» » Kolagén Doplnky Pre Starostlivosť O Pleť

Kolagén Doplnky Pre Starostlivosť O Pleť

Myšlienka, že prehĺtaní niektoré Kolagén doplnky, odvodené od kráv chrupavky, prispeje k zdravie vášho telu vlastné kolagén je podľa nášho názoru, ťažké prehltnúť! A ešte tisíce ľudí konzumujú kolagénu a tak nazvaný "hydrolyzovaný kolagén, ako doplnky v presvedčení, že to pomôže im znovu mladistvý vzhľad.

So starnutím, telo prirodzené produkcie kolagénu začne spomaľovať a voľných radikálov škody spôsobené vystavením slnku a znečistenie znamená koža stráca svoju elasticitu a stáva náchylnejší na vrásky.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Kolagén doplnky

Kolagén Doplnky Pre Starostlivosť O PleťKolagén doplnky majú zvrátiť tento prirodzený úbytok kolagénu, ale je to ťažké vidieť, ako prehĺtanie niektoré krava kolagénu by mohlo pomoct. Pre začiatok, kolagén je najviac zastúpené bielkoviny v tele a tak už máme niekoľko kíl.

Tak málo miligramov krava kolagénu v dodatku je úplne irelevantné, najmä preto, že naše tráviace enzýmy sa vyraziť na niekoľko jednoduchých aminokyselín – ako strávime nemôžete kolagénu rovnako!

Dobrou správou je, že sa môžete pozrieť po svoje vlastné kolagén jesť veľa ovocia a zeleniny, pobyt na slnko a nefajčiť.

Jedna skupina živiny nájdené v ovocia a zeleniny, zvané flavonoidy, po dlhú dobu boli uznané za dôležité pre zdravie. Ale viac nedávno, divízia zo skupiny flavonoidov nazýva anthocyanidins boli identifikované ako sú obzvlášť dôležité pri podpore a oprava kolagénu-bohaté štruktúry v tele. V rastlinách, tieto anthocyanidins sú zodpovedné za pigmenty, ktoré dávajú ovocie a bobule ich nádherné bohaté farby.

Niektoré dôkazy naznačujú, že anthocyanidins chrániť a posilňovať kolagénu a elastínu doslova blokuje činnosť voľných radikálov a deštruktívne enzýmy tzv kolagenáz známy postupne oslabovala náš kolagén ako starneme. Problém je, väčšina ľudí jednoducho nemajú jesť dostatok týchto potravín, ktoré majú významný vplyv.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Kolagén Doplnky pre starostlivosť o pleť

Zdá sa, Väčšina západného sveta je na ceste na potláčaní prejavov starnutia, ale to je stále populárnejšie k hľadaniu menej rušivé spôsoby, ako robiť to. Tak prečo je to presne to kazia vzhľad našej kože s vekom a čo môžeme robiť?

Kolagén je bielkovina v spojivového tkaniva v celom našom tele, a je hlavnou zložkou našej pokožky. Ako starneme, naše kože Vnútorná vrstva stráca kolagénu, čo je menej pružné a pevné a náchylnejšie k poškodeniu a viditeľné známky starnutia, sagginess kože a vrásky.

Kolagén Doplnky Pre Starostlivosť O Pleť

Mladá pleť, rámca kolagénu je neporušená a pleť zostáva hydratovanú a pružná. Je pružné na mnohé výrazy tváre sme prijali ako aj každodenné expozície životného prostredia. Ale časom podpornej štruktúry oslabuje a stráca pokožka svoju elasticitu. Koža začne strácať svoj tón ako kolagén podporu obrúsi.

Pravdepodobne ste počuli o "kolagénové injekcie", alebo "kolagénu krémy", kozmetický priemysel odpoveď na pomoc muži a ženy boj príznaky starnutia.  Však v poslednej dobe, vnútorné kolagénu suplementácia bolo odporučené ako účinný spôsob, ako pomôcť v boji proti príznaky starnutia. Štúdie ukázali, že prijatie kolagénových kapsúl aktivuje tvorbu nového kolagénu v tele, teda pôsobí ako anti-starnutie doplnok.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Molekuly kolagénu historicky bola považovaná za príliš veľké, aby sa vstrebáva interne, ale nové pokroky boli zaznamenané pri tvorbe kolagénu biologicky vo forme doplnkov. Najviac kolagénové kozmetické doplnky na trhu obsahujú to, čo sa nazýva "hydrolyzovaný kolagén" – látka produkovaná rozobrať kolagénu z kostí zvierat a/alebo spojivových tkanív. Kolagén je rozčlenené pomocou procesu tzv hydrolýzy, ktorý zahŕňa rozklad zlúčeniny reakciou s molekuly vody.

Kolagén doplnky môžu zlepšiť zhoršenie vzhľadu spôsobené kolagénu vyčerpania s vekom. Zdravých ľudí vo všeobecnosti nie je potrebné mať Kolagén doplnky, ale mnoho ľudí si vziať ich podporovať mladistvý vzhľad. Kolagén doplnky prichádzajú v rôznych dávkach, pretože sa používajú na iné účely, ako napríklad riadenie artritídy. Keď použitý ako doplnok krásy, kolagén by mala byť obmedzená na asi päť alebo šesť gramov denne.

Kedy užívať Kolagén doplnky, je dôležité mať adekvátne vitamín C a aminokyseliny "lyzín" v strave. Niektoré Kolagén doplnky tiež obsahujú vitamín C, ako je zodpovedný za budovanie kolagénu v tele a vyžaduje kolagénu do práce. Alfa-lipoová je ďalší doplnok k zvažovať s kolagénom, ako to maximalizuje účinnosť vitamínu C v tele.

Ak uvažujete o použitie Kolagén doplnky proti starnutiu účely alebo v liečby chronických ochorenia, hovoriť so svojím lekárom alebo fyzické zdravie profesionálne pred začatím váš doplnok režim.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu