» » Kolagēna Atsauksmēm Un Informācijas

Kolagēna Atsauksmēm Un Informācijas

Kolagēns ir viela, kas veidojas dabiski iestāde. Tomēr šīs vielas ražošana samazinās, kā cilvēku vecumdienām. Zemu ražošanas rezultāti var ietvert grumbas, retināšana ādu un trausliem matiem starpā.

Ir pieejamas vairākas collagen bagātinātāji var atjaunot kolagēna ķermeņa apjomu tirgū. Daudzi cilvēki izmanto collagen bagātinātāji samazināt rindas vai grumbas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Kas ir kolagēna?

Kolagēna Atsauksmēm Un InformācijasKolagēns ir atrodami struktūras saistaudu olbaltumvielu. Tā ir svarīga, veicot noteiktas ķermeņa daļas, piemēram, nagi spēcīgi un ir arī svarīgs faktors locītavu veselībai. Collagen bagātinātāji nāk dažādās formās. Viens no visbiežāk sauc želatīnu.

Ilgu laiku želatīns kolagēna Nomaiņa tika izmantota, un ir domājams, stiprina nagus un matus. Personām, kas cieš no apstākļiem piemēram, osteoartrīts un Reimatoīdais artrīts bieži vien collagen bagātinātāji aizstāt kolagēna locītavās.

Collagen bagātinātāji lielākoties izmanto šādos gadījumos ir vistas kolagēna kā aktīvo sastāvdaļu. Pastāv arī kolagēna krēmi, kas tiek piemērotas uz ādas, lai samazinātu grumbu un līnijas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Kā darbojas Collagen

Kolagēns ir sava veida šķiedru proteīnu, kas parasti atrodas organizācijas cilvēkiem un pat zīdītāju. Tas sniedz atbalstošu struktūra dažādām ķermeņa audiem, piemēram, muskuļu, kaulu un saišu un liedz tiem, kas viens no otra. Tā darbojas ar citu maisījumu sauc elastīna sniegt izturības un cietības audos.

Kolagēna darbojas arī paturēt meklē stingri, stingri, elastīgu un jaunības meklē ādu. Jaunieši dabiski ražot vairāk kolagēna nekā gados vecāki cilvēki. Ar vecumu, kolagēna ķermeņa sabojājas vadošo grumbas un IELOČU ap muti. Kā, piemēram, izraisa meklē vairāk jauneklīgāku ādas kolagēna stimulēšana. Viela ir izmantota ilgu laiku šajā cīņā pret novecošanās pazīmes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Kolagēna plastiskā ķirurģija

Kolagēna darbojas samazināt novecošanās pazīmes, plumping līdz ādu, padarot to stingru un elastīgu šķiedru un stabilas vielas struktūras dēļ. Daudzi plastikas ķirurgu izmantot vielas sniegt saviem klientiem jauneklīgais izskats. Šajā gadījumā kolagēna tiek injicēts tieši uz ādas jomās ar iedobumu, izveidoja grumbas.

Kolagēna plumps līdz grumbas, padarot to mazāk pamanāmas. Kolagēna injekcijas var ilgt līdz sešiem mēnešiem pēc tam vienam ir iet caur to pašu procedūru, lai uzpildītu grumbas. Procedūru var veikt dažas stundas vai minūtes atkarībā no grumbu apjomu.

Kolagēns ir dažādām citām vajadzībām, ieskaitot mākslīgās ādas būvniecības cietušie sadedzināt. Kolagēnu, kas izmanto šīs procedūras parasti iegūst no liellopu vai zirgu avotiem aizstāt zaudēto ādas rezultātā trešās puses apdegumus. Nesen kolagēnu no cilvēka avotiem ir kļuvusi pieejama ādas nomaiņas gadījumā apdegumiem gan tas ir dārgāks.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Collagen bagātinātāji priekšrocības

Daudzi cilvēki veic kolagēns papildinājumi sakarā ar būtisku veselības pabalstus, tā ir uz ķermeņa. Anekdotiski ziņojumi norāda, ka ir daži uzlabojumi, ja ņem. Tomēr maz pētījumu ir darīts, lai atbalsta efektivitāti, šie papildinājumi.

Pēc būtības norādīja, lai palīdzētu indivīdiem ar artrītu un citām slimībām, locītavām un kauliem, kas ietekmē. Kolagēna palīdz palielināt mobilitātes un mazinātu sāpes. Kolagēnu, domājams arī uzlabot izskatu ādas, nagus un matus. Pastāv dažādi aktuāli veselības produktiem, kas ir pieejami, lai uzlabotu izskatu ādu. Kolagēna injekcijas parasti pārvalda izlabot ādas atkāpes un jāuzbužina ādas plastikas ķirurgiem.

Kolagēna Atsauksmēm Un Informācijas

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Kolagēna pret artrītu

Dažādi pētījumi liecina, ka vistas collagen bagātinātāji var būt efektīva, ārstējot sāpes, pietūkums, kā arī ap locītavu stīvums. Šāda veida kolagēna izmanto galvenokārt cilvēkiem, kas cieš no Reimatoīdais artrīts. Pētījumi arī norāda collagen bagātinātāji izmanto olbaltumvielas un aminoskābes papildina palīdzību uzlabojot mobilitāti un elastību sportisti.

Kolagēna blakusparādības

Ņemot collagen bagātinātāji blakusparādības atšķirties atkarībā no tā, kāda veida kolagēna papildinājums ir izmantots. Kolagēna krēmi būs ievērojama ietekme uz seifu un nav sejas vai ādas. Mutvārdu collagen bagātinātāji tikai radīt briesmas, ja vienam ir pārtikas uzskatus; Lielākā daļa collagen bagātinātāji ir izgatavotas no produktiem, kas iegūti govīm un vistām.

Kolagēna injekcijas var izraisīt dažas blakusparādības privātpersonām ar alerģiskām reakcijām pret injekciju. Tomēr pārbaudes parasti veic pirms injekcijas, lai noteiktu, vai persona ir šāda veida alerģijas. Tiem, kas ar auto imūnsistēmas traucējumi, piemēram, herpes simplex var rasties uzliesmot-up, jo ķermenis reaģē uz jauno vielu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums