» » Kolagenas Papildai Odos

Kolagenas Papildai Odos

Mintis, kad rijimo kai kolageno papildai, iš karvių kremzlės, prisidės prie savo organizmo kolageno sveikatai yra, mūsų nuomone, sunku nuryti! Ir dar tūkstančiai žmonių vartoja kolageno ir taip vadinamas "hidrolizuoti" kolagenas, kaip papildai įsitikinę, kad tai padės jiems atgauti jaunatvišką išvaizdą.

Su senėjimu, organizmo natūralių kolageno gamybai pradeda sulėtėja ir laisvųjų radikalų žalą saulėje ir tarša-tai oda praranda savo elastingumą ir tampa labiau linkę į raukšles.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Kolagenas papildai

Kolagenas Papildai OdosKolagenas papildai turėtų pakeisti natūralių kolageno praradimas, bet sunku pamatyti, kaip ryti kai karvė kolageno gali galbūt padėti. Norėdami pradėti, kolagenas yra labiausiai paplitęs baltymas organizme ir taip mes jau turime keletą kilogramų ji.

Taigi keletą miligramų karvė kolageno ir papildyti yra visiškai netinkama, ypač dėl to, mūsų virškinimo fermentų bus ją padalyti į keletą paprastų amino rūgščių – kaip mes negali absorbuoti kolageno vistiek!

Geros naujienos yra tai, kad galite šeimininkauti savo kolageno valgyti daug vaisių ir daržovių, esančių iš saulės ir ne rūkyti.

Vienos grupės maistinių medžiagų, rasti vaisių ir daržovių vadinamas flavonoidų ilgą laiką buvo pripažintos kaip svarbu sveikatai. Bet visai neseniai, pasidalijimas vadinamas antocianidinų flavonoidų šeimos pažymėtos kaip ypač svarbu remti ir remonto kolageno turtingas struktūrų organizme. Įmonėse, šių antocianidinų yra atsakingi už pigmentai, kad duoti vaisių ir uogų savo Pasakų sodrios spalvos.

Kai kurie faktai rodo, kad antocianidinų apsaugoti ir stiprinti kolageno ir elastino tiesiog blokuoja laisvuosius radikalus ir žalingos fermentų vadinamas collagenases žinoma, kad palaipsniui susilpninti mūsų kolageno kaip mes amžiaus. Problema yra tai, dauguma žmonių tik nevalgo pakankamai šių maisto produktų, kad didelės įtakos.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Kolagenas papildai odos priežiūros

Atrodo dauguma Vakarψ pasaulis yra Quest kovoti su senėjimo požymius, bet tampa vis populiaresni ieškoti mažiau ribojančių būdų tai padaryti. Taigi kodėl gi būtent mūsų odos išvaizdą pablogina su amžiumi ir ką galime padaryti apie tai?

Kolagenas yra baltymas, randamas jungiamuosius audinius visame kūne, ir yra pagrindinis komponentas, mūsų oda. Kaip mes amžiaus, mūsų odos vidinis sluoksnis netenka kolageno, todėl mažiau elastinga ir tvirtai ir labiau pažeidžiami žalą ir pastebimi požymiai senėjimo, pavyzdžiui, odos sagginess ir raukšles.

Kolagenas Papildai Odos

Jaunai odai, kolageno sistema yra sveika ir oda išlieka drėkinimo ir elastinga. Jis yra tvirtas, kad mes priimti bei kasdien aplinkos poveikio daug veido išraiškos. Bet, laikui bėgant, į paramos struktūra silpnina ir oda praranda savo elastingumą. Oda pradeda prarasti savo tonas kaip kolageno paramos vilki žemyn.

Jūs tikriausiai girdėjote apie "kolageno injekcijas", arba "kolageno kremai", grožio pramonėje atsakymas į vyrų ir moterų kovos senėjimo požymius.  Tačiau visai neseniai, vidaus kolageno papildai buvo rekomenduojama kaip efektyviai padeda kovoti su senėjimo požymius. Tyrimai parodė, kad atsižvelgiant kolageno kapsulės aktyvina naujų kolageno susidarymą organizme, todėl veikia kaip anti-senėjimo papildyti.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Kolageno molekulės istoriškai laikomas pernelyg didelis turi būti absorbuota viduje bet naujų pažangių pastebėtas darant kolageno biologiškai papildų forma. Labiausiai kolageno pagrindu grožio papildai į rinką yra vadinamąją "hidrolizuotas kolagenas" – medžiagos, pagamintos iš skaidyti iš gyvūnų kaulų ir (arba) jungiamojo audinio kolageno. Kolageno skirstoma naudojant procesą, vadinamą hidrolizės, apimančiai junginių skilimo reakcija su vandens molekulių.

Kolagenas papildai gali pagerinti nepageidaujamam išvaizda sukelia kolageno sluoksnio su amžiumi. Sveikiems žmonėms paprastai nereikia imtis kolageno papildai, bet daugelis žmonių pasirinkti į juos skatinti jaunatvišką išvaizdą. Kolagenas papildai ateiti skirtingų dozių, nes jie naudojami kitiems tikslams, pavyzdžiui, artritas valdymo. Kai naudojamas kaip grožio priedas, kolageno turėtų būti tik maždaug penkių ar šešių gramų per dieną.

Kai atsižvelgiant kolageno papildai, svarbu turėti pakankamai vitamino C ir amino rūgščių "lizinas" su maistu. Kai kurie kolageno papildai taip pat yra vitamino C, nes ji yra atsakingi už kolageno organizme ir reikalingi kolageno dirbti. Alfa lipoinė rūgštis yra dar vienas priedas prie apsvarstyti galimybę imtis su kolageno, nes tai padidina efektyvumą vitamino c organizme.

Jei jūs svarstote kolageno papildai naudoti anti-senėjimo tikslais arba gydymo lėtinė liga, kalbėti su gydytoju ar gamtos sveikatos profesionalus prieš pradedant savo papildyti režimas.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas