» » Kolagenas Papildai Odai

Kolagenas Papildai Odai

Kolagenas papildai yra dažnai parduodamas kaip anti-senėjimo produktų, kurie padeda pagerinti odos. Baltymo randama jungiamojo audinio visą savo kūną, kolagenas sudaro pagrindinę jūsų odos. Kaip jūs amžiaus, jūsų odos vidinis sluoksnis netenka kolageno ir todėl tampa mažiau elastinga ir tvirtai ir labiau pažeidžiamas.

Tačiau, nepaisant to, tvirtina, kad kolagenas papildai gali atkurti kolageno ir senėjimo procesą, yra trūko įrodymų, kad kolagenas papildai gali būti naudinga jūsų odai.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Kolagenas papildai nauda sveikatai:

Kolagenas Papildai OdaiIki šiol labai mažai tyrimų išbandyti kolageno papildai poveikio sveikatai. Štai kai kurios išvados, turimus mokslinių tyrimų:

1. Kaulų sveikatą

2010 M. tyrimas leidinyje Maturitas, mokslininkai nustatė, kad kolagenas papildai nesugebėjo pagerinti kaulų sveikatą menopauzės. Tyrimo, 71 moterims su osteopenija buvo priskiriama imtis hidrolizuotas kolagenas papildai arba placebo kiekvieną dieną 24 savaites.

Rezultatai parodė, kad kolagenas papildai negamino bet kokį poveikį kaulų metabolizmas.

2. Kūno sudėties

Atsižvelgiant hidrolizuotas kolagenas papildai gali padėti išlaikyti liesos kūno masės vyresnio amžiaus moterims, atsižvelgiant į 2009 m. tyrimo Amerikos dietologų asociacijos leidinyje. Tyrime dalyvavo devynios sveikų vyresnio amžiaus moterų, visi jie buvo suteikta hidrolizuotas kolagenas papildai 15 dienų.

Bendro naudojimo dėl kolageno papildai

Kai kurie šalininkai teigia, kad kolagenas papildai suteikia daug naudos, įskaitant:

  • pagerinti odos, plaukų ir nagų
  • geriau akių sveikata
  • apsaugos nuo širdies ligų
  • stiprinti sportininko pasirodymą
  • stipresni kaulai
Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Papildomų formų kolageno:

1. Hidrolizuoti kolageno

Hidrolizuotas kolagenas yra medžiagos, pagamintos iš skaidyti iš gyvūnų kaulų ir (arba) jungiamojo audinio kolageno. Kolageno skirstoma naudojant procesą, vadinamą hidrolizės, apimančiai junginių skilimo reakcija su vandens molekulių. Daug produktai parduodami kaip kolagenas papildai ar kolageno grožio produktų sudėtyje yra hidrolizuotas kolagenas.

2. Kolageno injekcijai

Vadinama "užpildas", vienos rūšies kosmetikos procedūra apima injekcijų tam tikrų medžiagų, siekiant sumažinti senėjimo odos (pvz., baudos linijos) požymiai. Poli-L-pieno rūgšties užpildų, pavyzdžiui, padėti kovoti su senėjimo poveikį skatina kolageno gamybą odoje. Nors užpildais, paprastai laikomi patikimais, jie kartais sukelti šalutinį poveikį, pavyzdžiui, odos spalvos pakitimas ir alerginės reakcijos. Be to, šios procedūros anti-senėjimo poveikis yra laikinas ir reikalauti kartoti gydymo išlaikyti rezultatus.

3. Kolageno kremai

Šiuo metu trūksta mokslinių įrodymų dėl anti-senėjimo poveikis kremai, losjonai ar kitų grožio produktų, kurių sudėtyje yra kolagenas. Tačiau preliminarūs tyrimai rodo, kad taikant DHEA odą gali padėti skatinti kolageno gamybą ir padeda sumažinti senėjimo požymius. Kadangi ši išvada dar turi būti išbandyta daug klinikinių tyrimų metu, svarbu pasitarti su dermatologu prieš naudodami DHEA pagrindu odos priežiūros produktus.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Naudojant kolageno papildai

Jei jūs svarstote kolageno papildai naudoti anti-senėjimo tikslais arba gydymo lėtinė liga, pasitarkite su gydytoju prieš pradedant savo papildyti režimas.

Kolagenas Papildai Odai