» » Jak Wybrać Kolagen Suplementy?

Jak Wybrać Kolagen Suplementy?

Kolagen suplementy są bardzo popularne, ponieważ obsługuje skóry kolagenu i jest niezbędne dla naszego ciała naturalnego zasięgu ruchów. Kolagen jest niezbędne do podstawowej struktury mięśni, ścięgna, chrząstki, wiązadeł i kości. Zwiotczenie skóry i zmarszczki rozwijać poprzez utratę kolagenu.

Dla niektórych wielkie naturalne przepisy można wykonywać w domu i korzystać z kolagen suplementy do utrzymania skóry patrząc w tętniącym życiem polecam sprawdzić niezwykle popularne Naturalnie Skinsational. Przepisy w tej książce są doskonałym uzupełnieniem odpowiedni dodatek.

Kliknij tutaj, aby kupić dodatek kolagenu

Jak wybrać kolagen suplementy?

Jak Wybrać Kolagen Suplementy?Wiele osób z zapaleniem stawów lub bólu związanego z kości raportu zwiększa funkcja i zmniejszenie bólu przy użyciu kolagen suplementy. Jeśli rozważają chirurgii ortopedycznej lub są w ból, zdecydowanie rozważyć program dodatek kolagenu, czy można poprawić swój funkcjonalność, wytrzymałość i zredukować ból.

Wiele osób również użyć kolagenu miejscowo i suplementacji, dla poprawy wyglądu włosów, skóry i paznokci. Obecnie wiele wargi plumpers, produkty do skóry i innych kolagen suplementy wzrost kolagenu na wniosek i tout to ponieważ kolagen uważa się stworzyć bardziej młodzieńczy wygląd.

Zastrzyki z kolagenu, krem i innych produktów kolagenu twarzy stają się coraz bardziej popularne i dostępne.

Jeśli zastanawiasz się, począwszy od schemat kolagen suplementy, istnieje kilka rzeczy, które należy rozważyć po raz pierwszy.

Kliknij tutaj, aby kupić dodatek kolagenu

Określić swoje potrzeby

Jeśli dopuszczasz kolagenu do zmiany stawów, ból kości lub naprawić szkodę, będzie warto rozważyć glukozaminy kombinacji – jak glukozamina, chondroityna, MSM-które są często dostępne.

Jeśli jesteś zainteresowany w kolagen suplementy dla celów estetycznych skóry, będziesz bardziej zainteresowany niż glukozaminy uzupełnia. Należy zauważyć, że istnieją trzy rodzaje kolagenu: kolagen I, II i III. Kolagen II jest głównie dla potrzeb związanych z zapaleniem stawów.

Określić towarzyszących suplementy

Doskonałą funkcją witaminy C jest kolagenu, i lizyny, pomoc w tworzeniu kolagenu. Jeśli nie można tolerować suplementy witaminy C z DNA lub inne leki, należy wziąć pod uwagę C Ester forma witaminy C, który jest znany jako kwas Palmatate; to jest łatwo dostępne i jest mniej kwaśne, więc organizm toleruje to lepiej.

Możesz kupić suplementy witaminy C online. Jeśli nie weźmiesz witaminy C jako dodatek, wygląd, aby zwiększyć spożycie żywności witaminy C, jak kolagen musi mieć witaminy C do pracy.

Kwas alfa liponowy, a nie konieczność suplementacji kolagenu, praca sama w sobie, będzie służyć do “ recyklingu ” składniki odżywcze witaminy C już w swoim ciele, wzmacniając tym samym skuteczność witaminy C, która już pracuje do utworzenia i utrzymania kolagenu. Alfa liponowy jest również świetny przeciwutleniacz uniwersalne aby zmniejszyć obrzęk, ból kości lub szkody. To usunie toksyny i poprawy funkcjonalności płynu w stawie, który jest przyczyną bólu i jest idealnym miejscem na wygląd skóry, a także.

Glukozamina działa w połączeniu z kolagen suplementy dla stawów i innych problemów ból kości, ale nie bezpośrednio wpływ na produkcję kolagenu lub konserwacji. Jeśli twoją intencją jest aby kolagenu, co masz do problemów estetycznych, takich jak do odwrócenia zmarszczki, witamina C jest wymagany dodatek. Inne typowe “ piękna ” związanych z powodów podejmowania kolagenu to paznokcie słabe i łamliwe włosy.

Jeśli twoim celem jest, aby kupić suplementy wspólne dla bólu, szukać dodatek połączenie przeznaczone do tego użytku, takich jak glukozamina, tabletki. Glukozamina i chondroityna suplementy są stosunkowo tanie i mogą być skuteczne. Tak jest zazwyczaj używane ze względu na zdrowie kości.

Kliknij tutaj, aby kupić dodatek kolagenu

Ustalenia odpowiedniej dawki

Dawki są określane przez Twój powód do robienia kolagenu. Wydaje się na ryzyko przedawkowania, ponieważ kolagen jest rozpuszczalny w wodzie i jest szybko wydalany z organizmu. Jednak oznacza to, że musi być regularnie uzupełniana.

FDA uważa, kolagen suplementy żywności substancji. Jeśli dopuszczasz kolagenu piękno związane ze względów lub wsparcie ogólne kości, który nie jest związany z reumatoidalnym zapaleniem stawów, około 5-6 g jest odpowiednie. Świetnym rozwiązaniem jest “ Super kolagen + C, typu I i III ” przez laboratoria Neocell. Ten zestaw 250 pigułki sprzedaje za około 20 dolarów na Amazon.

Jeśli szukasz adresu bólu stawów, w szczególności reumatoidalne zapalenie stawów, dawki kolagenu II muszą być bardziej szczegółowe i może wynosić od 5 do 10 gramów dziennie. Stosowanie kolagenu typu II zmniejsza wspólnego obrzęk, stan zapalny i ból, więc to może być skuteczne rozwiązanie.

Yale ortopedów zalecając glukozaminy i kolagen suplementy należy unikać chirurgii inwazyjnej w każdym przypadku, gdy jest to możliwe. Marek, takich jak Schiff wspólnego wolna Plus MSM Chondroityny glukozaminy i kolagenu w proszku wymieszać suche zawiera odpowiednie dawki dla tego celu.

Wybierz Przedział cenowy

Kombinacje glukozaminy i kolagenu są droższe, ale ogólnie za warto, ponieważ często są one bardzo skuteczne w zmniejszaniu bólu i leki stosowanie zwiększa funkcja. Ogólnie poznacie w ciągu trzech miesięcy, jeśli oni pomogli ból stawów. Wiele zmian są dostępne, takie jak nazwa marki Schiff "Poruszać wolna".

Twój lekarz lub farmaceuta może polecić marki, które ich zdaniem jest szczególnie pomocne; znajomi z artretyczny warunki często mają dobre propozycje skutecznych suplementów także.

Wybierz markę, która dość można sobie pozwolić na zakup do codziennego użytku, bez skimping na koszt. Dobry uniwersalny, dodatek kolagenu-Glukozamina jest nazywany “ Super kolagen + C, typu I i III ” przez laboratoria Neocell.

Kliknij tutaj, aby kupić dodatek kolagenu

Ocena alergii, leki i styl życia

Niektórzy dodatek kapsułki zawierają cukier, pszenica, drożdży, glutenu, soi, soli lub skorupiaków, więc należy sprawdzić etykiety butelki witaminy dla wszelkich potencjalnych alergenów. Skorupiaków, zwłaszcza, jest ryzyko, ze dodatek glukozaminy i i może powodować konflikt z niektóre wysokie ciśnienie krwi leki.

Również ocenić, czy kolagen jest oparte na kurczaka lub bydła, jeśli masz obawy produktów wołowiny lub choroby szalonych krów. Wegetarianie i Weganie również będziemy chcieli, aby dokładnie ocenić źródła kolagenu we wszystkich ich suplementów. Glukozamina nie jest ogólnie dostępny jako produkt dla wegan i wegetarian.

Alternatywną formą kolagenu suplementacja jest po prostu biorąc wyższe dawki witamin, które naturalnie produkcji kolagenu, takie jak witaminy C. witaminy suplementy są dostępne w wielu formach, takich jak liquid witaminy C, która jest bardzo popularny suplement. Niektórzy wegetarianie również za produkty takie jak “ Multi-Scorb ” przez Progressive Labs, który zawiera wszystkie suplementy, aby pomóc utrzymać i zbudować własnego kolagenu z nie znanych produktów pochodzenia zwierzęcego.

Jak Wybrać Kolagen Suplementy?

Kliknij tutaj, aby kupić dodatek kolagenu