» » Graviola Kõrvaltoimed

Graviola Kõrvaltoimed

Graviola on väike, igihaljas puu, mis toodab suur, südajas puu. Vilja edasi ilmselt kollakasroheline kuigi sisemus tundub valge. See puu kasvab tavaliselt Brasiilia piirkond ja muud soojades troopilistes piirkondades Lõuna-Ameerikas ja Põhja-Ameerikas. Mõned teistes piirkondades, kus ta kasvab on Peruu, Venezuela ja Mehhikos.

Neid kasvatatakse ka mõnes Kagu-Aasias. See puu on palju nimesid välja arvatud Graviola ja mõned neist on soursop, Brasiilia paw paw, guanábana, guanábano, guanavana, guanaba, corossol épineux, huanaba, toge banreisi, durian benggala, nangka blanda, cachiman épineux. Graviola pärineb pere Annonaceae, tema perekond on Annona ja selle liigid on muricata.

Vajuta siia osta Graviola kapslid

Graviola Kõrvaltoimed

Osad, mida kasutatakse on lehed, puuviljad, seemned, koor ja juured. Viljad, seemned ja lehed on paljude ravimtaimede meditsiinilist kasutust. Vili on rohkesti süsivesikuid, peamiselt fruktoosi. See sisaldab ka C-vitamiin, vitamiin B1 ja B2-vitamiin.

Graviola on taim, mis on umbes 30-foot-tall ja toodab viljad on palju traditsiooniliselt kasutatavaid veinikoguseid. See taim sisaldab alkaloide, mis mõjutavad inimesi füsioloogiliselt tuntakse keemilisi ühendeid. Selles maailmas on palju erinevaid ürte ja looduslik vahend et inimesi usub võib aidata neil taastada kui nad on haiged ja Graviola on üks neist maitsetaimed.

Graviola on teada, et ravida igasuguseid haigusidiabeet, malaaria, kõhulahtisus, sild, nahaprobleemid, südame probleemid, artriit, vähk, maksahaigus ainult mainida mõned neist mõned. Samuti on kasutatud rahulik närve, ravida mao probleemid ja leevendada palavik. Välja arvatud see, et, väheneb turse ja leevendab liigesevalu.

Graviola vähendab vähirakkude kasvu; See oli teatas juunis 1997 küsimus "ajakirja meditsiiniline keemia. Väidetakse, et Graviola ekstrakt kills viirused, peatus põletiku, alandada veresuhkru ja stimuleerida oksendamine kui keegi on võtnud mürki.

Vajuta siia osta Graviola kapslid

Graviola kõrvaltoimed

Kui te olete üks neist inimestest endalt seda küsimust, siis siin on vastus. On oluline teada, et mitte igaüks, kes on võimeline võtma Graviola. Inimesed, kes peaksid kasutama või võtta Graviola kuuluvad need, kellel on probleeme südamega, südameprobleemid või igaüks, kellel on vererõhk retseptita. Rasedad naised peaksid vältima ka kasutades Graviola, kuna see põhjustab enneaegset emaka kokkutõmbed ning see võib olla ohtlik teda ja ta ootab last. Peale selle tuleks rinnaga Ärge kasutage seda.

Graviola võib tappa närvirakkude aju või muid kehaosi. Seetõttu, kui teil on seisund, millega kaasneb närvide funktsiooni, näiteks Parkinsoni tõve võttes Graviola võib muuta oma seisundi halvemaks ja sel põhjusel on soovitatav kõigile, oktoober või tingimus Graviola hoiduma.

Enne kui hakkate kasutama taimsete ravimite on väga oluline teada selle kõrvaltoime. Mõned inimesed ignoreerida seda teha ja nad kiirustada ja hakata ravimtaim aga lõpuks nad kahetsen, sest need kogemused, mida nad ei oodanud. On väga oluline teada Graviola kõrvaltoime enne selle kasutamist. Üks Graviola kõrvaltoimed on see alandab vererõhku; tase See võib olla eeliseks neile, kes kannatavad kõrge vererõhk, mis tavaliselt nõuab vähendada. Siiski, inimesed kes on madalama määra vererõhu tase peaks olema hoolikas võtmisel Graviola.Graviola võib põhjustada ka iiveldus ja oksendamine ja see on kõige tõenäolisemalt juhtuda, et need, kellel on tundlik magu. Enamasti juhtub selline probleem, kui isik võtab üle ühe taimsete ravimite. Kui teil on selline probleem ja see ei lõpe, siis ei peaks ootama kaua, konsulteerida arstiga.

Enne kui hakkate kasutama Graviola, on soovitav küsida nõu arstiga, see on, sest keha reageerib erinevalt. Arst viib teid sisse üles ja ta annab teile nõu, kas kasutada Graviola või mitte või kuidas seda kasutada.

Sellest hoolimata tuleks ei karda kasutada Graviola tänu oma kõrvaltoimed, nagu paljud inimesed, kes on kasutanud seda ületada kõrvaltoimed.

Vajuta siia osta Graviola kapslid

Graviola kasu

Graviola lehed kasutatakse raviks järgmine; soole koolikud, maksahaigus, kõhulahtisus, artriit, düsenteeria, bronhiit abstsess ja tursed. Seda kasutatakse ka raviks erinevate nahahaiguste, sild, diabeet, sisemisi haavandeid ja hüpertensioon. Peale selle, seda kasutatakse rahusteid, anti spastiline ja ka malaaria tõrjuma.

Graviola seemneid kasutatakse ka Kokkutõmbav. Nad on kasutatud väärtuslikku insektitsiid ja hävitada ja tapmist naha parasiite ja täid.

Graviola puukoort kasutatakse rahusteid ja see aitab inimestel probleeme südamega ja ka ravib köha. Graviola puu kasutatakse parasiidid tappa ja ravi kõhulahtisus, samuti vähendab palavik. Graviola juured kasutatakse aidata diabeediga inimesed ja see töötab ka narkootiline.

Üldiselt, Graviola on palju kasutab ja on põhimõtteliselt ravimite alternatiiv raviks kõikvõimalike sümptomite ja haiguste nagu vähk. Ta on aidanud paljud inimesed, kes on eri heath probleeme. Kuigi oleme öelnud Graviola on väga tõhus on ravivad haigusi ja on palju muid kasutusviise on meil see peab kõrvaltoimeid. Seetõttu tuleks võtta ettevaatusabinõusid, kasutades kas võtate seda viljadena, lehed või pill vormi. On väga oluline teada, et suure hulga Graviola võib põhjustada mõningaid tõsiseid kõrvaltoimeid.

Vajuta siia osta Graviola kapslid