» » Kaip Pasirinkti Kolageno Papildai?

Kaip Pasirinkti Kolageno Papildai?

Kolagenas papildai yra labai populiarūs, nes kolagenas palaiko odos ir yra būtina mūsų institucijų natūralaus paplitimo judesių. Kolagenas yra gyvybiškai svarbi pagrindiniam struktūrą raumenys, sausgyslių, kremzlių, raiščių, ir kaulai. Žuvo odos ir raukšles sukurti per kolageno praradimas.

Kai kurie puikus gamtos receptus galite padaryti namie ir naudoti kartu su kolageno papildai, kad jūsų oda atrodo energingas, aš rekomenduoju jums patikrinti neįtikėtinai populiarus Natūraliai Skinsational. Receptai šioje knygoje yra puikiai papildo teisę papildyti.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Kaip pasirinkti kolageno papildai?

Kaip Pasirinkti Kolageno Papildai?Daugelis žmonių su artritu ar kaulų daromą skausmą ataskaita padidinta funkcija ir sumažėjo skausmas naudojant kolageno papildai. Jei esate svarsto ortopedinės operacijos ar yra skausmas, aktyviai svarstyti kolageno papildyti programą pamatyti, jei galite pagerinti savo funkcijos, ištvermės ir sumažinti skausmas.

Daugelis žmonių taip pat naudoti kolageno lokaliai ir per papildai pagerinti plaukų, odos ir nagų išvaizdą. Šiuo metu daugelis lūpų plumpers, odos gaminių ir kitų kolageno papildai padidinti kolageno prašymu ir tout tai nes kolagenas yra manoma, kad sukurti daugiau jaunatvišką išvaizdą.

Kolageno injekcijas, grietinėlės ir kitų veido kolageno produktai tampa vis populiarus ir prieinamas.

Jei nusprendėte pradeda režimas, kolageno papildai, yra keletas dalykų, jums turėtų apsvarstyti pirmą kartą.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Nustatyti savo poreikį

Jeigu vartojate kolageno dėl artrito pokyčiai, kaulų skausmas ar remonto sužeidimas, jūs norėsite apsvarstyti gliukozamino deriniai – kaip gliukozamino, chondroitino, MSM-kurias dažnai galima.

Jei jus domina kolageno papildai estetinės odos tikslais, jums bus labiau domisi ne gliukozamino papildų. Atkreipkite dėmesį, kad yra trijų rūšių kolageno: kolageno I, II ir III. Kolageno II daugiausia naudojamas artrito sukeliamų poreikius.

Nustatyti papildomų priedų

Vitamino C pagrindinė funkcija yra padaryti kolageno, ir lizino aids kolageno susidarymą. Jei negali toleruoti vitamino C papildų dėl podagros ar kitų vaistų, mano, kad C esterio forma vitamino c, kuris yra žinomas kaip Ascorbyl Palmatate; jis yra lengvai prieinama ir yra mažiau rūgštus, kūno toleruoja geriau.

Jūs galite nusipirkti vitamino C papildų internete. Jei negali vitamino C kaip priedas, ieškoti tο padidinti savo vitamino C maistą, kaip kolageno turi vitamino C dirbti.

Alfa lipoinė rūgštis, nors nėra būtinas, kad kolagenas papildai dirbti ir pats, padės į “ perdirbimo ” vitamino C maistinių medžiagų jau organizme, tokiu būdu didinant veiksmingumą vitamino C, kuris jau siekia sudaryti ir išlaikyti kolageną. Alfa lipoinė rūgštis taip pat yra labai universalus antioksidantas, mažina patinimą, kaulų skausmas ar žala. Ji bus pašalinti toksinus ir pagerinti funkcijas bendros, kuri sukelia skausmą, ir puikiai tinka jūsų odai taip pat išvaizdą skysčio.

Gliukozaminas veikia kartu su kolageno papildai artrito ir kitų kaulų skausmas klausimų, tačiau neturi įtakos tiesiogiai kolageno gamybai arba techninės priežiūros. Jei jūsų tikslas yra išlaikyti turite estetinių problemų, tokių kaip apsisaugoti nuo raukšlių kolagenas, Vitaminas C yra būtinas priedas. Kitas tipiškas “ grožio ” susijusių priežasčių kolagenas yra silpni nagai ir lūžinėjantiems plaukams.

Jei tavo tikslas-pirkti jungtinio papildai valdant skausmą, ieškoti kartu papildomai skirti šiam tikslui, pvz., gliukozamino tabletės. Gliukozaminas ir chondroitino papildai yra gana pigus ir gali būti veiksminga. Taigi ji yra paprastai naudojami kaulų sveikatos sumetimais.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Nustatyti tinkamas jų kiekis

Dozė yra nustatomas savo priežastį atsižvelgiant kolageno. Neatrodo, kad apie perdozavimo pavojų nes kolagenas yra tirpus vandenyje ir yra greitai eliminuojamas iš organizmo. Tačiau tai reiškia, kad reikia nuolat papildyti.

FDA mano kolageno papildai maisto medžiaga. Jei jūs vartojate kolageno grožio susijusių priežasčių arba bendros kaulų paramos, kuri nėra susijusi su reumatoidiniu artritu, apie 5-6 g yra pakankamas. Puiki galimybė yra “ Super kolageno + C, I ir III tipo ” Neocell laboratorijose. Šis rinkinys 250 tabletes parduoda už maždaug $20 Amazon.

Jei jūs ieškote adresas artritu skausmas, ypač reumatoidiniu artritu, dozės, kolagenas II reikia išsamiau apibūdinti ir gali svyruoti bet nuo 5 iki 10 gramų per dieną. II tipo kolageno naudojimas sumažina bendras patinimas, uždegimas ir skausmas, todėl jis gali būti efektyvus sprendimas.

Yale ortopedijos chirurgai rekomenduodamas Gliukozaminas ir kolagenas papildai pabandyti išvengti invazinė chirurgija kai tik įmanoma. Markių, tokių kaip Schiff jungtinio nemokamai ir su gliukozamino chondroityny MAM ir kolageno milteliai sausą mišinį yra tinkamas dozes šiam tikslui.

Pasirinkite kainų intervalas

Gliukozaminas ir kolageno deriniai yra brangesnis bet paprastai laikoma verta, nes jie dažnai yra labai veiksmingos mažinant skausmą ir vaistų kartu didinant funkcija. Jūs paprastai žinote per tris mėnesius, jei jie padėjo savo artritu skausmas. Daugelis jų variacijos pateiktos kaip Schiff Firminės "Perkelti nemokamai".

Jūsų gydytojas ar vaistininkas gali rekomenduoti prekės ženklą, kuris jų manymu yra ypač naudinga; draugai su artrito sąlygos dažnai turi gerų pasiūlymų, veiksmingi papildai taip pat.

Pasirinkite prekės ženklą, kuris pagrįstai galite sau leisti įsigyti kasdieniam naudojimui, be skimping apie išlaidas. Geras universalus, ne gliukozamino kolageno papildas yra vadinamas “ Super kolageno + C, I ir III tipo ” Neocell laboratorijose.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Įvertinti alergija, vaistai ir gyvenimo konfliktai

Kai papildas kapsulėse yra cukraus, kviečių, mielių, be glitimo, sojos, druska arba vėžiagyvių, todėl turite peržiūrėti vitamino butelio etiketės, bet potencialūs alergenai. Vėžiagyvių, ypač, pavojus su Gliukozaminas papildyti ir ir gali neatitikti kai kurių aukštas kraujo spaudimas vaistus.

Taip pat įvertinti, ar jūsų kolagenas yra vištienos arba galvijų pagrįstas jei turite klausimų per kempinligės sukelta liga ar jautienos produktų. Vegetarai ir veganai taip pat norite atid iai įvertinti kolageno visose jų papildai šaltinis. Gliukozaminas yra paprastai ne tiekiamas produktas veganai ir vegetarai.

Alternatyvia forma kolageno papildų tiesiog imasi didesnės dozės, vitaminų, kad natūraliai gaminti kolageno, tokių kaip Vitaminas C. Vitaminas papildai yra įvairių formų, pvz., skystų vitamino C, kuris yra labai populiarus maisto papildu. Kai kurie vegetarai taip pat apsvarstė produktų tokių kaip “ Multi-Scorb ” Progressive Labs, kuriame yra visi priedai padėti išlaikyti ir gerinti savo kolageno su nėra žinomas gyvūniniai produktai.

Kaip Pasirinkti Kolageno Papildai?

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas