» » Graviola özü Değerlendirmeden Edinildi

Graviola özü Değerlendirmeden Edinildi

Graviola ağacı olarak ikinci gibi Hindistan cevizi ağacına benzer, graviola ağacının tüm parçalar son derece faydalı ve yararlı. Graviola özü bu ağaçtan elde edilir.

Graviola özü, 's faydaları ve aynı zamanda özü-ebilmek var olmak kullanılmış yollarını öğrenmek için makaleyi okuyun. Graviola özü bu ağacın bulunduğu Amazon Nehri Havzası yerlileri tarafından yüzyıllar beri kullanımda olmuştur. Graviola ağacının tüm parçaları, çeşitli hastalıkların ve rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmıştır.

Son zamanlarda araştırmacılar, kanser tedavisinde yardımcı olabilir bazı kimyasallar içinde mevcut olması için bitki bulduk. Özü, sıvı, toz gibi değişik şekillerde kullanılabilir yaptığınız graviola yapmak bilmek şirketleri ve piyasadan satın bile hap. Graviola faydaları da meyve, yaprak ve çeşitli şekillerde ağaç kabuğu tüketen tarafından sunulmaktadır.

Graviola kapsül özü almak için burayı tıklayın

Graviola ağacı

Graviola ağaç evergreen orman Amazon yerlisi olarak kabul edilir. Ayrıca birkaç Güneydoğu Asya ülkelerine ve Sahra-altı Afrika'bazı bölgeler bulunur. Graviola ağaç nispeten küçük ve yaklaşık 5-6 metre yükseklikte yetişir. Ağaç sıcak sıcaklık ve büyümek ve hayatta kalmak için yüksek nem gerektirir. Çok soğuk iklim koşullarının ağaç ölüme neden olabilir.

Elverişli iklim koşulları neden en graviola ağaçlar bulunur ve Ekvator bölgeleri çevresinde sebebi var. Graviola ağacı özü, kaynaklanıyor, yaprak ve ağaç kabuğu elde büyük sağlık yararları olduğu kabul edilir.

Graviola özü Değerlendirmeden Edinildi

Graviola kapsül özü almak için burayı tıklayın

Graviola özü faydaları

Graviola geleneksel grip gibi inflamatuar koşulları iyileştirmek ve öksürük için kullanmak olmuştur. Graviola Ağaç kökleri yaprakları ayıklamak karıştırın ve çay ve çeşitli hastalık sorunum insanlara verilen diğer çözümleri için kök ve insanların büyük gün içinde kullanın. Çözüm Ayrıca vücuttaki romatizma, kireçlenme ya da başka bir ağrı eklem tedavi uygulandı.

Graviola özü annonaceous acetogenin, bir kimyasal var, onlara sunmak için kabul edilir. Bu kimyasal onun güçlü antibakteriyel, anti-tümör ve anti-paraziter nitelikleri nedeniyle kanser mücadelede etkili olduğu kanıtlanmıştır. Annonaceous acetogenin, enzimler kanser hücrelerinde mevcut bastırmak için ve ATP ulaşım, böylece direnerek kanser yardım engel olarak da bilinir. Araştırma üzerinde uygun bir patentli ilaç hulâsa--dan türetmektir. Yine de, tıp uygulayıcıları zaten graviola da dahil olmak üzere çeşitli kanser tedavisine ek olarak başladı.

Ayrıca, alkoloidler, depresyon etkileri getirmeye kanıtlanmış içerir. Alkoloidler sevinç ve mutluluk, böylece kişinin ruh ve depresyondan kurtulmak yükselen duygular kontrol eden beyindeki serotonin sindirim teşvik.

Özü 's yaprakları alınır ve stres, sinir bozuklukları, mantar veya parazit enfeksiyonu ve yüksek tansiyon sorunları muzdarip insanların tedavisi için reçete edilir birçok ilaç bir parçasını oluşturmaktadır.

Graviola kapsül özü almak için burayı tıklayın

Graviola özü kullanmanın yolları

Graviola meyveGraviola meyve, yerel pazarda mevcut doğrudan tüketilebilir. Bu ekşi meyve tadı, bir madde olarak dondurulmuş tatlılar ve içecekler de kullanılabilir. Graviola meyve suyu ishal durdurmak ateş azaltmak ve bağırsak parazitleri da mücadele.

Graviola yağıGraviola yağı 's yapraklarından elde. Yaprakları ile birlikte çiğ meyve bitki ezilmiş ve zeytinyağı ile karıştırılır. Bu yağ döküntüleri, kaynar ve yaralar gibi çeşitli cilt hastalıkları tedavi etmek için kullanılabilir.

Graviola tohumMeyve Graviola tohumu onun kullandığı de var. Bu tohumlar bir toz şeklinde ve daha sonra dış hem de iç parazit tedavisi için kullanılan ezilmiş. Bu toz etkili bir böcek olduğunu ve aynı zamanda baş biti kurtulmak yardımcı olur.

Graviola çayÇay graviola yapraklarından hazırlanabilir. Uykusuzluk, hipertansiyon ve diyabet gibi hastalıkları bir dizi bu acı tadım çay yardımı ile tedavi edilebilir.

Graviola kapsül özü almak için burayı tıklayın

Tıbbi durumlar graviola herhangi bir formu kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken bir kişinin ihtiyacı özü vardır. Hipertansif Ajan olduğu bilinen insanlar acı tansiyon sorunları veya herhangi bir kalp hastalıkları graviola, kullandıktan sonra zorlukları yüz. Graviola MAO inhibitörleri ve antidepresanlar gibi vücuttaki bazı ilaçlarla da tepki verir. Bu nedenle her zaman graviola her türlü kullanmadan önce bir doktora danışın önerilir.

Graviola özü Değerlendirmeden Edinildi

Graviola kapsül özü almak için burayı tıklayın