» » Kolajen Takviyesi Cilt Bakımı Için

Kolajen Takviyesi Cilt Bakımı Için

Fikir ki bazı kollajen yutma inekler kıkırdak türetilmiş takviyeleri, vücudun kendi kollajen sağlığına katkıda bulunacak, bize göre yutması zor olduğunu! Ve binlerce insan, kollajen ve bu yüzden inanç onları genç bir görünüm geri kazanmak yardımcı olacak ek olarak 'hydrolyzed' kolajen denilen henüz tüketir.

Yaşlanma ile vücudun doğal kolajen üretimini yavaşlamaya başlar ve güneşe maruz kalma ve kirliliğe neden serbest radikal hasar cilt onun elastikiyetini kaybeder ve kırışıklıklar için daha fazla eğilimli olur anlamına gelir.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Kolajen takviyesi

Kolajen Takviyesi Cilt Bakımı IçinKolajen takviyesi doğal bu kollajen kaybını tersine gerekiyordu ama nasıl bir inek kollajen yutma muhtemelen yardımcı olabilir görmek zordur. Bir başlangıç için kollajen vücuttaki en bol protein ve bu yüzden zaten birkaç kilo var.

Yani ek bir inek kollajen birkaç miligram tamamen alakasız, ondan beri biz yine de kolajen absorbe edemez gibi özellikle bizim sindirim enzimleri bu içinde birkaç basit amino asitler için-aşağı kıracak!

Bol meyve ve sebze, güneşten uzak kalan yemek ve sigara tarafından kendi kollajen sonra bakabilirsiniz iyi haberdir.

Flavonoidler denir sebze ve meyve içinde bulunan besin, bir grup uzun bir süre için tanınan sağlığına önemli varlık olarak. Ama son zamanlarda, bir bölümü anthocyanidins denilen flavonoid aile tespit edilmiştir destekleyen ve vücuttaki kolajen açısından zengin yapıların tamir özellikle önemli varlık olarak. Bitkiler, bu anthocyanidins meyve verecek ve onların inanılmaz zengin renkler çilek Renkverenler için sorumludur.

Bazı kanıtlar anthocyanidins korumak ve güçlendirmek kolajen ve elastin tam anlamıyla serbest radikallerin ve yıkıcı enzimlerin collagenases biz yaş olarak, bizim kollajen giderek zayıflamaya bilinen adı verilen eylem engelleyerek gösteriyor. Çoğu kişi sadece bu gıdaların önemli bir etkiye sahip olmak yeterli yeme sorunu bu.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Kolajen takviyesi cilt bakımı için

Batı dünyasının çoğu yaşlanma belirtileri mücadele için bir arayış olduğunu, ancak bunu yapmanın daha az müdahaleci yollarını aramaya giderek daha popüler hale geliyor gibi görünüyor. Yani neden bu yaş ile bizim cildin görünümünü düşer mi ve ne hakkında mı?

Kollajen bağ dokusu bizim vücut boyunca bulunan bir proteindir ve cildimiz, önemli bir bileşenidir. Biz yaş olarak, iç tabaka bizim cildin kollajen, yapım o daha az esnek ve sağlam ve daha fazla hasar ve göze çarpan deri sagginess ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtileri karşı savunmasız kaybeder.

Kolajen Takviyesi Cilt Bakımı Için

Genç cilt, kollajen çerçeve sağlam ve elastik cilt nemli kalır. Esnek yanı sıra günlük çevresel pozlama kabul birçok yüz ifadeleri. Ama, zaman içinde destek yapısı zayıflatır ve cilt onun elastikiyetini kaybeder. Cilt onun sesi kaybetmeye başlar destek kollajen sabırlıdır.

Büyük ihtimalle 'kollajen enjeksiyonları' veya 'kollajen krem' duydum helping erkekler ve kadınlar için Güzellik Sektörünün Bulusma cevap mücadele yaşlanma belirtileri.  Ancak, son zamanlarda, iç kolajen takviyesi yaşlanma belirtileri mücadele yardımcı olmak için etkili bir yol tavsiye edilmiştir. Çalışmalar, kollajen kapsül alarak yeni kolajen oluşumunu böylece hareket bir anti-aging ek vücut tarafından etkinleştirir göstermiştir.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Kollajen molekülü kendi içinde absorbe olmak çok büyük tarihsel olarak düşünülmüştür ama yeni gelişmeler takviyeleri şeklinde kollajen biyoyararlanım yapımında dikkat edilmiştir. En kollajen tabanlı güzellik takviyeleri piyasada 'hydrolyzed kollajen' – hayvan kemik ve/veya bağ dokusu elde edilen kollajen aşağı kırarak üretilen bir madde dediğimiz içerir. Kolajen içeren bileşiklerin ayrışma tepki su molekülleri ile hidroliz adlı bir işlem aracılığıyla bozuldu.

Kolajen takviyesi yaş ile kollajen tükenmesi nedeniyle istenmeyen görünümünü artırabilir. Sağlıklı insanlar genellikle kolajen takviyesi almak gerekmez, ancak genç bir görünüm tanıtmak için onları almak birçok kişi seçin. Kollajen takviyeleri gelmek farklı dozlarda, çünkü onlar çok, artrit yönetimi gibi başka amaçlar için kullanılır. Güzellik ek olarak kullanıldığında, kollajen-meli var olmak sınırlı yaklaşık beş ya da altı gram her gün.

Kollajen alarak takviyeleri diyet yeterli Vitamin C ve amino asit 'lisin' önemlidir. Vücuttaki kolajen oluşturmak için sorumlu ve kollajen çalışmak için gerekli olduğu gibi bazı kollajen takviyeleri Ayrıca C vitamini içerir. Alfa lipoik asit, vücutta C vitamini etkinliğini maksimize kollajen ile alarak düşünün başka bir ektir.

Kolajen takviyesi kullanımı anti-aging amaçlı veya kronik bir durum tedavi düşünüyorsanız, doktorunuza veya doğal sağlık ek rejimine başlamadan önce profesyonel konuş.

Kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın