» » Graviola Yan Etkileri

Graviola Yan Etkileri

Graviola büyük, kalp şeklinde bir meyve üreten bir küçük, yaprak dökmeyen ağaç var. Dışa meyve iç beyaz görünüyor iken sarımsı yeşil gibi görünüyor. Bu ağaç genellikle Brezilya bölgesi ve Güney Amerika ve Kuzey Amerika'nın diğer sıcak tropik bölgelerde yetişir. Diğer alanlarda nerede yetişir, Peru, Venezuela ve Meksika vardır.

Bu aynı zamanda Güney Doğu Asya bazı bölgelerde yetişir. Bu ağaç Graviola dışında birçok isim vardır ve bazıları soursop, Brezilyalı paw paw, guanábana, guanábano, guanavana, guanaba, corossol épineux, huanaba, beraber banreisi, durian benggala, nangka blanda, cachiman épineuxvardır. Graviola Annonaceaebir aileden geliyor, onun Annona familyasından ve onun muricatatürüdür.

Graviola kapsül almak için burayı tıklayın

Graviola Yan Etkileri

Kullanılan parçalar, yaprak, meyve, tohum, ağaç kabuğu ve kökleri vardır. Meyve, tohum ve yaprakları çok sayıda bitkisel tıbbi kullanımı vardır. Esas olarak fruktoz karbonhidrat açısından zengin bir meyvedir. Ayrıca, vitamin C, vitamin B1 ve B2 vitamini içerir.

Graviola uzunluğunda 30 hakkında olan bir bitkidir ve sahip olduğu birçok geleneksel kullanımı meyve üretir. Bu bitkinin fizyolojik olarak insanları etkileyen alkoloidler bilinen kimyasal bileşikler içeriyor. Bu dünyada, orada çok farklı bitki ve doğal ilaç insanların inandığı yardımcı olabilir onları kurtarmak zaman hasta olduklarını ve Graviola Bu otlar biridir.

Graviola her çeşit: hastalıkları tedavi etmek için bilinen bazı birkaç söz için diyabet, sıtma, ishal, mantar hastalığı, Cilt sorunları, kalp problemleri, artrit, kanser, karaciğer sorunları yok olma. İçin kullanılır sinirlerin sakin, mide problemleri tedavi ve ateş rahatlatmak. Ayrı--dan bu, şişme ve eklem ağrıları relieves azaltır.

Graviola kanser hücrelerinin büyümesini azaltır; Bu Haziran 1997 bildirildi sayısında "tıbbi kimya dergisi. O durum o Graviola öldüren virüs çıkarmak, iltihabı durdurmak, kan şekeri düşük ve birisi zehir alındığında kusma uyarmak.

Graviola kapsül almak için burayı tıklayın

Graviola yan etkileri

Kendilerini bu soruyu soran insanlardan biri varsa, o zaman cevap işte. Biliyorum ki herkes Graviola almak gerekiyordu. Değil kullanmak veya Graviola almak insanlar bu kalp problemleri, kalp sorunları veya tansiyon reçete herhangi biri ile içerir. Hamile kadınlar aynı zamanda Graviola olarak erken rahim kasılmaları neden olur ve bu-ebilmek var olmak onu ve o bekliyor bebek için tehlikeli kullanmaktan kaçınmalısınız. Bunun dışında kadınlar emzirme bunu kullanmaktan kaçınmalısınız.

Graviola sinir hücrelerinin beyin veya vücudun diğer bölümlerine öldürebilir. Sinir fonksiyonu ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa, bu nedenle, Parkinson hastalığı gibi Graviola alarak almak daha kötü ve bu nedenle bu tür sorunları olan herkes için tavsiye edilir, koşul veya koşul Graviola almaktan kaçının yapabilir.

Herhangi bir bitkisel ilaç kullanmaya başlamadan önce yan etkisi bilmek çok önemlidir. Bazı insanlar bunun için görmezden ve acele ve bitkisel ilaç kullanmaya başlamak ama sonunda onlar ne onlar beklemiyordum deneyimi için pişman. Kullanmadan önce Graviola yan etkisi bulmak için çok önemlidir. Graviola yan etkilerinden tansiyon seviyesini düşürür olduğunu; Bu yüksek kan basıncı de, genellikle haline getirilmesini gerektirir muzdarip olanlar için bir avantaj olabilir. Yine de, insanlar kim daha düşük kan basıncı düzeyi ayarlamış Graviola çekerken dikkatli olmalısınız.Graviola-ebilmek neden da bulantı ve kusma bazı ve bu olanlar hassas mide var olacak büyük olasılıkla. Çoğu durumda bu tür bir sorun olduğunda, bir kişi birden fazla bitkisel ilaçlar alıyor. Böyle bir sorun var ve daha sonra uzun süre beklemeyecek durmaz, bir doktora başvurun.

Bir doktor tavsiye aramak tavsiye Graviola kullanmaya başlamadan önce cesetleri tepki verir çünkü farklı olmasıdır. Doktor check up üzerinde yürütecek ve def'i Graviola veya değil kullanma veya kullanmayı tavsiye edecektir.

Yine de kullanmış olan birçok insan var üstesinden yan etkileri yan etkileri Graviola kullanmak için korkmayın.

Graviola kapsül almak için burayı tıklayın

Graviola faydaları

Graviola yaprakları aşağıdaki; tedavi etmek için kullanılır intestinal kolik, karaciğer sorunları, ishal, artrit, dizanteri, bronşit apse ve ödem. Farklı deri hastalıkları, mantar hastalığı, diyabet, iç ülserler ve hipertansiyon tedavisinde de kullanılır. Bunun dışında bu bir anti-spazmodik bir yatıştırıcı kullanılır ve ayrıca sıtma olarak defetmek.

Graviola tohum bir büzücü kullanılır. Onlar değerli bir böcek ilacı kullanılan ve yok etmek ve deri parazitleri ve bitleri öldürmek için kullanılır.

Graviola kabuğu yatıştırıcı kullanılır ve kalp sorunları insanlara yardımcı olur ve aynı zamanda öksürük kürleri. Graviola meyve parazitler öldürmeye ve ateş azaltılması yanı sıra, ishal tedavisi için kullanılır. Graviola kökleri Diyabetik insanlar yardımcı olmak için kullanılır ve ayrıca bir uyuşturucu çalışır.

Genel olarak, Graviola birçok faydası vardır ve temelde her türlü belirtiler ve hastalıkları gibi kanser tedavisi için şifalı bir alternatiftir. Çeşitli sağlık sorunları olan insanların çok yardımcı oldu. Rağmen biz Graviola hastalıklarının tedavisinde çok etkili olduğunu ve birçok diğer anlamları var dedi biz yan etkileri vardır dikkat etmelisiniz. Bu nedenle, bu meyve, yaprak şeklinde veya bir hap şeklinde alıyor olup kullanırken önlem almalısınız. Graviola yüksek miktarda ciddi bazı yan etkileri neden olabilir bilmek çok önemlidir.

Graviola kapsül almak için burayı tıklayın