» » Kilo Kaybı Için Rasberry Keton Ek

Kilo Kaybı Için Rasberry Keton Ek

Ahududu keton onları kendi kendine özgü bir koku vermek ahududu maddedir. Bir lezzet arttırıcı olarak kullanılan ve aynı zamanda Kanada doğal sağlık ürünleri kullanmak için onaylanmıştır.

Her ne kadar doğal bir bileşik lanse olduğunu, ahududu keton ürünleri piyasada çok fazla yapılan sentetik. Böylece şirketler bir laboratuarda üretmek ahududu keton yalnızca çok küçük miktarlarda doğal olarak oluşur.

Ahududu keton takviyesi almak için burayı tıklayın

Ahududu keton nedir?

Kilo Kaybı Için Rasberry Keton EkAhududu ayrı ahududu lezzetini katkıda 200 molekülleri içerir. Bir o, ahududu keton saydı gıda üreticileri tarafından yıllar önce güçlü kokusu.

Meyve aromalı şekerleme, sabun ve mum bugün büyük olasılıkla yapılan ahududu keton kullanın. Son zamanlarda ahududu keton yine kamuoyunun dikkatini topladı ama sözde kilo kaybı olarak bu kez yardım.

Ahududu keton aslında kızılcık, böğürtlen gibi Kırmızı Ahududu içinde bulunduğunda veya bu tür Gülgiller Rubus ideaus L. Kırmızı Ahududu Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Asya için.

Onlar-si olmak A, E ve c vitaminleri ve beta-karoten gibi temel besin Berry tatlandırılmış gıdalar, genellikle bir laboratuvarda üretilen ahududu keton kullanın böylece meyve, ahududu keton sadece eser miktarda bulunur.

Yaklaşık 2010, bilim adamları o ahududu keton capsaicin biber ısı sorumlu bir kimyasal olan benzer bir moleküler yapısı olduğunu fark ettim. Ön çalışmalar o Kapsaisin kilo alımı engeller de önerdi. Bu bulgular bilim adamları, fare ve ahududulu keton de kilo alma etkiler görmek için insan dokusu üzerinde çalışmalar koştu.

Ahududu keton takviyesi almak için burayı tıklayın

Ahududu keton çalışır mı?

Ahududu keton kullanımı için herhangi bir sağlık durumu insanlarda güvenilir araştırma şu anda bulunmamaktadır. Daha yüksek kaliteli araştırma gereklidir, Catherine Ulbricht, kıdemli eczacı Boston Massachusetts General Hospital ve doğal Standart araştırma işbirliği, ot ve takviyeleri kanıt değerlendirmeleri'nın ortak kurucusu söyledi.

Ahududu keton bir kilo kaybı yardım olarak bakmak için yapılan ön çalışmalar sadece bir avuç ve hiçbiri-in bunlar insanlarda yapılmıştır. Ama fareler veya hücreleri üzerinde çalışmalar potansiyel bir kilo kaybı etkisi sinyal. Fareler üzerinde 2005 çalışma günlük yaşam bilimleri Gazeteye göre ahududu keton engelledi kilo alımı karaciğer ve organları çevreleyen visseral yağ (karın yağ) kazançları bulunan yüksek yağlı diyet beslenir.

Başka bir çalışma gösterdi ahududu keton lipidler (yağ moleküllerini) yağ hücrelerinin içinde arıza arttı. Günlük Planta Medica 2010 gazetede Ayrıca ahududu keton yağ hücrelerinin daha fazla protein adiponektin salgılaması için teşvik bulundu. Vücuttaki adiponektin düzeyi düşük, obez insanlar arasında daha yaygındır ve bu tip 2 diyabet.

Ön araştırma da o ahududu keton-zaman doğrudan cilde uygulanan-mücadele yaşlanma belirtileri yardımcı olabilir buldu. 15 İnsanların ahududu keton uygulamaları bulunan 2008 yapılan bir araştırmada, cilt elastikiyetini ve saç büyüme üzerinde beş ay içinde günlük büyüme hormonu ve IGF araştırma araştırmaya göre geliştirilmiş.

Farelerde araştırma ve hücreleri üzerinde daha fazla araştırma laboratuvar yemekler içinde büyüyen kez ilham veriyor. Ama güvenilmez sonuçlar için doktorlar bir kimyasal, birçok insan denemeler birçok katılımcı ile arayın. Genel olarak, ABD bölümü, savunma insan performans Kaynak Merkezi ağırlık kaybı delil olarak yetersiz ahududu keton gördüğü. Doğal Standart araştırma işbirliği doğal ahududu keton iddiaları herhangi bir sağlık yararı için destekleyici kanıt için C olarak sınıflandırılır.

Ahududu keton takviyesi almak için burayı tıklayın

Ahududu keton güvenli mi?

İlk ABD Gıda ve İlaç İdaresi ahududu keton olarak güvenli (GRAS) Gıda katkı maddesi 1960'larda genel olarak tanınan olarak kategorize. Ancak GRAS durum bir kişi günde ahududu keton daha az iki miligram tüketecektir varsayımı altında verilir. En kilo kaybı ürünleri paketi çok daha ahududu keton tamamlar.

Ahududu keton, Takviyeler-50 hizmet başına 250 miligram kadar değişebilir kullanılan konsantrasyonlarda de okudu değil. Ve bunların kullanımı bilinen bazı yan etkileri vardır.

Ahududu keton, kan şekeri seviyesini düşürmek ve kanama riskini azaltmak, Ulbricht dedi. Yani, diyabet için ilaç alan insanlar onların sağlık ekibi tarafından yakından izlenmelidir.

Ahududu keton da değişiklikler neden olabilir vücut yağ ve kilo, inflamasyon, kalp çarpıntısı ve parçalanmadıkça değiştirir. Ahududu keton kalp hızı ve kolesterol ve hormonları düzenleyen bu gibi ilaçlar da etkileşime girebilir.

Ahududu keton takviyesi almak için burayı tıklayın

Kilo Kaybı Için Rasberry Keton Ek