» » Kollageeni Toidulisandeid Nahahooldus

Kollageeni Toidulisandeid Nahahooldus

Idee, et neelamine mõned kollageeni toidulisandeid, saadud lehmade kõhre, aitab kaasa keha enda kollageeni tervis on meie arvates raske alla neelata! Ja veel tuhandeid inimesi tarbima kollageeni ja seda nimetatakse "hüdrolüüsitud kollageeni toidulisandeid, uskudes, et see aitab neil taastada noorusliku välimuse.

Vananemine, organismi loomulikku kollageeni tootmist hakkab aeglustuma ja vabade radikaalide kahjustuste põhjustatud päikese käes ja saaste tähendab nahka kaotab oma elastsuse ja saab rohkem altid kortse.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Kollageeni toidulisandeid

Kollageeni Toidulisandeid NahahooldusKollageeni toidulisandeid peaks kummuta see loomulik kaotus kollageeni, kuid on raske mõista, kuidas neelamine mõned lehm kollageeni võiks aidata. Sest alguses, kollageen on kõige rikkalikumad valkude kehateksti ja nii oleme juba mitu kilo.

Nii paar milligrammi lehm kollageeni täiendada on täiesti ebaoluline, eriti seetõttu, et meie seedeensüüme on murda see mõned lihtsad aminohapete-nagu me ei saa taluda kollageeni niikuinii!

Hea uudis on see, et sa vaatad oma kollageeni pärast süüa palju puu-ja köögiviljade viibivate päikese ja mitte suitsetada.

Ühe rühma toitained, leitud puu ja köögivilja nn flavonoidid on juba ammu tunnistatud tervisele olulist. Kuid viimasel ajal on leitud osakonna nimega anthocyanidins flavonoidide perekonda, on eriti oluline, toetades ja remont kollageeni rikas struktuuride keha. Taimed, vastutavad need anthocyanidins pigmendid, et anda puuvilja ja marjade vapustav rikkalikud värvid.

Mõned tõendid näitavad, et anthocyanidins kaitsta ja tugevdada kollageeni ja elastiini vabade radikaalide ja hävitava ensüümide collagenases tuntud järk-järgult nõrgendada meie kollageeni, nagu me vanuse tegevus sõna otseses mõttes blokeerides. Probleem on enamik inimesi lihtsalt ei söö piisavalt nende toitude märkimisväärselt mõjutada.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Kollageeni toidulisandeid nahahooldus

Tundub, et enamus läänemaailmas on Quest võidelda vananemise märke, kuid on muutumas üha populaarsemaks vähem pealetükkiv viise otsima. Nii et miks on nii täpselt, et meie naha välimust laguneb vanusega ja mida me teha olukorra parandamiseks?

Kollageen on valk leitud sidekoe kogu meie keha ja on oluline osa meie naha. Nagu me vanuse, kaotab sisemine kiht meie naha kollageeni, mistõttu on vähem elastseks ja kindlalt ja haavatavamad kahju ja märgata märke vananemine, nagu nahka sagginess ja kortse.

Kollageeni Toidulisandeid Nahahooldus

Noore naha kollageeni raamistik on terve ja nahk jääb niisutab ja elastne. On Elastsed võtame samuti igapäevase keskkonna kokkupuudet paljude näoilmeid. Aga aja jooksul tugistruktuuri nõrgestab ja nahk kaotab selle elastsus. Nahk hakkab kaotama oma tooni nagu kollageeni toetust kannab ette.

Sa oled tõenäoliselt kuulnud kollageeni süste või kollageeni kreemid, Ilu tööstus vastus aidata meeste ja naiste võidelda vananemise märke.  Aga viimasel ajal sisemist kollageeni toidulisandina on soovitatav on tõhus viis aidata võidelda vananemise märke. Uuringud on näidanud, et võttes kollageeni kapslid käivitab uue kollageeni moodustumist, seega anti-vananemine täiendada tegutseva organi poolt.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Kollageeni molekulis Ajalooliselt on peetud liiga suur neelatav sisemiselt kuid uuteks edusammudeks on märkida tegemisel kollageeni bioloogiliselt saadaval toidulisandite näol. Viimane kollageeni põhinev Ilu toidulisandeid turule sisaldavad nn "hüdrolüüsitud kollageeni" – aine, lõhkudes saadud loomsete luu ja/või sidekoe kollageeni valmistavad. Kollageeni jaotatakse kaudu protsessi nimetatakse hüdrolüüsi, millega kaasneb ühendite toimel reaktsioonil vee molekule.

Kollageeni toidulisandeid võib parandada kollageeni kadumise vanusest tingitud soovimatute välimus. Terved inimesed üldiselt vajadust võtta kollageeni toidulisandeid, kuid paljud inimesed otsustavad võtta neid edendada noorusliku välimuse. Kollageeni toidulisandeid tulema erinevate annuste, kuna neid kasutatakse muudel eesmärkidel, nagu artriit haldamine. Ilu täiendusena kasutamisel kollageeni peaks olema piiratud umbes viis või kuus grammi päevas.

Kui võttes kollageeni toidulisandeid, on oluline, et oleks piisavalt C-vitamiini ja aminohappe "lüsiin" toitumises. Mõned kollageeni toidulisandeid sisaldama C-vitamiini ka on vastutav hoone organismis kollageeni ja vajalik kollageeni tööta. Alpha Lipoic hape on teine täiendada kaaluda võttes kollageeni, nagu see maksimeerib tõhusust C-vitamiini kehas.

Kui olete kaaluvad kollageeni toidulisandeid kasutamist Anti-Aging või krooniline haigus ravi, rääkige oma arsti või füüsilise tervise professionaalne enne täiendada raviskeemi.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus