» » Kolajen Takviyesi Cilt Için

Kolajen Takviyesi Cilt Için

Kolajen takviyesi kez cilt geliştirmek anti aging ürünleri olarak pazarlanmaktadır. Protein bulundu sizin vücut boyunca bağ dokularda kollajen cildinizi önemli bir bileşenidir. Sen yaş olarak, cildinizin iç tabaka kollajen kaybeder ve sonuç olarak daha az esnek ve sert ve bozmaya karşı daha savunmasız hale gelir.

Ancak, kolajen takviyesi kollajen geri yükleyebilir ve yaşlanma sürecini tersine iddialarına rağmen kolajen takviyesi cilt yararlanabilir kanıt eksikliği var.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Kollajen takviyeleri sağlık yararları:

Kolajen Takviyesi Cilt IçinBugüne kadar çok az sayıda çalışmalar kollajen takviyeleri sağlığa etkileri test ettik. Mevcut araştırma bazı bulgular şunlardır:

1. Kemik sağlığı

Maturitas dergide yayınlanan 2010 çalışmada araştırmacılar, kolajen takviyesi Postmenopozal Kadınlarda kemik sağlığını geliştirmek başarısız oldu bulundu. Çalışma için 71 osteopeni kadınlarla hydrolyzed kolajen takviyesi ya da plasebo 24 hafta boyunca her gün almaya atanmıştır.

Kolajen takviyesi kemik metabolizması üzerindeki tüm efektler üretmek değil sonuçlar ortaya koydu.

2. Vücut kompozisyonu

Hydrolyzed kolajen takviyesi yağsız vücut korumaya yardımcı Amerikan Diyetetik Derneği Dergisi 2009 çalışmada göre yaşlı kadınlarda toplu alarak. Çalışma dahil dokuz sağlıklı yaşlı kadın, her kim hydrolyzed kolajen takviyesi 15 gün süreyle verildi.

Kolajen takviyesi için ortak kullanım alanları

Bazı savunucuları kolajen takviyesi yararlar sunmaktadır olduğunu iddia:

  • Cilt, saç ve tırnak içinde iyileşme
  • daha iyi göz sağlığı
  • kalp hastalığına karşı koruma
  • atletik performansı daha iyi
  • daha güçlü kemikler
Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Kollajen ek biçimleri:

1. Hydrolyzed kolajen

Hydrolyzed kollajen kollajen hayvansal kemik ve/veya bağ dokusu elde edilen aşağı kırarak üretilen bir maddedir. Kolajen içeren bileşiklerin ayrışma tepki su molekülleri ile hidroliz adlı bir işlem aracılığıyla bozuldu. Birçok ürün kolajen takviyesi veya hydrolyzed kollajen kollajen tabanlı güzellik ürünleri içeren olarak pazarlanmaktadır.

2. Kollajen enjeksiyonları

"Dolgu" anılacaktır, kozmetik prosedür bir tür (örneğin, ince çizgiler) Cilt yaşlanma belirtileri azaltmak için belirli maddelerin enjekte içerir. Poly-L-laktik asit dolgu maddeleri, örneğin, uyarıcı kolajen üretimini cilt tarafından yaşlanma etkilerini defetmek yardımcı. Dolgu maddeleri genellikle güvenli kabul edilir, ancak onlar bazen yan etkileri gibi deri renk değişikliği ve alerjik reaksiyonlara yol. Dahası, bu yordamları anti-aging etkileri geçicidir ve sonuçları korumak için tekrar tedavi gerektirir.

3. Kollajen krem

Kremler, losyonlar veya diğer güzellik ürünleri kolajen içeren anti-aging etkileri için bilimsel kanıt eksikliği şu anda. Ancak, ön araştırma DHEA cilde uygulayarak kolajen üretimini teşvik etmek ve yaşlanma azaltmaya yardımcı kılsın göstermektedir. Bu bulgu daha büyük klinik test edilebilir olduğundan, DHEA bazlı cilt bakım ürünleri kullanmadan önce bir dermatolog danışabilirsiniz önemlidir.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Kolajen takviyesi kullanarak

Kolajen takviyesi kullanımı anti-aging amaçlı veya kronik bir durum tedavi düşünüyorsanız, ek rejimine başlamadan önce doktorunuzla konuşun.

Kolajen Takviyesi Cilt Için