» » Kolagen Suplementy Dla Skóry

Kolagen Suplementy Dla Skóry

Kolagen suplementy są często sprzedawane jako produkty anty-aging, które przyczynić się do poprawy skóry. Białko znajduje się w tkanki łącznej w całym organizmie, kolagen jest głównym składnikiem skóry. Wraz z wiekiem, wewnętrzne warstwy skóry traci kolagen, a w efekcie staje się mniej elastyczna i jędrna i bardziej podatna na uszkodzenia.

Jednak mimo deklaracji, że kolagen suplementy można przywrócić kolagenu i odwrócić proces starzenia się, jest brak dowodów, że kolagen suplementy mogą korzystać skóry.

Kliknij tutaj, aby kupić dodatek kolagenu

Korzyści zdrowotne wynikające z uzupełnienia kolagenu:

Kolagen Suplementy Dla SkóryDo tej pory bardzo niewiele badań testowałem zdrowie suplementy kolagen. Oto niektóre wyniki dostępnych badań:

1. Bone zdrowia

W 2010 badanie opublikowane w czasopiśmie Maturitas naukowcy odkryli, że kolagen suplementy udało się poprawić zdrowie kości u kobiet po menopauzie. Badania 71 kobiet z osteopenią zostały przypisane do uzupełnienia hydrolizat kolagenu lub placebo codziennie przez 24 tygodnie.

Wyniki wykazały, że kolagen suplementy nie przyniosły żadnego wpływu na metabolizm kości.

2. Skład ciała

Hydrolizat kolagenu suplementy mogą pomóc zachować chudego ciała biorąc masy w starszych kobiet, wynika z badań 2009 w Dzienniku Amerykańskie Towarzystwo dietetyczne. Badaniu udział dziewięć zdrowych kobiet starszych, z których wszyscy otrzymali hydrolizat kolagenu suplementów na 15 dni.

Typowe zastosowania kolagen suplementy

Niektórzy zwolennicy twierdzą, że kolagen suplementy oferuje szereg korzyści, w tym:

  • poprawę skóry, włosów i paznokci
  • lepsze zdrowie oczu
  • Ochrona przed chorobami serca
  • zwiększona wydolność
  • silniejsze kości
Kliknij tutaj, aby kupić dodatek kolagenu

Dodatkowe formy kolagenu:

1. Hydrolizat kolagenu

Hydrolizat kolagenu jest substancją produkowaną przez rozpadu kolagenu, pochodzące od zwierząt, kości lub tkanki. Kolagen jest w podziale za pomocą procesu zwanego hydrolizy, który obejmuje także rozkład związków w reakcji z cząsteczek wody. Wiele produktów wprowadzanych do obrotu, jak kolagen suplementy i kosmetyki na bazie kolagenu zawiera hydrolizat kolagenu.

2. Zastrzyki z kolagenu

Określane jako "wypełniacz", jednego rodzaju Zabieg kosmetyczny polega na wstrzyknięciu niektórych substancji w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry (takie jak drobne linie). Poli-L-mlekowego wypełniacze kwasu, na przykład pomóc w zwalczaniu skutków starzenia się przez pobudzenie produkcji kolagenu w skórze. Mimo, że wypełniacze są ogólnie uważane za bezpieczne, czasem prowadzić do skutków ubocznych jak przebarwienia skóry i reakcje alergiczne. Co więcej anty-aging efekty te procedury są tymczasowe i wymaga powtarzania zabiegów, aby utrzymać wyniki.

3. Kolagen krem

Obecnie istnieje brak naukowych dowodów, skutków anty starzenie kremy, płyny lub inne produkty kosmetyczne zawierające kolagen. Jednak wstępne badania sugerują, że stosowanie DHEA do skóry może pomóc promować produkcję kolagenu i przyczynić się do zmniejszenia objawów starzenia się. Ponieważ to stwierdzenie ma jeszcze badane w dużych badań klinicznych, warto skonsultować się dermatologa przed użyciem opartego na DHEA produktów do pielęgnacji skóry.

Kliknij tutaj, aby kupić dodatek kolagenu

Za pomocą kolagen suplementy

Jeśli bierzesz pod uwagę wykorzystanie kolagen suplementy Anti-Aging celu lub leczenia choroby przewlekłej, skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem reżim suplement.

Kolagen Suplementy Dla Skóry