» » Kolajen Takviyesi Yan Etkileri

Kolajen Takviyesi Yan Etkileri

Kolajen takviyesi olan vücut yapamaz-e doğru bu proteini sentezlemek o insanlar tarafından yönetiliyor. Etkili olsa da, Ayrıca birkaç kolajen takviyesi yan farkında olmalıdır etkileri vardır.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Kolajen Takviyesi Yan EtkileriProtein ve hayati fonksiyonları bir dizi için diğer gerekli besinlerin insan vücudu oluşur. Kas Lifler birbirine bağlamak yardımcı olan protein yapılmaktadır. Bir tür protein kollajen vücudun yapı taşı olarak görür. Kemik, kıkırdak, kas, deri ve tendon bulunabilir bu belirli fibröz protein yüksek seviyede bulunmaktadır. Kollajen, gücü ve vücut dokuları sıkılığını korumada önemli bir rol oynar.

Ayrıca derinin gergin ve esnek tutmak yardımcı olur. Ancak, zamanın geçişi ile kollajen miktarı tüketmek, hangi-ebilmek var olmak identified yaşlanma belirtileri gözlemleyerek başlar. Vücuttaki kolajen düşük seviyede olan kişiler, bozulan kemik gücü ve sarkma cilt karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla bu sorunu önlemek için birçok kişi kolajen takviyesi için orijinal bir taklit eden sentetik kollajen kullanma tercih edilir.

Ek vücuda formundaki kremler ve Hipodermik iğneler aracılığıyla sözlü olarak, tanıtıldı. O zaman doğal kolajen işlev görür ve sorunları bu protein eksikliği nedeniyle azaltır. Ancak aşırı doz veya kötü muamele doğru tanı ve tedavi yokluğunda istenmeyen komplikasyonlara yol açabilir kolajen takviyesi yan etkisi neden olabilir.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Önerilen Dozaj kolajen takviyesi

Kollajen takviyeleri muzdarip cilt sorunları ve çok ince dudaklar, sarkma yanaklarda veya kırışıklıklar gibi deformiteleri olan kişiler için tavsiye edilir. Sentetik kollajen kaynaklar tavuk, inek ve deniz hayvanlar gibi türetilir.

Bu takviyeleri uygun doz tedavi alan kişinin yaşı ve sağlık durumu gibi faktörlere göre belirlenir. Doktor aynı zamanda kişinin yönetim anda herhangi bir hastalık sorunum varsa kontrol edebilir. Kolajen takviyesi kapsül, hap, krem şeklinde satılmaktadır ve ayrıca enjeksiyonlar şeklinde alınabilir.

Kolajen Takviyesi Yan Etkileri

Yemekten sonra 2 kapsül kollajen aç karnına su alabilir. -Dibi takdirde ağır bir yemek oldu, sonra kapsül çekmeden önce üç-dört saatlik bir boşluk bırak. Bunun nedeni kollajen arıza yok etmeli ve sindirilmiş, hangi etkisiz hale getirebilir. Enjeksiyon, Doktor bir şişe (yaklaşık 100 ml), haftada iki kez enjekte. Kremler, vücut gerekli alan üzerinde önerilen şekilde uygulanabilir.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Riskleri kolajen takviyesi

Birçok avantaj kolajen takviyesi olsalar da, alerjik reaksiyonlar, bazı durumlarda da bildirilmiştir. Yan etkileri, kişiye uygulandı kolajen takviyesi tedaviye göre değişebilir. Bu kötü sonuçlara geçtiği için başlıca nedeni vücut ek reddeder veya bir hevesli bir şekilde Eğer, bireysel önerilen doz fazlası gerekir olduğunu.

  • Alerjik reaksiyon kolajen tabletleri ve diğer ek yaygın yan etkileri biridir. Bu durumda, bireylerin deri döküntüleri, patlama gibi belirtiler görülebilir, bulantı, kusma, solunum güçlüğü, kan basıncı ve cilt ülserleri dalarak indüklenen.
  • Bazı kişilerin özellikle oral kolajen takviyesi üzerinde iseniz, gıda duyarlılığı de muzdarip olabilir. Tavuk veya inek ürünler dışında çoğu kolajen takviyesi yapılır beri doğum kontrol hapı bireyler belirli gıdalar karşı duyarlılık geliştirmek eğilimindedir.
  • Kolajen tabletleri de ağızda kötü tat hissi bırakabilirsiniz. Sürekli hap kullanımı tadı alter ve kötü nefes bırakın dil üzerinde bir kaplama oluşumuna neden olabilir.
  • Enjekte kollajen da payını riskleri vardır. Şırınga steril değil diye site enjeksiyon enfekte. Bir hafta sürebilir morarma ve cilt pigmentasyonu enjeksiyon yerinde de görülmektedir. Morarma hemen tedavi edilmezse kalıcı yara izi de bazı durumlarda ortaya çıkabilir.
  • Başka bir ağır kolajen cilt nekrozu oluşumunu komplikasyondur. Bu ciddi bir durum olduğunu nerede dokulara, yetersiz kan akımı neden olan dengesiz bir görünüm. Yüz ve cilt sıkılığını hatlarını neden olabilmektedir. Aşırı durumlarda, uygun kan dolaşımını yokluğunda hücreleri yok.
  • Otoimmün bozukluklar muzdarip insanlar kesinlikle herhangi bir biçimde kollajen takviyeleri alarak kaçınmalısınız. Bu, özellikle herpes simpleks muzdarip insanlar için geçerlidir. Vücudun yabancı bir madde davranır ve reddetmek, yüz ve kol ve bacaklar şişme olarak gözlenen bir alerjik reaksiyon sonucunda eğilimindedir.
  • Diğer komplikasyonlar kolajen takviyesi anormal ritim kalp, kabızlık, genel vücut zayıflığı, hiperkalsemi, kas ağrıları ve ağrı eklem vb içerir.

Pratisyen hekim bireysel şartlarına göre kolajen takviyesi doz belirler. Hastalık ya da eksikliği için ek çekerken bir uzmana danışmak her zaman daha iyidir.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın