» » Kolagen Doplňky Pro Kůži

Kolagen Doplňky Pro Kůži

Kolagen doplňky jsou často uváděny na trh jako anti-aging produktů, které pomáhají zlepšit pleť. Bílkovina nalézt v pojivových tkání v celém těle, kolagen je hlavní složkou kůže. Jak jste věku, vaší kůže, vnitřní vrstva ztrácí kolagen a jako výsledek se stává méně pružná a pevná a zranitelnější vůči poškození.

Navzdory tvrzení, že kolagen doplňky mohou obnovit kolagenu a zvrátit proces stárnutí, je však nedostatek důkazů, že kolagen doplňky mohou těžit kůži.

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Zdravotní přínosy kolagen doplňky:

Kolagen Doplňky Pro KůžiK dnešnímu dni, velmi málo studií testoval zdravotní účinky kolagenu doplňků. Zde jsou některé nálezy z dostupných výzkumu:

1. Kost zdraví

V 2010 studie zveřejněné v časopise Maturitas vědci zjistili, že kolagen doplňky nepodařilo zlepšit zdraví kostí u postmenopauzálních žen. Pro studium 71 žen s osteopenií byli rozděleni, aby hydrolyzovaný kolagen doplňky nebo placebo každý den po dobu 24 týdnů.

Výsledky ukázaly, že kolagen doplňky nepředložil žádné účinky na kostní metabolismus.

2. Složení těla

S hydrolyzovaný kolagen doplňky může pomoci zachovat štíhlé tělesné hmotnosti u starších žen, podle studie 2009 v Journal americká dietetická asociace. Studie podílí devět zdravých starších žen, z nichž všichni dostali hydrolyzovaný kolagen doplňky na 15 dní.

Běžné využití kolagenu Doplňky

Někteří zastánci tvrdí, že kolagen doplňky nabízejí řadu výhod, včetně:

  • zlepšení v kůži, vlasy a nehty
  • lepší zdraví očí
  • Ochrana proti onemocnění srdce
  • rozšířené sportovní výkon
  • silnější kosti
Chcete-li koupit kolagen doplnit

Další formy kolagenu:

1. Hydrolyzovaný kolagen

Hydrolyzovaný kolagen je látka produkovaná odbourávání kolagenu z zvířecích kostí a pojivových tkání. Kolagen je rozdělena pomocí procesu nazývaného hydrolýzy, která zahrnuje rozkladu sloučenin reakcí s molekuly vody. Mnoho výrobků na trh, jako kolagen doplňky nebo kolagenová kosmetika obsahují hydrolyzovaný kolagen.

2. Kolagenové injekce

Označovány jako "výplň", jeden druh kosmetická procedura zahrnuje aplikaci určité látky s cílem snížit příznaky stárnutí kůže (např. jemné linky). Poly-L-mléčná kyselina plniva, například, pomáhají v boji proti účinky stárnutí tím stimuluje produkci kolagenu v kůži. Přestože plniva jsou obecně považovány za bezpečné, někdy vést k nežádoucí účinky, jako je zbarvení kůže a alergické reakce. A co víc omlazovací účinky těchto postupů jsou dočasné a vyžaduje opakování léčby s cílem zachovat výsledky.

3. Kolagenové krémy

V současné době je nedostatek vědeckých důkazů za omlazovací účinky krémy, krémy nebo jiné kosmetické přípravky obsahující kolagen. Předběžný výzkum však naznačují, že použití DHEA na kůži může pomoci podpořit produkci kolagenu a pomoci snížit příznaky stárnutí. Vzhledem k tomu, že toto zjištění zatím zkoušet ve velkých klinických hodnocení, je důležité konzultovat dermatologa před použitím DHEA-založené produkty péče o pleť.

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Použití kolagenu Doplňky

Pokud uvažujete použití kolagenu doplňky pro anti-aging v léčbě chronické onemocnění, poraďte se svým lékařem před zahájením doplněk režimem.

Kolagen Doplňky Pro Kůži