» » Graviola Ekstrakta Atsauksmes

Graviola Ekstrakta Atsauksmes

Graviola koks ir līdzīgs kokosriekstu koks, kā, piemēram, pēdējā, visas graviola koka daļas ir ļoti noderīgs un izdevīga. Graviola ekstrakts ir atvasināts no šī koka.

Lasīt rakstu uzzināt par graviola ekstrakts, tā priekšrocības un arī veidi ekstraktu var izmantot. Graviola ekstrakta ticis kādu laiku izmantots kopš gadsimtiem ar natives Amazones upes baseinā, kur atrodas šis koks. Visās daļās graviola koks tika izmantoti ārstēt dažādas slimības un kaites.

Nesen, pētnieki ir noskaidrojuši augu ir dažām ķīmiskām vielām klāt to, kas var palīdzēt vēža ārstēšanā. Uzņēmumi, kas zina, kā padarīt graviola ekstrakts, ir padarījuši pieejamas dažādās formās, piemēram, šķidrā, pulvera un pat tabletes, ko var iegādāties no tirgus. Graviola priekšrocības var baudīt arī patērējot augļi, lapas un kātus, koks vairākos veidos.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Graviola ekstrakts kapsulas

Graviola koks

Graviola koks tiek uzskatīts par native evergreen Amazones mežu. Tas ir atrodams arī dažas Dienvidaustrumu Āzijas valstīm un dažām Āfrikas Subsahāras reģioni. Graviola koks ir salīdzinoši neliels un aug apmēram 5-6 metru augstumā. Koka prasa siltu temperatūru un augstu mitruma augt un izdzīvot. Ļoti auksts klimatisko apstākļu dēļ var izraisīt koku mirt.

Veicina klimatiskie apstākļi ir iemesls, kāpēc vairums graviola koki atrodas un ap Ekvatoriālā reģionu. Graviola koka ekstrakts, kas iegūts no kātiem, lapas un kātus, koks, tiek uzskatīts, ka tai ir milzīga veselību.

Graviola Ekstrakta Atsauksmes

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Graviola ekstrakts kapsulas

Priekšrocības Graviola ekstrakts

Graviola tradicionāli ir bijis lietots izārstēt iekaisuma apstākļos, piemēram, gripu un klepus. Vecāku dienās cilvēki izmanto, lai sajauktu graviola koku saknes, lapas izrakstu un mātes tējas un citus risinājumus, kas bija veltīta cilvēkiem, kas cieš no dažādām slimībām. Savu risinājumu piemēroja arī uz ķermeņa izturēties pret reimatismu, artrītu vai jebkādas citas sāpes locītavās.

Graviola ekstrakts tiek uzskatīts, ir annonaceous acetogenin, ķīmiskās vielas, tos iesniegt. Šīs ķīmiskās vielas ir pierādījusi, ka tā ir spēcīgs cīņā pret vēzi sakarā ar spēcīgu mikrobu un anti-tumorous Pretparazītu īpašības. Annonaceous acetogenin sauc arī apspiest sastopamas vēža šūnu fermentiem un kavēt ATP transporta, tādējādi palīdzēšana izturīga pret vēzi. Pētniecība ir gūt pienācīgu patentētas zāles no ekstrakta. Neskatoties uz to, ārstiem jau sākusies, ieskaitot graviola kā papildinājumu dažādu vēža ārstēšanu.

Tas ietver arī alkaloīdi, kas ir pierādījuši pazemināt depresijas sekas. Alkaloīdi stimulēt norīšana serotonīna smadzenēs, kas kontrolē jūtas prieka un laimes, tādējādi palielinot cilvēka garastāvokli un atbrīvojoties no depresijas.

Ekstrakts ir ņemts no to atstāj un veido daļu no daudziem medikamentiem, kas ir paredzētas cilvēkiem, kas cieš no stresa, nervu darbības traucējumi, sēnīšu vai parazītu infekcija un augsta asinsspiediena problēmas izārstēt.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Graviola ekstrakts kapsulas

Veidi, kā lietot Graviola ekstrakts

Graviola augļuTieši var patērēt Graviola auglī pieejami vietējā tirgū. Šī skābu garšu augļiem var tikt izmantots arī kā saldētas tuksnešiem un dzērienu sastāvdaļu. Graviola augļu sulu var apturēt caureju, drudža mazināšanai un arī cīnīties pret parazītiem zarnās.

Graviola naftasGraviola eļļas var ekstrahēt no tā atstāj. Lapas var saspiest kopā ar neapstrādātu augu augļus un sajauc ar olīveļļu. Šo eļļu var lietot, lai ārstētu dažādas ādas slimības, piemēram, vārās, izsitumi un čūlas.

Graviola sēklasGraviola sēklas no augļiem ir arī tās izmanto. Šīs sēklas var Sasmalcināts pulverī, un pēc tam izmanto, lai ārstētu ārējiem, kā arī iekšējiem parazītiem. Šis pulveris ir efektīva pesticīdu un arī palīdz atbrīvojoties no galvas utis.

Graviola tējaTēju var pagatavot no graviola lapām. Skaits kaites, piemēram, bezmiegs, hipertensiju un diabēts var ārstēt ar palīdzību šo rūgto garšu tējas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Graviola ekstrakts kapsulas

Ir daži veselības stāvokli personai jāzina pirms izmantojat jebkāda veida graviola ekstrakts. Cilvēkiem, kas cieš no asinsspiediena problēmas vai jebkuru sirds slimību var saskarties ar grūtībām pēc izmantojot graviola, kā zināms hipertensiju aģents. Graviola reaģē arī ar dažiem medikamentiem ķermeni kā MAO inhibitoru un antidepresanti. Tāpēc tas vienmēr ir ieteicams konsultēties ar ārstu, pirms lietojat jebkura veida graviola.

Graviola Ekstrakta Atsauksmes

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Graviola ekstrakts kapsulas