» » Kolagen Doplňky Pro Péči O Pleť

Kolagen Doplňky Pro Péči O Pleť

Myšlenka, že polykání některé kolagenu doplňky, odvozený od krávy chrupavky, přispěje k zdraví vašeho těla vlastního kolagenu je podle našeho názoru, těžké spolknout! A přesto tisíce lidí konzumovat kolagenu a tak zvané "hydrolyzovaný kolagen, jako doplňky v přesvědčení, že to pomůže jim získat mladistvý vzhled.

Se stárnutím, přirozenou produkci kolagenu začne zpomalovat a volný radikál škody způsobené expozicí slunci a znečištění znamená kůže ztrácí elasticitu a stává náchylnější k vrásky.

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Kolagen doplňky

Kolagen Doplňky Pro Péči O PleťKolagen doplňky by měly zvrátit toto přirozené ztráty kolagenu, ale je to těžké vidět, jak by mohlo pomoct polykání některé krávy kolagenu. Pro začátek kolagen je nejhojnější bílkovin v těle a tak už máme několik kilogramů.

Takže několik miligramů kráva kolagenu v doplněk je zcela irelevantní, zejména proto, že náš trávicí enzymy se break to v pár jednoduchých aminokyselin – jak jsme již nemohly absorbovat kolagenu stejně!

Dobrou zprávou je, že můžete podívat po vlastního kolagenu, jíst hodně ovoce a zeleniny, pobývají mimo slunce a nekouřit.

Jedna skupina živin, v ovoce a zeleniny, zvané flavonoidy mají dlouhou dobu byla uznána jako důležité pro zdraví. Ale v poslední době rozdělení rodiny flavonoidů, zvané anthocyanidins byly identifikovány jako obzvlášť důležité v podpoře a opravy konstrukcí bohaté na kolagenu v těle. V rostlinách tyto anthocyanidins jsou zodpovědné za pigmenty, které dávají ovoce a plody jejich báječné bohaté barvy.

Některé důkazy naznačují, že anthocyanidins chránit a posilovat kolagen a elastin doslova blokuje činnost volných radikálů a destruktivní enzymy zvané collagenases známo, že postupně oslabovat naši kolagenu, jak stárneme. Problém je, že většina lidí prostě nejí dost z těchto potravin, které mají mít významný vliv.

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Kolagen doplňky pro péči o pleť

Zdá se, většina západního světa je na snaze bojovat s příznaky stárnutí, ale stává se stále populárnější dávat méně rušivé způsoby, jak toho dosáhnout. Tak proč je přesně to, že naše kůže vzhled snižuje s věkem a co můžeme dělat?

Kolagen je bílkovina nalézt v pojivových tkání našeho těla a je hlavní složkou naší kůže. Jak jsme věku, naše kůže vnitřní vrstva ztrácí kolagen, takže je méně pružná a pevná a náchylnější k poškození a viditelné známky stárnutí, sagginess kůže a vrásky.

Kolagen Doplňky Pro Péči O Pleť

V mladých kůže kolagen rámec je neporušená a kůže zůstává hydratovaná a pružná. Je to pružný až k mnoho výrazů obličeje, kterou můžeme přijmout i každodenní expozice životního prostředí. Ale postupem času, podpůrné struktury oslabuje a kůže ztrácí svou pružnost. Kůže se začíná ztrácet svůj tón jako kolagen podpora obrousí.

Jste pravděpodobně slyšeli o "kolagenové injekce", nebo "kolagenové krémy", krása průmyslu odpověď na pomoc muži a ženy bojovat s příznaky stárnutí.  Však v poslední době bylo vnitřní kolagenu suplementace doporučeno jako efektivní způsob, jak pomoci bojovat s příznaky stárnutí. Studie prokázaly, že užívání kapslí kolagenu aktivuje tvorbu nového kolagenu subjektem, tedy působí jako anti-stárnutí doplněk.

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Kolagenní molekule historicky byl považován za příliš velké, aby se vstřebává interně, ale nové pokroky byly zjištěny při výrobě kolagenu biologicky v podobě doplňků. Většina bázi kolagenu doplňky krása na trhu obsahují, co se nazývá "hydrolyzovaný kolagen" – látka produkovaná odbourávání kolagenu z zvířecích kostí a pojivových tkání. Kolagen je rozdělena pomocí procesu nazývaného hydrolýzy, která zahrnuje rozkladu sloučenin reakcí s molekuly vody.

Kolagen doplňky mohou zkrášlovat nežádoucí způsobené úbytku kolagenu s věkem. Zdraví lidé obecně není nutné brát kolagenu doplňky, ale mnoho lidí volí vzít je na podporu mladistvý vzhled. Kolagen doplňky přicházejí v různých dávkách, protože se používá pro jiné účely, například správa artritidy. Při použití jako kosmetický doplněk kolagenu by měla být omezena na asi pět nebo šest gramů denně.

Při užívání kolagenu doplňky, je důležité mít dostatečný vitamín C a aminokyselinu "lysin" v potravě. Některé doplňky kolagenu také obsahují vitamín C, jak je zodpovědný za vytváření kolagenu v těle a pro kolagen do práce. Alfa lipoová kyselina je další doplněk volili s kolagenem, protože maximalizuje účinnost vitamínu C v těle.

Pokud uvažujete použití kolagenu doplňky pro anti-aging v léčbě chronické onemocnění, mluvit se svým lékařem nebo přírodní zdraví profesionální před zahájením doplněk režimem.

Chcete-li koupit kolagen doplnit