» » Kolajen Takviyesi Seçmek Için Nasıl?

Kolajen Takviyesi Seçmek Için Nasıl?

Kolajen cilt destekler ve hareketleri bizim organları doğal aralığı önemlidir çünkü kolajen takviyesi son derece popülerdir. Kollajen alt yapısını kas, tendon, kıkırdak, ligamentler ve kemikler için hayati önem taşımaktadır. Cildin sarkmasını ve kırışıklıkları kollajen kaybına geliştirmek.

Evinizde hissedin ve kolajen takviyesi ile birlikte canlı görünümlü cildinizi korumak için kullanın bazı büyük doğal tarifleri için inanılmaz popüler Doğal Skinsationalkontrol öneririz. Bu kitapta tarifleri doğru takviyesi için mükemmel bir tamamlayıcı vardır.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Kolajen takviyesi seçmek için nasıl?

Kolajen Takviyesi Seçmek Için Nasıl?Artrit veya ağrı kemik ile ilgili rapor ile birçok kişi işlevi artan ve kolajen takviyesi kullanarak zaman ağrı azalmıştır. Ortopedik cerrahi düşünüyorsanız veya acıyor mu, şiddetle, işlevsellik, dayanıklılık geliştirmek ve ağrı düzeyleri azaltmak görmek için kolajen takviyesi programı düşünün.

Birçok kişi de kolajen topikal ve takviyesi ile saç, cilt ve tırnak görünümünü artırmak için kullanın. Şu anda birçok dudak plumpers, deri ürünleri ve diğer kollajen artış kollajen başvurusu üzerine takviyeleri ve kollajen daha genç bir görünüm oluşturmak için düşündüm çünkü bu tout.

Kollajen enjeksiyonları, krem ve diğer yüz kollajen ürünler giderek daha popüler ve kullanılabilir hale gelmektedir.

Bir rejim kolajen takviyesi başlayan düşünüyorsanız, bir kaç şey önce düşünmelisiniz vardır.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

İhtiyacınızı belirleyin

Kollajen artritik değişiklikler, kemik ağrısı veya bir hasarı onarmak için alıyorsanız, sık sık kullanılabilir Glucosamine kombinasyonlar – glukozamin, kondroitin, MSM-gibi düşünün isteyeceksiniz.

Estetik cilt amaçlı kollajen takviyeleri ilgileniyorsanız, daha fazla sigara Glucosamine ek ilgi duyarız. Not kollajen üç tür vardır: kollajen ı, II ve III. Kollajen II, genelde artrit ile ilgili ihtiyaçlarınız için kullanılır.

Eşlik eden takviyeleri belirlemek

Vitamin C's ana işlevi kollajen yapmaktır ve lizin Kolajen oluşumuna yardımcı olur. C vitamini takviyeleri gut veya diğer ilaçlar nedeniyle tahammül edemez, ASKORBİL Palmatate bilinen Vitamin C Ester C şeklinde düşünün; hazır olduğunu ve vücudun daha iyi hoş çok az asittir.

C vitamini takviyeleri online satın alabilirsiniz. Kollajen çalışmak için C vitamini C vitamini ek olarak, C vitamini besin alımını artırmak için göz alamam olması gerekir.

Alfa lipoik asit, kolajen takviyesi ve kendisini, iş yapmak için gerekli değil iken hizmet için “ geri dönüşüm ” zaten vücudunuzun böylece zaten formu ve kollajen sürdürmek için çalışma C vitamini etkinliğinin artırılması, C vitamini besin. Alfa lipoik asit da kemik ağrısı veya yaralanma ile ilişkili şişliği azaltmak için büyük bir çok amaçlı antioksidan. Bu toksinler kaldırmak ve sıvı eklemde ağrı neden ve cildinizi de bir görünüm için büyük işlevselliğini geliştirmek.

Glukozamin, artrit ve diğer kemik ağrısı sorunları için kolajen takviyesi ile tandem çalışır ama kolajen üretimini veya bakım doğrudan etkilemez. Niyetinizi estetik için gibi kırışıklıkları önlemek için yapıldığından kollajen tutmak için ise, C vitamini gerekli bir ekidir. Diğer tipik “ güzellik ” kollajen ayırdığınız için nedenleri şunlardır zayıf tırnaklar ve kırılgan saç ile ilgili.

