõju. Esialgsed uuringud näitavad, et DHEA kandmine nahale võib aidata edendada kollageeni tootmist ning aitab vähendada vananemise märke. Kuna see järeldus ei ole veel katsetatud suurtes kliinilistes uuringutes, on oluline konsulteerida dermatoloog enne kasutades DHEA dermatoloogilised tooted.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Kasutades kollageeni toidulisandeid

Kui olete kaaluvad kollageeni toidulisandeid kasutamist Anti-Aging või krooniline haigus ravi, rääkige sellest arstile enne täiendada raviskeemi.

Kollageeni Toidulisandeid Nahk