» » Kolagén Doplnky Pre Pokožku

Kolagén Doplnky Pre Pokožku

Kolagén doplnky sú často uvádzané na trh ako anti-aging produktov, ktoré pomáhajú zlepšiť pleť. Bielkoviny nájdené v spojivových tkanív v celom tele, kolagén je hlavnou zložkou kože. Ako ste veku, váš kože Vnútorná vrstva stráca kolagénu a ako výsledok sa stáva menej pružné a pevné a náchylnejšie k poškodeniu.

Napriek tvrdeniam, že Kolagén doplnky môžete obnoviť kolagénu a zvrátiť proces starnutia, je však nedostatok dôkazov, že Kolagén doplnky môžu využívať vašu pokožku.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Zdravie výhody Kolagén doplnky:

Kolagén Doplnky Pre PokožkuK dnešnému dňu veľmi málo štúdií otestoval zdravotné účinky kolagénu doplnkov. Tu sú niektoré poznatky z výskumu, k dispozícii:

1. Zdravé kosti

V roku 2010 štúdie uverejnenej v časopise Maturitas, vedci zistili, že Kolagén doplnky sa nepodarilo zlepšiť zdravie kostí u žien po menopauze. Na štúdium, 71 žien s osteopéniu bol pridelený k brať hydrolyzovaný kolagén doplnky alebo placebo každý deň po dobu 24 týždňov.

Výsledky odhalili, že Kolagén doplnky nepriniesli žiadne účinky na metabolizmus kostí.

2. Orgán zloženie

Pričom hydrolyzovaný kolagén doplnky môžu pomôcť zachovať štíhlej telesnej hmotnosti u starších žien, podľa štúdie 2009 v časopise americkej dietetické asociácie. Štúdie bolo zapojených deväť zdravých starších žien, z ktorých všetci dostali hydrolyzovaný kolagén doplnky na 15 dní.

Časté použitie pre kolagén Doplnky

Niektorí zástancovia tvrdia, že Kolagén doplnky ponúkajú celý rad výhod, vrátane:

  • zlepšenie kože, vlasov a nechtov
  • lepšie zdravie očí
  • Ochrana proti srdcovým ochorením
  • zvýšený atletický výkon
  • silnejšie kosti
Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Ďalšie formy kolagénu:

1. Hydrolyzovaný kolagén

Hydrolyzovaný kolagén je látka produkovaná rozobrať kolagénu z kostí zvierat a/alebo spojivových tkanív. Kolagén je rozčlenené pomocou procesu tzv hydrolýzy, ktorý zahŕňa rozklad zlúčeniny reakciou s molekuly vody. Mnoho produktov na trh ako Kolagén doplnky alebo kolagénové kozmetické výrobky obsahujú hydrolyzovaný kolagén.

2. Kolagénové injekcie

Označované ako "výplň", jeden druh kozmetický postup zahŕňa vstrekovanie určitých látok s cieľom znížiť príznaky starnutia kože (napríklad jemné linky). Poly-L-mliečna kyselina plnivá, napríklad, pomôcť v boji proti účinky starnutia tým stimuluje produkciu kolagénu v koži. Hoci výplne sú všeobecne považované za bezpečné, niekedy viesť k vedľajšie účinky ako sfarbenie kože a alergické reakcie. A čo viac, anti-starnutie účinky týchto postupov sú dočasné a vyžadujú opakované ošetrenie zachovať výsledky.

3. Kolagén krémy

Tam je v súčasnosti nedostatok vedeckých dôkazov o anti-starnutie účinky krémy, pleťové vody alebo iné kozmetické prípravky obsahujúce kolagén. Predbežný výskum však naznačuje, že použitie DHEA na kožu môže pomôcť propagovať produkciu kolagénu a pomôcť znížiť príznaky starnutia. Pretože toto zistenie má zatiaľ byť testované vo veľkých klinických štúdiách, je dôležité poradiť sa s dermatológom pred použitím DHEA-založené produkty starostlivosti o pleť.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Použitie kolagén Doplnky

Ak uvažujete o použitie Kolagén doplnky proti starnutiu účely alebo v liečby chronické ochorenie, poraďte so svojím lekárom pred začatím váš doplnok režim.

Kolagén Doplnky Pre Pokožku