Eğer amacınız ağrı yönetimi için ortak takviyeleri satın almak, glukozamin tabletleri gibi bu kullanılmak üzere tasarlanan bir kombinasyonu ek arayın. Glukozamin ve kondroitin takviyeleri nispeten ucuz ve etkili olabilir. Bu yüzden genellikle kemik sağlık nedeniyle kullanılır.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Uygun dozda belirlemek

Dozlarda kollajen alarak nedeni ile belirlenir. Yok görünüyor kollajen suda çözünen ve hızla vücuttan atılır beri aşırı doz riski olmak. Ancak bu o düzenli olarak doldurulan gerektiği anlamına gelir.

FDA gıda madde kolajen takviyesi olarak görüyor. Güzellik ile ilgili nedenler veya romatoid artrit için ilişkili olmayan genel kemik desteği için kollajen alıyorsanız yaklaşık 5-6 gram yeterli. Büyük bir seçenek olduğunu “ Super kollajen + C, tip ı ve III ” Neocell laboratuvarlar tarafından. Bu set 250 satıyor yaklaşık 20 $ Amazon için hap.

Eğer sen are seyir için adres artrit ağrı, özellikle romatoid artrit, dozlarda kollajen II daha belirgin ve aralığında herhangi bir yerde 5 günde 10 gram olabilir gerekir. Müşterek şişme, inflamasyon ve ağrı, böylece etkili bir çözüm olabilir kollajen tip II kullanımını azaltır.

Yale Ortopedik Cerrahlar Glucosamine tavsiye been ve invaziv cerrahi mümkün olduğunca kaçınmak için kolajen takviyesi. Schiff müşterek ücretsiz Plus ile Glucosamine Chondroitin MSM ve kollajen tozu kuru karışım gibi markalar, bu amaç için yeterli dozlarda içerir.

Bir fiyat aralığı seçin

Çünkü onlar sık sık işlevi artan ağrı ve ilaç kullanımı azaltmada etkili Glucosamine ve kollajen kombinasyonları daha pahalı ama buna değer genel olarak kabul. Artrit ağrı yardım ettim genellikle üç ay içinde bilir. Schiff marka adı "Özgür hareket" gibi birçok varyasyonu vardır.

Doktorunuza veya eczacınıza büyük olasılıkla düşündükleri bir marka özellikle yararlı tavsiye ederim; artritik koşulları arkadaşlarıyla sık sık etkili takviyeleri de için iyi bir öneriniz var.

Makul maliyet üzerinde skimping olmadan günlük kullanım için satın almak Ödeyebileceğinizden bir marka seçin. İyi bir çok amaçlı, glukozamin kolajen takviyesi denir “ Super kollajen + C, tip ı ve III ” Neocell laboratuvarlar tarafından.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Alerji, ilaç ve yaşam tarzı çakışmaları değerlendirmek

Herhangi bir potansiyel allerjenler vitamin şişesi etiketleri gözden geçirmeniz gerekir bu yüzden şeker, buğday, Maya, gluten, soya, tuz veya kabuklu deniz ürünleri, bazı ek kapsül içerir. Kabuklu deniz ürünleri, özellikle, bir risk ile Glucosamine ek olduğunu ve ve bazı yüksek tansiyon ilaçları ile çakışabilir.

Deli dana hastalığı veya sığır eti ürünleri üzerinde yapıldığından kuşkulanıyorsanız, kollajen tavuk veya sığır tabanlı olup olmadığını da değerlendirmek. Vejeteryanlar ve vegans Ayrıca kollajen tüm onların ilave kaynak dikkatle değerlendirmek isteyeceksiniz. Glucosamine genellikle vegans veya vejetaryenler için bir ürün olarak kullanılabilir değil.

Kolajen takviyesi, farklı bir formu sadece daha yüksek dozlarda doğal kolajen üretmek, Vitamin c vitamini takviyeleri gibi çok popüler bir besin takviyesi olan sıvı vitamin C gibi çeşitli biçimlerde mevcuttur vitamin alıyor. Bazı vejetaryenler de ürünleri gibi düşündün mü “ Multi-Scorb ” ilerici Labs tarafından hangi korumak ve kendi kollajen bilinen hiçbir hayvan ürünleri ile kurmak için tüm ek içerir.

Kolajen Takviyesi Seçmek Için Nasıl?

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın