» » Kā Izvēlēties Collagen Bagātinātāji?

Kā Izvēlēties Collagen Bagātinātāji?

Collagen bagātinātāji ir ļoti populāri, jo nodrošina ādas kolagēna un tādu ir būtiska, lai mūsu ķermeņiem kustības dabiskās izplatības. Kolagēns ir vitāli svarīgas pamatā esošo struktūru muskuļi, cīpslas, skrimšļi, saites un kauliem. Sagging ādas un grumbu attīstīt caur kolagēna zaudēšanu.

Dažas lielas dabas receptes varat veikt mājās un saglabāt savu ādu meklē dinamiskas lietot kopā collagen bagātinātāji, es iesaku jums izbraukšana neticami populārs Dabiski Skinsational. Receptes šajā grāmatā ir lielisks papildinājums tiesības papildināt.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Kā izvēlēties Collagen bagātinātāji?

Kā Izvēlēties Collagen Bagātinātāji?Daudzi cilvēki ar artrītu vai sāpes kaula saistīto atskaiti palielinājusies funkciju un samazinājās sāpes, lietojot collagen bagātinātāji. Ja apsverat ortopēdiskā ķirurģija vai ir sāpes, stingri apsvērt kolagēna papildināt programmas, lai redzētu, vai var uzlabot savu funkcionalitāti, izturības un samazināt sāpes.

Daudzi cilvēki arī izmantot kolagēna ārīgi un izmantojot papildus uzlabot izskatu ādas, nagi un mati. Pašlaik daudz lūpu plumpers, ādas izstrādājumu un citu kolagēna papildina kolagēna pieaugumu pēc iesnieguma un tout tas jo kolagēns ir doma izveidot vairāk jaunības izskatu.

Kolagēna injekcijas, krējumu un citus produktus sejas kolagēna kļūst aizvien populārs un pieejams.

Ja apsverat sāk režīms collagen bagātinātāji, ir dažas lietas, jums vajadzētu apsvērt vispirms.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Noteikt jūsu vajadzības

Ja jūs lietojat kolagēna izmaiņas locītavu, kaulu sāpes vai labotu kaitējumu, jūs varat apsvērt glikozamīns kombinācijas – kā glikozamīns, chondroitin, MSM-kas bieži pieejami.

Ja jūs interesē collagen bagātinātāji estētiskās ādas vajadzībām, jums būs vairāk ieinteresēts-glikozamīns bagātinātāji. Ņemiet vērā, ka pastāv trīs veidu kolagēns: Collagen I, II un III. Collagen II galvenokārt izmanto artrīta saistītās vajadzības.

Noteikt papildu piemaksas

C vitamīna galvenā funkcija ir padarīt kolagēna un lizīna aids kolagēna veidošanos. Ja nevar pieļaut C vitamīna piedevas, podagra vai citas zāles, apsveriet C esteru veidā vitamīna C, kas ir pazīstama kā askorbil Palmatate; tā ir viegli pieejama un mazāk skābu tāpēc ķermeņa panes labāk.

Jūs varat iegādāties tiešsaistē C vitamīna piedevas. Ja jūs nevarat veikt C vitamīna kā papildinājumu, izskatu, lai palielinātu C vitamīna pārtikas devu, kā kolagēnam jābūt C vitamīnu, lai strādātu.

Alfa Lipoic Acid, kamēr kolagēna papildus darbs pats par sevi, nav jātaisa kalpos, lai “ pārstrādāt ” jau savā ķermenī, tādējādi palielinot efektivitāti, C vitamīns, kas jau strādā, lai veidotu un uzturētu kolagēna C vitamīna uzturvielas. Alfa Lipoic Acid tiek arī lielisks Universālie antioksidants, lai samazinātu pietūkums, kas saistīta ar kaulu sāpes vai savainojumus. To noņemt toksīnus un uzlabo funkcionalitāti šķidruma, locītavu, kas rada sāpes, un tas ir liels izskatu jūsu ādu, kā labi.

Glikozamīns darbojas tandēmā ar Collagen bagātinātāji artrīts un citiem jautājumiem, kaulu sāpes, bet tieši neietekmē kolagēna ražošanai vai uzturēšanu. Ja jūsu nodoms ir saglabāt kolagēna, kas jums ir estētiska bažas, piemēram, lai atvairītu grumbas, C vitamīna ir nepieciešams papildināt. Citas tipiskas “ skaistuma ” saistīti iemesli ņemot kolagēna ietver vāji nagiem un trausliem matiem.

Ja jūsu mērķis ir pirkt kopīgu bagātinātāji atsāpināšanā, meklēt kombinācija piemaksa paredzēta šī, piemēram, glikozamīns tabletes. Glikozamīns un chondroitin bagātinātāji ir salīdzinoši lēti un var būt efektīva. Tā tas parasti izmanto kaulu veselības apsvērumu dēļ.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Noteiktu atbilstošu devas

Devas nosaka jūsu iemesls, lai ņemot kolagēnu. Tur nenotiek pārdozēšanas risks jo kolagēns ir ūdenī šķīstošs un ātri izvadīts no organisma. Tomēr tas nozīmē, ka tai ir jāpapildina regulāri.

FDA uzskata Collagen bagātinātāji, pārtikas vielu. Ja jūs lietojat kolagēna skaistumu saistītu iemeslu dēļ vai vispārējā kaulu atbalstam, kas nav saistīts ar reimatoīdo artrītu, apmēram 5-6 grami ir pietiekama. Ir lieliska iespēja “ Super Collagen + C I un III tips ” Neocell laboratorijās. Šo kopu 250 tabletes pārdod par $20 Amazon.

Ja jūs meklējat adresi artrīta sāpes, īpaši Reimatoīdais artrīts, devas Collagen II nepieciešamību būt konkrētāks un var būt jebkur no 5 līdz 10 gramiem dienā. Collagen II tipa izmantošana samazina Apvienotās pietūkums, iekaisumu un sāpes, tāpēc tas var būt efektīvs risinājums.

Yale ortopēdisko ķirurgu ir bijusi iesakot glikozamīns un collagen bagātinātāji cenšamies izvairīties viens no invazīvas operācijas, kad vien tas ir iespējams. Zīmoli, piemēram, Schiff kopīgu brīva Plus ar Glikozamīns Chondroitin MSM & Collagen pulveris sauss maisījums satur atbilstošu devas šim nolūkam.

Izvēlieties cenu diapazons

Glikozamīns un kolagēna kombinācijas ir dārgāka, taču parasti uzskata par tā vērts, jo tās bieži vien ir ļoti efektīvs, lai mazinātu sāpes un medikamentu lietošanu, vienlaikus palielinot funkcija. Jūs vispār zināt trīs mēnešu laikā, ja tie esam palīdzējuši artrīta sāpes. Daudzas variācijas ir pieejamas kā Schiff zīmolu "Pārvietot bezmaksas".

Savam ārstam vai farmaceitam vai varētu ieteikt zīmolu, kas, viņuprāt, tā ir īpaši noderīga; draugos ar artrītiski nosacījumiem bieži ir labi ieteikumi par efektīvu papildinājumiem, kā arī.

Izvēlieties zīmolu, kas pamatoti varat atļauties iegādāties ikdienas lietošanai, bez skimping par izmaksām. Universālie laba,-glikozamīns kolagēna papildināt sauc “ Super Collagen + C I un III tips ” Neocell laboratorijās.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Novērtētu alerģiju, medikamenti un dzīvesveida konflikti

Daži papildināt kapsulas satur cukuru, kviešu, rauga, lipekļa, sojas, sāls vai gliemenēs, tāpēc jums vajadzētu pārskatīt vitamīna pudeles etiķetes visiem iespējamiem alergēnu. Gliemeņu, jo īpaši, ir risks ar glikozamīns papildinājumu un un var būt pretrunā ar kādu augsts asinsspiediens medikamentiem.

Arī novērtē, ja jūsu kolagēns ir vistas vai govju balstīta ja jums ir bažas pār govju trakuma slimība vai gaļas produktiem. Veģetārieši un vegāni arī vēlēsies rūpīgi izvērtēt visus savus papildinājumus kolagēna avots. Glikozamīns parasti nav pieejama kā produkts vegāni un veģetārieši.

Kolagēna papildterapiju alternatīvā veida vienkārši aizņem lielākas devas vitamīniem, kas dabiski ražot kolagēnu, piemēram, vitamīns C. Vitamin papildinājumi ir pieejami daudzās formās, piem., šķidru C vitamīna, kas ir ļoti populāri uztura papildināšanai. Daži veģetāriešiem ir arī uzskatīja produkti piem., “ Multi-Scorb ” ar pakāpenisku Labs, kurā visi papildinājumi palīdzēt uzturēt un veidot savu kolagēna ar dzīvnieku produktiem, kas nav zināms.

Kā Izvēlēties Collagen Bagātinātāji?

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums