» » Jak Si Vybrat Kolagen Doplňky?

Jak Si Vybrat Kolagen Doplňky?

Kolagen doplňky jsou velmi populární, protože kolagen podporuje kůži a je zásadní pro naše tělo přirozeného výskytu hnutí. Kolagen je životně důležitá pro základní strukturu svaly, šlachy, chrupavky, vazů a kostí. Povislé kůže a vrásky rozvíjet prostřednictvím ztrátě kolagenu.

Pro některé skvělé přírodní recepty můžete udělat doma a použít spolu s kolagen doplňky udržet vaše pleť vypadá syté doporučuji vyzkoušet neuvěřitelně populární Přirozeně Skinsational. Recepty v této knize jsou perfektním doplňkem k správný doplněk.

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Jak si vybrat kolagen doplňky?

Jak Si Vybrat Kolagen Doplňky?Mnozí lidé s artritidou nebo bolest kostí související zprávy zvýšil funkce a snížení bolesti při použití kolagenu doplňky. Pokud uvažujete ortopedie nebo bolí, zvolte raději kolagen doplnit program zda můžete zlepšit své funkce, odolnost a snížení bolesti.

Mnoho lidí také použít kolagenu zevně a přes doplnění pro zlepšení vzhledu vlasů, kůže a nehtů. V současné době mnoho ret plumpers, pleť a další kolagen doplňuje zvýšení kolagenu na žádost a tout, protože kolagen je myšlenka vytvořit mladistvější vzhled.

Kolagenové injekce, smetanou a jiných obličejových kolagen produkty se stávají stále více populární a jsou k dispozici.

Pokud uvažujete o zahájení režimu kolagen doplňky, existuje několik věcí, které byste měli zvážit nejprve.

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Zjistit vaše potřeby

Pokud berete kolagenu pro artritické změny, bolesti kostí nebo k opravě zranění, budete chtít zvážit glukosamin kombinace – jako glukosamin, chondroitin, MSM – které jsou často k dispozici.

Pokud máte zájem v kolagen doplňky z důvodů estetických kůže, bude větší zájem-Glukosamin doplňky. Všimněte si, že existují tři typy kolagenu: kolagenu I, II a III. Kolagen II slouží především pro potřeby spojené s artritidou.

Určení doprovodných doplňků

Hlavní funkce vitaminu C je kolagen, a lysin napomáhá tvorbě kolagenu. Pokud nemůžete tolerovat Vitamin C doplňky dnou nebo jiné léky, za C Ester forma vitaminu C, který je známý jako Ascorbyl Palmatate; je snadno dostupná a je méně kyselý, takže tělo snáší lépe.

Můžete si koupit vitamín C doplñky online. Pokud nemůžete vzít Vitamin C jako doplněk, podívejte se zvýšit příjem vitaminu C potravin, jako kolagen musí mít vitamín C do práce.

Alfa lipoová kyselina, zatímco není zapotřebí provést doplnění kolagenu v a sám o sobě, bude sloužit k “ koš ” vitaminu C živin v těle, a zvýšit tak účinnost vitamínu C, který je již pracují na vytvoření a udržení kolagenu. Alfa lipoová kyselina je také velký univerzální antioxidant na snížení otoku spojené s kostní bolesti nebo zranění. To odstraní toxiny a zlepšit funkčnost tekutiny v kloubu, která je příčinou bolesti a je skvělé pro vzhled vaší pokožky.

Glukosamin pracuje v tandemu s kolagenu doplňky pro artritida a další problémy, bolesti kostí, ale přímo neovlivňuje produkci kolagenu nebo údržby. Je-li váš záměr udržet kolagenu, které máte pro estetické problémy, jako například odvrátit vrásky, vitamín C je požadovaný doplněk. Ostatní typické “ krásy ” související důvody přijetí kolagen patří slabé nehty a křehké vlasy.

Pokud je vaším cílem koupit společnou doplňky pro léčbu bolesti, vyhledejte kombinaci doplněk určený pro toto použití, například glukosamin tablety. Glukosamin a chondroitin doplňky jsou relativně levné a může být účinná. Tak se obvykle používá pro kost ze zdravotních důvodů.

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Stanovení vhodné dávkování

Dávky jsou určeny podle váš důvod pro užívání kolagenu. Nezdá se být riziko předávkování, protože kolagen je ve vodě rozpustný a je rychle vylučován z těla. Nicméně to znamená, že je třeba pravidelně doplňovány.

FDA považuje kolagen doplňky potravinové látky. Pokud berete kolagenu beauty související z důvodů nebo obecné kostní podporu, která nesouvisí s revmatoidní artritidou, asi 5-6 gramů je adekvátní. Skvělá volba je “ Super kolagenu + C, typ I a III ” Neocell laboratořemi. Tato sada 250 pilulky prodává za 20 dolarů na Amazon.

Pokud se díváte na adresu artritidy bolesti, konkrétně revmatoidní artritida, dávkování kolagenu II musí být konkrétnější a může být v rozsahu od 5 do 10 gramů za den. Použití kolagenu typu II snižuje, společné otok, zánět a bolest, tak to může být efektivní řešení.

Yale ortopedů se doporučují glukosamin a kolagenu doplňky se snaží vyhnout invazivní chirurgie, kdykoli je to možné. Značky jako Schiff společné zdarma Plus s MSM glukosamin Chondroitin & kolagen prášek suché směsi obsahují dostatečné dávky pro tento účel.

Vyberte cenové rozpětí

Kombinace glukosamin a kolagen jsou dražší, ale je obecně považován za stojí za to, protože jsou často vysoce účinné při snižování bolesti a léky používání při současném zvýšení funkce. Obecně budete vědět do tří měsíců, pokud jste pomohli artritida bolesti. Mnoho variant jsou k dispozici jako značka "Pohybovat bez" Schiff.

Váš lékař nebo lékárník pravděpodobností doporučíte značku, která myslí, že je velmi užitečné; přátelé s artritický podmínky mají často dobré návrhy pro účinné doplňky.

Vyberte značku, které lze rozumně dovolit koupit pro každodenní použití, bez skimping na náklady. Dobrý všestranný, doplněk kolagenu-glukosamin se nazývá “ Super kolagenu + C, typ I a III ” Neocell laboratořemi.

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Zhodnotit konflikty alergie, léky a životního stylu

Některé doplněk kapsle obsahují cukr, pšenice, kvasnice, lepek, sója, sůl nebo měkkýšů, takže byste si měli přečíst popisky vitamín láhev pro všechny potenciální alergeny. Korýši, zejména, je riziko s doplňkem glukosamin a a může kolidovat s některými léky na vysoký krevní tlak.

Také posoudit, je-li vaše kolagenu je založen na kuřecí nebo skotu máte obavy nad produkty nemoc nebo hovězí nemoci šílených krav. Vegetariáni a vegani budou také chtít pečlivě posoudit zdroj kolagenu ve všech jejich doplňků. Glukosamin není obecně k dispozici jako produkt pro vegany a vegetariány.

Alternativní forma kolagenu suplementace je prostě s vyššími dávkami vitaminů, které přirozeně produkují kolagen, jako například Vitamin C. Vitamin doplňky jsou k dispozici v mnoha formách, jako tekutý vitamín C, který je velmi populární výživový doplněk. Někteří vegetariáni mají také za výrobky, jako například “ Multi-Scorb ” progresivní Labs, který obsahuje všechny doplňky udržet a vybudovat si vlastní kolagen s žádné známé živočišné produkty.

Jak Si Vybrat Kolagen Doplňky?

Chcete-li koupit kolagen doplnit